18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rybka

wku11 • 2016-09-26, 15:43
Z nieba spadła na Polską ziemię złota rybka. Tak się złożyło że wylądowała na małej ulicy, gdzie mieszkali obok siebie Polak, Niemiec i Francuz. Wszyscy wybiegli z domów żeby jej pomóc:
-Wrzućcie mnie do jeziora, to spełnię wasze 3 życzenia! -powiedziała rybka.
No i wszyscy udali się nad pobliskie jezioro, i tam rybka zaczęła spełniać życzenia:
-Ja to bym chciał taką wielką winnicę, z winogron której robiłbym najlepsze wino na świecie! Ludzie piliby mój wyrób, a ja byłbym szczęśliwy i bogaty!
I srut, obok pojawiła się winnica, a Francuz w łapie miał akt własności.
-To ja chciałbym wielką fabrykę samochodów! Robiłbym najlepsze auta, ludzie by nimi jeździli a ja byłbym szczęśliwy i bogaty!
Znów srut i po drugiej stronie jeziora pojawiła się wielka fabryka, od razu był już burmistrz który wychwalał ile to w niej będzie miejsc pracy, i jak poprawi się sytuacja okolicznych mieszkańców.
-Ostatnie życzenie! Polak, czego chcesz?
No i nasz rodak tak się rozgląda- z jednej strony piękna winnica i szczęśliwy Francuz doglądający owoców, z drugiej olbrzymia fabryka z Niemcem i burmistrzem który podawali sobie dłonie.
Po chwili cały czerwony powiedział:
-Chciałbym, żeby to wszystko strzelił jasny ch*j!

:idzwch*j:

Rappar

2016-09-26, 21:28
ch*jowa przeróbka mająca leczyć kompleksy jakiegoś Polaka zagranicą.
Oryginał:
profesor, doktor i doktorant wybrali się na ryby nad pobliskie jezioro. Tak sobie łowią i nagle udało im się złapać złotą rybkę. Złota rybka standardowo mówi - dam wam po jednym życzeniu.
Pierwszy mówi doktorant:
Chciałbym wypoczywać na plaży w Malibu w otoczeniu pięknych modelek
Pyk - zrobione.
Drugi mówi doktor:
Ja chciałbym mieć piękny dom na Karaibach na którym mieszkam ze wspaniałą żoną.
Od razu znika przeniesiony w tropiki.
Trzeci jest profesor:
Ta dwójka ma być w laboratorium w poniedziałek o 8 rano.

decode21

2016-09-26, 21:31
dowcip przerabiany juz sto razy

thewhitestar

2016-09-26, 21:54
Ja to znałem w fomie z trzema murzynami.
Pierwszy mówi - chciałbym być biały! "Srut", jest biały.
Drugi mówi - ja też chciałbym być biały! "Srut", i kolejny wybielony.
A trzecie i ostatnie życzenie? - pyta się złota rybka ostatniego murzyna.
- A ja bym chciał żeby oni byli czarni.

ellsworth

2016-09-26, 22:49
Byłem w 100% pewien że tak się to skończy. Taka jest niestety Polska mentalnosć. Kłuje w oczy jak się komuś powodzi.

SpijaczWymiotów

2016-09-27, 00:13
Na siłę przerobiony kawał ze złotą rybką gdzie skrócie: 3 czarnych złapało rybkę, 2 chciało być białym a trzeci miał życzenie aby poprzedni dwaj znowu byli biali ba dum tss, nie ma piwa

sirapacz

2016-09-27, 10:28
@nowynick dawno, dawno temu ostatni raz widziałem tak trafny i piękny komentarz.
mistrzostwo