18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzice pozywają szpital.

~Velture • 2017-05-05, 17:47
Źródło na dole, tłumaczone na luźno. Więcej info w źródle.

Córka wspiera rodziców, którzy pozwali szpital za nieudaną aborcję na niej.




Małżeństwo pozywa szpital na kwotę 1.5mln dolarów australijskich (~1mln euro) za zj***ną aborcję która doprowadziła do niechcianych narodzin.

Para zszokowała świat domagając się aby szpital zapłacił rekompensatę za niechciane narodziny ich 14 letniej córki ponieważ chcieli jej aborcji.

57 letnia Aurora Ballandi i jej 58 letni mąż Giuseppe z Włoch twierdzą, że kochają swoją córkę, Elisę, ale nigdy nie chcieli aby się urodziła. ( :amused: )

Elisa, którą małżeństwo nazywa "cudowną", mówi, że wspiera decyzję swoich rodziców o pozwaniu szpitala w którym miała miejsce spieprzona aborcja.

Wszystko zaczęło się w 2000r, kiedy Aurora zgłosiła się do szpitala z bólem brzucha.
Na miejscu lekarze odkryli dwie rzeczy. Pierwszą był włókniak jajników a drugą fakt, że 43 latka była w ciąży.
Lekarze stwierdzili, że ciąża może być ryzykowna i para mając na uwadze, że mają już 20 letniego syna zdecydowała się na skrobankę twierdząc, że nie stać ich na utrzymanie kolejnego dziecka.

Niestety aborcja była nieskuteczna.
Pięć miesięcy później lekarze przyznali, że Aurora jest dalej w ciąży.
Wtedy było już za późno na cokolwiek.

Teraz para pozywa szpital za zj***ną aborcję na ~1mln euro twierdząc, że narodziny córki sprawiły im "psychiczną traumę" (hehehe)

(...skracamy...)
Cytat:

To lekarze sprawili, że się urodziła. To oni powinni płacić za jej edukację i potrzeby póki nie ukończy 18 lat.


Powiedział dumny tatuś.

(...ciach...)

Końcówka ciąży Aurory była tak skomplikowana ze względu na jej problemy zdrowotne, że małżeństwo pozwało wtedy szpital i dostali 120tyś euro odszkodowania za fizyczny uszczerbek na zdrowiu.(...) Twierdzą, że całość wydali wtedy na prawników.

Elisa, mała dziewczynka która "powinna być wyskrobana" wiernie wspiera decyzję swojej rodziny aby pozwać szpital.
Guiseppe twierdzi, że pozew nie ma nic wspólnego z brakiem miłości dla ich córki.

(...)

14 latka będzie zawsze wspierała decyzję swoich rodziców. (...)


:roll:

Córunia tatunia można by rzec 8-)

Jakby co to widziałem skuteczne metody aborcji nawet po porodzie :amused:

Jakby zmienili zdanie :samoboj:



źródło: http://www.kidspot.com.au/birth/pregnancy/real-life/daughter-supports-parents-suing-hospital-for-failing-to-abort-her

kosmaty69

2017-05-05, 17:50
Z całym szacunkiem, rodzinka na tyle popie**olona, że skierował bym ich nie do sądu po odszkodowania ale pod ściane

masahara

2017-05-05, 17:55
Powinni zrobić tak "ok damy kasę twojej rodzinie, ale dokonamy eutanazji na tobie by sprawdzić, że nie chcecie wymusić odszkodowania"

ro...........24

2017-05-05, 17:58
Morda zdarta z matki .

saves

2017-05-05, 18:11
Gdy przeczytałem tytuł, to obstawiłem USA. Tam nic już nie zdziwi.

mazga50

2017-05-05, 18:20
nosz k***a, półtora melona piechotą nie chodzi...

mygyry

2017-05-05, 18:29
No to córcie na narządy a im kopa w dupę

Pa...........or

2017-05-05, 18:32
Kurde, co za obleśna rodzina. Idę rzygać.

Nekromantheon

2017-05-05, 18:33
jestem pewien, że gorszej bzdury dziś już w internecie nie znajdę...

idejakprzecinak

2017-05-05, 18:38
Nekromantheon napisał/a:

jestem pewien, że gorszej bzdury dziś już w internecie nie znajdę...



Pewny jesteś? :D
LINK

mygyry

2017-05-05, 18:44
@up a przeczytałeś coś poza nagłówkiem?

Moby_Dick

2017-05-05, 19:41
Bo skrobać to trzeba umieć :amused:

Ba...........yk

2017-05-05, 20:17
Jakieś to bydle niewyrośnięte.

wójt

2017-05-05, 21:22
skrobali w 2000 i ma 14lat??