18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaprys

2013-03-15, 23:48
No k***a, nie z JP2. Umrzyj.

KurwaRomantyk

2013-03-15, 23:54
Kaprys napisał/a:

No k***a, nie z JP2. Umrzyj.


Dlaczego nie z nim? Nic dobrego nie zrobił. Nie próbował nawet zreformować Watykanu i całej tej mafii, w przeciwieństwie do Jana Pawła I, który zmarł 33 dni po objęciu papieskiego urzędu. Ci, co chcieli coś dobrego w Watykanie zrobić ginęli. JP2 był jedynie marionetką jak większość papieży.

Swirussss

2013-03-15, 23:56
jp2 miał dziecko, nie zwracał uwagi na pedofilie w kościele, przyłączył opus dei, tak, całkiem z niego udany papież, a jp1 otruli bo chciał ujawnić dokumenty watykanu

Kaef

2013-03-16, 01:37
3up'y
Oby Wasze babcie to zobaczyły :homer: Ja pie**olę, co z tą Polską...

huehuehue

2013-03-16, 01:40
Taka prawda, poza tuszowaniem afer pedofilskich i jeżdżeniem po świecie to Wojtyła nic wielkiego nie dokonał.

chudy179

2013-03-16, 02:06
Pisz co chcesz ale naszego papieża się odpie**ol cwe*u j***ny
h*j ci w dupę!
WYpie**alAJ stąd cioto j***na
Jesteś albo rudy albo ciapaty albo murzyn.

huehuehue napisał/a:

Taka prawda, poza tuszowaniem afer pedofilskich i jeżdżeniem po świecie to Wojtyła nic wielkiego nie dokonał.


A ty następny k***a grzejstołek p*zdo.

salv

2013-03-16, 02:29
Wszystkie UPy
Tezy i bajki rodem z ZEITGEIST, papka dla debili, wymysły z dupy nie poparte niczym. Zresztą skoro macie
w "D" papieża to ch*j was obchodzi jego życie i posługa.

Pawlito

2013-03-16, 02:46
k***aRomantyk AbesM - zostawcie pozytywny ślad na ziemi po sobie - zostańcie gnijącym kompostem :) - wszystko z błotem mieszacie - mieszajcie się z glebą na swoim poziomie

MojeAvi

2013-03-16, 03:19
Ja tu bym proponował kaski zomo dla administracji i bany dla tych co się oburzyli ]:- >

KurwaRomantyk

2013-03-16, 05:04
k***a uwielbiam wasz ból dupy jak tylko powie się negatywne słowo o JP2. Co do domniemanego dziecka JP2 to pierwsze słyszę, ale to co napisałem, to są fakty - poszukajcie, zweryfikujcie sami jeśli mi nie wierzycie. A takie pie**olenie, że babcie się w grobach przewracają czy inne farmazony to sobie w dupę możecie wsadzić.

kufel01

2013-03-16, 07:37
Kosciół zawsze przeszkadzał czerwonym k***om i lewicowym patałachom, ateiści nigdy nie oczerniali kościoła. Ateista (prawdziwy) to człowiek normalny, poukładany a nie jakiś imbecyl co przy każdej lepszej okazji ciśnie po katolikach i robi wstawki jak ta na górze. Jestem katolikiem , znam mnóstwo ateistów i nie było nigdy nawet głupiej dyskusji miedzy nami. każda strona szanuje poglądy innych osób i tyle. Więc albo jest to komunistyczny gniot z ostatniego miotu , albo gimnazjum ma znów wolne od szkoły.