18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rydzyk

vagrant326 • 2011-07-07, 23:17
Ot taki zasłyszany dziś kawał


-Dlaczego Rydzyk ma spłaszczonego fiuta?

-Bo Kaczka za często mu obciągała




Jeśli odwiedzi mnie jutro o 6 CBŚ to z góry dziękuję za współprace :P

Everizon

2011-07-07, 23:31
To do mnie też zapraszam abw cbśie i inne ecie pecie bojówki debili z wiejskiej bo ten kawał rozpowiem wszem i wobec !!

A wiecie że za komuny w polsce jeden koleś za opowiedzenie kawału trafił na syberię na 20 lat ?
No No u nas już niedługo jak pozwolicie prawicowcom (czytaj: niewolnikom czarnych) rządzić. Już niedługo panopki.

a nawet nie był tak obleśny jak powyższy. Ten kawał szedł jakoś tak:

Spotykają się dwaj kumple w takiej jadłodajni jakiejś i biorą kartę dań
a tam wszystkie dania przekreślone że brak oprócz ostatniej: moskaliki (taka potrawa jest !)
I jeden do drugiego mówi: Zobacz ! Wszystko już nam zaj***li ale za to jak ładnie pod tym się podpisali.

haha mało śmieszny a dla młody niezrozumiały ale kolesia skazali za: "niezdrową propagandę przejściowych problemów w zaopatrzeniu" wyrok: syberia

konkludując: już niedługo w polsce jak dacie rządzić za bardzo na prawo...

redox

2011-07-07, 23:38
haha oboje jestescie w dupie :D

~Velture

2011-07-08, 00:14
Cytat:

A wiecie że za komuny w polsce jeden koleś za opowiedzenie kawału trafił na syberię na 20 lat ?


Chyba na Sybir ty tę** ************************ (gwiazdkuje bo mam za duzo warnów....)

HardY-HarD

2011-07-08, 00:21
vagrant326 napisał/a:

Jeśli odwiedzi mnie jutro o 6 CBŚ to z góry dziękuję za współprace :P



o 6 to oni są w łóżku, o 8 śniadanie, o 10.30 drugie śniadanie i w sumie gdzieś o 11 mogą przyjechać

Francisco Franco

2011-07-08, 00:48
Pogrzało Cię stary! Teraz są rządy policyjne Platformy Obywatelskiej, nie Prawo i Sprawiedliwości - Możesz się czuć bezpiecznie :)

misiu

2011-07-08, 01:20
@up, ale premier ma na imię Donald ;>

polonia66

2011-07-08, 01:45
Jak nas zapraszasz to czemu nie, jestesmy w drodze.

Moose Elkson

2011-07-08, 08:07
Tak gwoli ścisłości - PiS już od wieków nie ma nic wspólnego z Rydzykiem, szybko się skłócili (hehe) i rozeszli.

Cytat:

Pogrzało Cię stary! Teraz są rządy policyjne Platformy Obywatelskiej, nie Prawo i Sprawiedliwości - Możesz się czuć bezpiecznie


Zabawna sprawa - wszystko, czym straszyła Platforma w przypadku dojścia PiS do władzy, stało się faktem po objęciu urzędu przez kompanię Donalda, a mimo to ludzie nadal jeżdżą po biednych pisiorkach i przyklaskują PO. Przecież ze świecą szukać marniejszego rządu w historii świata, niż nasz obecny.

Passea88

2011-07-08, 10:16
Pis nie ma nic wspólnego z Rydzykiem :D ? A pan Ziobro to co ?;> Największy wasal naszego kochanego ojca dyrektora aka Maybacha ;D

kalibko

2011-07-08, 11:09
Ja pie**ole jakie polityczne Forum ja też pozwólcie że wyrażę swoje zdanie , Za PO nie jestem ale przeciw pis jak najbardziej.

A i z tego co zauważyłem większość Moich kolegów Sadoli na wiecu krzyczy Jarosław Jarosław Jarosław

k***a załurzmy własną partie i startujmy może i my dopchamy sie do tego głębokiego koryta BPIzS :) Banda Podejrzanych Indywiduów z Sadola( podoba się??)


Passea88

2011-07-08, 11:18
Z tymi błędami to Ty możesz nawet prezydentem zostać! ;)

brylant1412

2011-07-08, 11:35
a ja jestem za partią analną która głosi
-Światu pokój a ludziom dobry odbyt-

Magik2501

2011-07-08, 11:50
Taak, lubię wielkich politologów z sadola, których wiedza polityczna kończy się na debilnym sporku dwóch lewackich partii, które ostatnio dorwały się do koryta :)

Koperek

2011-07-08, 11:54
Swoją drogą wolę prawicowych wojowników Rydzyka niż spedalonych lewaków. Doszli raz do koryta i k***a wyślili sobie prywatyzację i sprzedaż dochodowych państwowych firm. Teraz k***y zmieniły program wyborczy ,bo chcą być przyjaznym europejskim krajem. Ja nie chce żeby z kolejnego państwa robiłą się druga Francja :|