18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rosjanie wyganiają dewiantów z ulic St. Petersburga

superfosfat • 2013-07-05, 20:10


5:35 "Niektórzy byli niezadowoleni z małej ilości jajek, zgniłych pomidorów, świec dymnych i innego rodzaju „broni”. Jednak w pewnym momencie kilka opakowań jajek poleciało w stronę uczestników marszu."

10:05 "Nie wszystkim uczestnikom marszu udało odjechać autobusem. Tych właśnie zaczęli wyłapywać przeciwnicy marszu i bezlitośnie bić. W ruch szły ręce, nogi, a nawet bicze. Gdyby nie policja, dla czwórki młodych ludzi marsz mógł się zakończyć tragicznie."

11:47 "Ostatnią akcją na filmie jest zatrzymanie jednego z przeciwników marszu. Tłum skandował „Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego” i spróbował odbić „swego”, co im się udało. Jednemu z policjantów prysnęli gazem pieprzowym w twarz. Po odbiciu „swego”, ci sami, którzy prysnęli gazem, obmyli twarz policjanta wodą. Powszechnie wiadomo, że nie należy przemywać miejsc porażonych gazem pieprzowym wodą, gdyż woda tylko powiększa obszar porażenia. Czy była to niewiedza, czy też czyn przemyślany? Chyba się nie dowiemy."

Zapożyczone z wolnemedia.net

Gorgor

2013-07-05, 20:26
Co jest takiego fajnego w biciu pedałów i lesb? Jeszcze atakowanie lesb mogę zrozumieć bo mogą być agresywne ale pedały?

MrYeni

2013-07-05, 20:37
ktoś chętny na polish version? :D

liana

2013-07-05, 20:38
Rosjanie wiedzą jak z tym zboczeństwem postępować.

CYPRIAN

2013-07-05, 20:44
Brawo zrobili porządek z tym kolorowym gównem ,

Dymekx

2013-07-05, 20:48
Oddają im przysługę rzucając jajami bo widzą, że tym pedałom ich brak, a te pedały wraz się burzą.

Kupa_w_majtkach

2013-07-05, 21:04
Nie wiem skąd info, że woda powiększa obszar porażenia... widziałem gdzies na filmikach, że podczas treningów z gazem pieprzowym ludzie, żeby ulżyło wkładali łeb do wiadra z wodą... może się mylę kto wie..
Edit:
Poszperałem w interencie i zwracam honor. Widocznie z czymś ta woda była na filmach.

chlop

2013-07-05, 21:38
Liana dokładnie tylko k***a my musimy oglądać marsze tych kurew i zboczeńców j***nych i wmawiają nam że to dobre .

Kostek-Biernacki

2013-07-05, 23:12
Co by nie mówić o ruskich i o krzywdach jakie nam wyrządzili, to z pedalstwem się nie pie**olą a spedalony zachód może im skoczyć :-D

Magik2501

2013-07-05, 23:30
@Kupa_w_majtkach
Na gaz pieprzowy dobre jest mleko! Od razu przechodzi, uczucie takie, jak oparzone miejsce zimną wodą przemyć.

socjalmmv

2013-07-05, 23:30
@Gorgor
Mogli siedzieć w domu, nie świrować pawiana to by wpie**ol nie dostali.

Rafal1757

2013-07-05, 23:44
sprawa wygląda tak : kilku wyjątkowo odważnych pedałów i innych kolorowych, banda reporterów i cała masa wk***ionych ruskich :p lubę to ;p

M.K.

2013-07-05, 23:46
Ale tą rudą z kamerą w czerwonej bluzeczce to bym nie pogardził. 11:06

Okash

2013-07-05, 23:51
Jak dla mnie to trochę idioci kontra super idioci...

Wojenka niczym walki kibiców.

Na ch*j im te marsze i demonstracje? Wychodzi na to, że po to aby porobić bezsensowną zadymę...
Jedni drugich I TAK do niczego nie przekonają i nic nie wmówią sobie nawzajem. Głupota.
Powinno nie być tych parad i innych tego typu chorych pierdoł.