18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Filo1

2014-11-06, 17:49
i tak wina tego w hondzie

zomos

2014-11-06, 18:01
Ale nieeee.... Wprowadźmy możliwość rejestracji anglików w Polsce! I to jeszcze żeby płacili takie samo OC i AC! Przecież jest lewackie równouprawnienie!

:D

mdmaniak

2014-11-06, 18:02
Ale zaj***ło cebulą.

shap

2014-11-06, 18:06
@Filo1, kogo wina? :D

mateusos

2014-11-06, 18:12
wina samochodow.

RockyWood

2014-11-06, 18:32
@zomos

o ch*j Ci chodzi? szwaby nie mają z tym problemów, żabojady i makaroniarze też - no ale rozumiem. W końcu Polska to inny świat - ten trzeci albo nawet czwarty (jak dalej komuchy będą wygrywały wybory)

zomos

2014-11-06, 18:54
RockyWood,
Chodzi o to że tu większość kierowców nie umie jeździć samochodem z poprawną dla prawostronnego ruchu stroną kierownicy... I dróg to my raczej nie mamy jak niemcy czy inni makaroniarze... Myśmy od 300 lat nie mieli prosperity w kraju...

Niech sobie rejestrują. Ale OC powinni im takie doj***ć żeby się dwa razy zastanowili czy warto. Podróżuję dużo po jedno jezdniowych drogach osobówką i wiem o czym mówię... Jazda na trzeciego, wyprzedzanie i wyskakiwanie na nieswoim pasie ruchu z zza zakrętu, wzniesienia, wyprzedzanie przez wysepki... Albo mam szczęście albo umiem jeździć(a raczej zachować zimną krew w takich sytuacjach) że jeszcze żyję...

Nie mówiąc o konieczności wyprzedzania kolumny tirów liczącej od 3 do 5 pojazdów i tym podobnych fanaberii na naszych drogach.

W mieście może to i ma szansę bytu ale nie poza...

Potem będą tylko rosły statystyki od zbyt szybkiej jazdy. Czyli taki anglik z rozpie**olonym zawieszeniem(wali to radio daj głośniej! droga naprawa to ch*j póki koła nie odpadają) się rozjebie to Policja, by nie dociekać wpisze "niedostosowanie prędkości do warunków na drodze" I ch*j!
A dlaczego taki anglik ma rozj***ne zawieszenie? Bo anglik i tak jest tani to po co w niego inwestować ? No patologia... Dziadowanie w każdym calu... Polska mentalność.


Strach w oczach...

Najpierw niech naprawią co nie działa(policja, kontrola stanu technicznego, szkolenie) a potem niech się zastanawiają...

Kaskaderdx10

2014-11-06, 19:21
zomos napisał/a:

Ale OC powinni im takie doj***ć żeby się dwa razy zastanowili czy warto.


pociesze Cie, OC dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie jest wyższe

Asuritt

2014-11-06, 22:24
noi po co rewanże jakieś robić ? ... bo ktoś przypadkiem nie zobaczy cię to co potem go zepchniesz z drogi nawet jak będzie miał dzieci z tyłu ? ... :/ naprawdę trzeba być ch*je aby rewanżować się ... mi nieraz zajechano drogę ale TO JA mam mieć oczy i unikać zagrożenia nie tylko inni ... Chcecie zrobić tak jak w Rosji ? że OC będą co roku podnosić KAŻDEMU ? bo kilku idiotów musi komuś odpłacić ? :/


Gdy mi ktoś zajedzie zatrzymuje się i ustępuję głupszemu a jak on nie widzi w tym swojej winy to klakson , często też otwieram okno i paluszkiem karce (nie środkowym xD) Droga jest dla wszystkich a coraz więcej ludzi (kobiet) nie potrafi prowadzić, a przepisy znają tylko do czasu egzaminu potem jadą byle jak DLATEGO TO WY UWAŻAJCIE ! wy unikajcie i myślcie za kogoś aby nie zginąć z braku myślenia innych

Bluzgowy

2014-11-06, 23:14
@shap
o ile policja zobaczyła filmik przed wystawieniem mandatu, to Filo1 ma rację, honda zajechała drogę, zmieniając pas.