18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjuszony pitbull

CrazyEdek • 2015-09-04, 00:26
Bonus od 02:43 :szczerbaty:


koxu42

2015-09-04, 16:41
Za bonusa nie mogłem nie dać piwka ;D

bosslolkowy

2015-09-04, 16:51
Tak jak ktoś napisał - to będzie raczej dog, taki pies -60-80kg.

siwybis

2015-09-04, 17:10
Trzeba przyznać że gacie to gość ma solidne, ciekawe jaka firma:)

Alonso

2015-09-04, 17:22
To zdecydowanie pies rasy pastewnej. Dobrej na chińską kiełbasę.

YOOras

2015-09-04, 17:22
dlatego mam kundla ze schroniska, przynajmniej nad nim panuje :D

GO...........ED

2015-09-04, 17:55
Gdy pies ugryzie i nie chcę puścić trzeba zrobić tak :

:shock:

SharpSe

2015-09-04, 18:13
Nie rozumiem. To mi wygląda na jakąś farmę na wisi lub stadninę. Na pewno jest tam jakaś kopaczka, cep, noże i inne ostre narzędzia. Nie można byłoby po prostu podciąć gardło temu psu? Aż się prosiło bo po co takie żyje, żre i śpi. Jak posmakował ludzkiej krwi to już mu się nie odmieni.

ZR...........E_

2015-09-04, 19:08
@up widły...

MożeTak

2015-09-04, 19:27
I tak znajdą się inteligentni inaczej którzy będą wmawiać, że to tylko i wyłącznie wina złej tresury i, że tego typu pies jest łagodniejszy niż mały kundel... tyle, że mały pies nawet jak mu odwali krzywdy zbytnio nie zrobi. Pies to nie jest jakaś zaprogramowana maszyna, tylko żywa istota i tak jak człowiekowi, zwierzakowi też może odwalić. Jak ktoś chce niech sobie trzyma takiego "pieska" w domu, ale jak wychodzi z nim na zewnątrz smycz i kaganiec obowiązkowe, bo ja nie mam ochoty się zastanawiać czy nie zaatakuje mnie lub mojego psa.

Msonicgreen

2015-09-04, 20:28
Ciekawe czy próbowali go za jajka szarpać jakiś ekspert sadolowy pisał że to jedyny sposób na oderwanie na psy tej rasy .

tranzystor

2015-09-04, 23:34
Antek01 napisał/a:

Znawcą nie jestem jako takim, ale na pitbulla wydaje mi się za duży.




Przecież Sadole to znawcy psów i każdy pies, który jest agresywny, to pitbull lub amstaff. ch*j, że te "psy" to p*zdy, ale legenda jest dorobiona.

FiFthGear

2015-09-05, 18:45
Sami znawcy psów tutaj :) Sami zacznijcie się edukować, a nie powtarzacie w kółko te same zakłamane slogany. To prawda, że psy zależnie od rasy mają różne predyspozycje i zachowania, jednak naprawdę wszystko zależy od wychowania. Jeżeli pies już od szczeniaka jest wychowywany tak jak powinien, jest odpowiednio socjalizowany to nie ma szans na jakąkolwiek agresję bez powodu. Oczywiście są momenty w życiu psa (chodzi o samce), gdzie próbuje zdominować członków stada, ale odpowiedzialny właściciel wie jak sobie z tym poradzić. Niestety najważniejszym problemem jest rozmnażanie takich raz w pseudohodowlach, gdzie psy nie przechodzą ani badań genetycznych, ani psychologicznych, nie są socjalizowane z innymi psami, często są trzymane w klatkach, w okropnych warunkach gdzie tylko nakręca się ich agresję. I macie rację, że taki dres z osiedla, czy jakiś chłop ze wsi jak na filmie, nie wyda paru tysięcy na psa z prawdziwym rodowodem FCI, tylko kupi go w dobrej cenie z jakiegoś stowarzyszenia, czy innego gównomiejsca, gdzie sprzedawany jest pies w typie rasy, bardzo często z poważnymi wadami genetycznymi, zrytą psychiką.