18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hellcat

2014-07-22, 20:02
Co masz do Rumunów?

bo...........ol

2014-07-22, 21:03
Ignorancja w pełnej krasie.

Daedra

2014-07-22, 22:00
Za co nie można skazać Plecionkarza?
Za rzetelną wypowiedź.

dawkeo0

2014-07-23, 10:04
Idiota, nawet nie wiesz jak wygląda rumun.

DanJ93

2014-07-23, 15:43
A kogo można skazać na czysty przypadek? Bo pierwsze słyszę żeby ktoś był skazany na czysty przypadek

ulifont

2014-07-23, 19:51
pie**ol to i poproś admina o usunięcie konta albo chociaż tematu.

Marxe

2014-07-23, 22:09
tak jak ktoś pisał: Rumun=/=cygan !

sisco

2014-07-24, 11:40
Rumuni to bardzo porządny naród

Tahimon

2014-07-24, 12:06
Ale k***a pie**olicie, rumun to takie samo gówno jak cygan ( ale cygan =/= rumun, mimo ze ciawary na terenach rumunii żyją, a raczej koczują od 500 lat). W Skandynawii jak ktoś Cie w ch*ja zrobił to był to Polak/Rumun albo Ciapak to samo na zachodzie. W Polsce sprawa z bankomatami ( nakładki) był to cygan czy rumun? Aleee nieee bo "rumuni to porządny naród"...tępe ch*je....

bartasq

2014-07-24, 12:21
jeździłem na kolonie z typem którego rajcowało sranie i szczanie na plaży; kopał sobie dołek, ściągał gacie, siadał w dołku i srał, mając niewyobrażalną bekę z każdej przechodzącej obok osoby. szczanie to samo, kładł się na szczupaka ch*jem do dołu, gołą dupę nakrywał ręcznikiem i udawał samolot.

dwoje innych kumpli, najlepsi przyjaciele. akcja u maksa na chawirku, on zajęty zmywaniem naczyń, kumpel prosi go o chusteczkę higieniczną. za chwilę ten woła maksa do przedpokoju, maks patrzy, a na środku korytarza wielka sraka leży na chusteczce.

ci sami zamykali się w łazience, jeden siadał na kiblu, drugi na wannie i srali do gaci. po nasraniu związywali je w bombę i napie**alali sobie nimi po czole. potem bomby leciały przez okno z 11 piętra.

mativonik

2014-07-24, 12:30
rumun to nie rom...

buenos11

2014-07-24, 13:32
Hellcat napisał/a:

Co masz do Rumunów?



widziałaś kiedyś rumuna ? miałaś styczność z rumunami?
jacy z nich współpracownicy? nie?
A ja znam kogoś kto zna rumunów i powiedział mi nich to i owo, że od cyganów dzieli ich tylko to że się czasem kąpią ,i że rumum sprzeda cię szybciej niż zdążysz umyć naczynia. Zapytaj bongmana może poławiał kraby z jakimś rumuńskim parchem :snajper2:


Pozdro :ok:

pikpok

2014-07-24, 15:33
@buenos11 & tahimon

A ja k***a mieszkam w Rumunii, więc chyba znam się najlepiej więc nie pie**olcie farmazonów, bo lepiej cie tu traktują niż w Polsce. W dupie byliście i gówno widzieliście takie z was cebulaki, najdalej byliście pewnie na Słowacji w starej lubovni.

A tahimon to pewnie jest cyganem i próbuje się dowartościować.

Tahimon

2014-07-24, 16:05
@pikpok a ch*j mnie to gdzie ty mieszkasz, byłem w tych miejscach które wymieniłem, pracowałem z nimi wiec k***a wiem lepiej jak sie zachowują poza krajem. Mam znajomych Szwedów i Norwegów non stop na nich narzekają, nawet bardziej niz na Polaków.



A za cygana to tuskowy ch*j ci w dupe