18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rodzice zabalowali a dziecko umarło

Wilczex • 2009-10-01, 17:30
Do tragedii, którą opisuje portal TVN24, doszło w poniedziałek w katowickiej dzielnicy Załęże. „Matka czteromiesięcznego dziecka zadzwoniła na pogotowie z informacją, że z jej córeczką jest coś nie tak. Ekipa próbowała natychmiast po przybyciu reanimować dziecko, okazało się jednak, że niemowlę nie żyje. Ze wstępnych informacji wynika, że dziecko nie żyło już od co najmniej kilku godzin” – relacjonował w rozmowie z seriwsem rzecznik katowickiej policji, Jacek Pytel.

Policja zatrzymała matkę i jej konkubenta, którzy mieli sprawować opiekę nad zmarłym dzieckiem. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że każde z nich miało we krwi po promilu alkoholu! Natychmiast zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień, a we wtorek przesłuchani. Jacek Pytel powiedział, że z wnioskami na temat przyczyny śmierci należy poczekać aż do czasu otrzymania wyników sekcji zwłok dziecka. Wtedy policja orzeknie, czy winni byli zamroczeni alkoholem „opiekunowie”…

Żródło: http://www.papilot.pl/article/6154/Rodzice-zabalowali-niemowle-umarlo.html

voytek.lewy

2009-10-01, 17:51
no i? takie rzeczy sie czyta na portalach informacyjnych! z resztą co dziennie giną noworodki niestety :/

Perlo

2009-10-01, 17:54
ch*j z tym , jeszcze zeby byli zaj***ni jak szpaki a dziecko wypadlo z balkonu czy cos to rozumiem... ale mieli 1 promil , czyli mogli wypic po 3-4 piwka... tez mi pijanstwo

erniii

2009-10-01, 18:31
wspolczuje dzieciom z takich patologicznych rodzin bo zaiste powiadam wam, to gorsze od kupy na czole azjatki.

Wilczex

2009-10-01, 20:49
voytek.lewy napisał/a:

takie rzeczy sie czyta na portalach informacyjnych!



No i m.in. dlatego post znalazł się w absurdach DNIA CODZIENNEGO.

Risen

2009-10-01, 21:18
Wilczex napisał/a:



No i m.in. dlatego post znalazł się w absurdach DNIA CODZIENNEGO.



Uważasz to za absurd? Dla mnie śmierć noworodków to już standard. Ciekawe po ch*j media to nagłaśniają.

yarzapp

2009-10-01, 22:08
Wilczex napisał/a:

katowickiej policji


k***a mać, musiałem to kilka razy przeczytać, żeby się zorientować, że tam jest katowickiej a nie katolickiej :samoboj:

.:...........:.

2009-10-01, 22:11
yarzapp napisał/a:

katowickiej a nie katolickiej


A to znaczna różnica?

Desecrator

2009-10-01, 23:04
A mnie zastanawia na ch*j oni ich przewieźli na izbę wytrzeźwień.
Co się k***a we własnym domu napić nie można?

Wilczex

2009-10-02, 07:31
Risen, absurdalne jest to, że nagłówek ( tutaj tytuł postu) sugeruje od razu, że winni byli rodzice. Dopiero po głębszym wczytaniu się można się dowiedzieć, że nie wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci dziecka a media już to nagłaśniają. A jeśli się okaże, ze rodzice niewinni? Zostaną przeproszeni? Zostaną "wybieleni" z zarzutów? NIE. I to jest absurdalne.

Risen

2009-10-02, 16:03
Wilczex napisał/a:

Risen, absurdalne jest to, że nagłówek ( tutaj tytuł postu) sugeruje od razu, że winni byli rodzice. Dopiero po głębszym wczytaniu się można się dowiedzieć, że nie wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci dziecka a media już to nagłaśniają. A jeśli się okaże, ze rodzice niewinni? Zostaną przeproszeni? Zostaną "wybieleni" z zarzutów? NIE. I to jest absurdalne.



Tak, i z tym się zgadzam. Przypomina mi się zarzut ministra Ziobry, który nazwał pewnego lekarza mordercą, a później za to przepraszał =p

~Angel

2009-10-02, 19:00
A po kiego grzyba wzywali karetkę, przecież na Załężu jest taka menelownia, że mogli bachora wsadzić do gara i ugotować -przecież i tak go zjedzą ...ROBAKI

Martina

2009-10-02, 20:25
"pani doktor, z moją córeczką coś jest nie tak, nie oddycha, jest zimna i nie płacze kiedy ją biję!" :-/

Ulvraith

2009-10-02, 20:31
Mieszkałem na Załężu przez parę miesięcy (akademik) i jakoś się cholera nie dziwię...