18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

buenos11

2014-07-24, 16:28
pikpok napisał/a:

@buenos11 & tahimon

A ja k***a mieszkam w Rumunii, więc chyba znam się najlepiej więc nie pie**olcie farmazonów, bo lepiej cie tu traktują niż w Polsce. W dupie byliście i gówno widzieliście takie z was cebulaki, najdalej byliście pewnie na Słowacji w starej lubovni.

A tahimon to pewnie jest cyganem i próbuje się dowartościować.


Mieszkasz w Rumuni? wiec pewnie jesteś rumunem i cie wk***ia jak ciupiemy rumunom :amused:
Obecnie pracuje z trzema rumunami, a pracowałem już chyba k***a z setką tych parchów wiec wiem co mówię. W głowie tym tylko opie**alanie batonów i palenie fajek.
Zresztą nie chce mi się pisać to tym chodzącym gównie. Nara ciawa :kupa:

Plecionkarz

2014-07-24, 16:39
tak się składa, że przechodzę przez rumuńskie osiedle w drodze do pracy. Ludzkie gówna na chodniku leżą a całe rumuńskie rodziny siedzą na chodniku zamiast w domu i żeby ich omijać trzeba iść ulicą.

Hojren

2014-07-24, 16:44
na czysty na pewno nie...

martinkane

2014-07-24, 18:25
Odpie*dol się od Rumunów, pisz Cygany.

Plecionkarz

2014-07-24, 20:49
@up to jest kawał o rumunach, ch*j mają do niego cyganie?

ulifont

2014-07-25, 18:08
Jeszcze musicie oddzielić cyganów rumuńskiego pochodzenia od rodowitych Rumunów. Po za tym podobno Polak na obczyźnie to straszny buc, podobnie jak Rumun, więc...

natking

2014-07-26, 02:36
@Plecionkarz, za "ludzkie gówno" piwko :D Bardzo mnie bawi to określenie. Gówno jest jak koń, jakie jest - każdy widzi :D

Co do samych Rumunów to kobiety nie noszą stanika, a oni nie dbają o zęby. Poza tym, po ulicach kiedyś łaziło dużo bezpańskich psów, które ostatecznie masowo odstrzelili. Tyle z obserwacji. A jako ludzie to bardzo sympatyczni. Przecież nie każdy musi się myć, żeby być miły :)