18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Rosja i Mistzostwa

karadzio • 2014-10-30, 20:37
Dlaczego Rosja nie poinformowała jeszcze, w których miastach odbędą się Mistrzostwa Świata 2018?
-
-
-
-
-
-
-bo czeka na większy wybór. :lodowka:

cholonek

2014-10-30, 20:41
Półfinał na Stadionie Priwislańskim w Guberni Warszawskiej?

Rax

2014-10-30, 20:48
@up niewykluczone - powiedzial putin


trzeba sie spieszyc - dodala trzustka :D



swoja droga jak mozna, majac w ch*j siana i mozliwosci (jobs, przybylska - wiem nie ma porownania, ale przyklad odbry) nie skusic sie na poszukiwanie innych metod leczenia i jakims cudem nie trafic na "terapie zywiniowe"???

achujciwcycki

2014-10-30, 20:53
ruscy wiedzą o naszym sentymencie do piłki, przywiozą igrzyska czołgami.

Ptoon

2014-10-30, 20:56
Ciekawy jestem jak to rozegrają politycznie. W sumie jest już pomysł żeby w 2020 roku mistrzostwa Europy były rozgrywane w kilku różnych stolicach, zapewne propaganda będzie taka, że to są mistrzostwa w UE, i że UE to już właściwie jedno państwo. Może Putin uprzedzi europejskich biurokratów i sam zrobi mundial nie w Rosji, a w "Wszechrusi" aby propagandowo połączyć podległe tereny. Fife się przekupi i pozwolą ruskom na wszystko, może nawet na Kijów i Tallin.

Kozioł.

2014-10-30, 23:06
Dlaczego Rosjanie jeszcze zyja?

Bo jest ich na tyle duzo ze selekcja naturalna nie nadaza dzialac.

badum tss..

Aa dleczego Hamburgery jeszcze zyja?

Bo glupi ma zawsze szczescie.

Badum tss x2

Rax

2014-10-30, 23:33
Ptoon napisał/a:

Ciekawy jestem jak to rozegrają politycznie. W sumie jest już pomysł żeby w 2020 roku mistrzostwa Europy były rozgrywane w kilku różnych stolicach, zapewne propaganda będzie taka, że to są mistrzostwa w UE, i że UE to już właściwie jedno państwo. Może Putin uprzedzi europejskich biurokratów i sam zrobi mundial nie w Rosji, a w "Wszechrusi" aby propagandowo połączyć podległe tereny. Fife się przekupi i pozwolą ruskom na wszystko, może nawet na Kijów i Tallin.



"putin uprzedzi europejskich biurokratow"??? hue hue a to dobre
raz to w brukseli siedza "ruskie" i "niemieckie"
dwa na 23tys urzednikow jest 22tys lobbystow, mozna by rzec prawie 1 do 1
teraz zastanow sie ilu lobbystow wymusza polskie interesy
a ilu rosyjskie czy niemieckie
teraz zastanow sie dlaczego UE wiedzac "Zajęcie Krymu przygotowywane od lat – ZACHÓD WIEDZIAŁ" i tak probowala wciagnac ukraine do nato i ue, mimo ze wymogow gospodarczych i tak nie spelnilaby przez 20 lat?

patrz, ale mnie kurewska refleksja naszla...

grondir

2014-10-31, 01:30
@rax: o jakich terapiach ty mówisz? jakaś dieta cud na raka? :D

Rappar

2014-10-31, 08:04
Istnieje teoria, nie trafiłem nigdy na jej potwierdzenie fachowe, że w sytuacjach głodowych całość rezerw organizmu idzie na układ nerwowy i serce, przez co nowotwory obumierają z braku suplementacji.
Na ile prawdziwa jest nie wiem, blokowana podobno przez koncerny, a dlaczego takie Jobsy i Putiny tego nie stosują pojęcia nie mam.

Sinecod

2014-10-31, 10:06
Jest inna opcja.

W jakiejś gazecie popularnonaukowej kiedyś pisali o facecie który miał kumpla chorego na raka. Wpadł na pomysł żeby pompować w niego witaminę C. Pomysł nie wziął się z dupy, bo tej witaminy nie da się przedawkować. I najpierw zaczeli od standardowych kroplówek aż w końcu doszli do dawek kilograma czystej witaminy C podawanej dożylnie czy nawet kilku kilogramów na dobę. Najciekawsze jest to że to pomogło i facet przeżył, ale patent nie przeszedł bo jego kumpel nie miał wykształcenia medycznego ani farmaceutycznego, a nieoficjalnie- koncerny przestały by zarabiać na gównie, bo skoro wystarczy zwykła witamina... I dlatego o tym mało kto słyszy.

RockyWood

2014-10-31, 13:11
@Sinecod

no ale jeszcze pozostaje kwestia przyswajalności wit C. Poza tym cena czystej wit C jest też sporoa. Na dodatek często jest "czysta" z nazwy albo po prostu jest syntetyczna. A ta wchłania się w paru % albo potrzebuje wspomagaczy.