18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Religie

BongMan • 2015-04-30, 12:40
Judaizm: chciwość.
Chrześcijaństwo: chciwość i pedofilia.
Islam: chciwość, pedofilia i zoofilia.
Pastafarianizm ma wysoko postawioną poprzeczkę.

level1989

2015-04-30, 12:52
żeby ze chrześcijaństwa wykluczyć chciwość to byłaby to całkiem przyjemna religia

pemb

2015-04-30, 16:39
"żeby ze chrześcijaństwa wykluczyć chciwość to byłaby to całkiem przyjemna religia"
A o pedofilii zapomniałeś zboczuchu?

Ozajasz

2015-04-30, 17:43
wady judaizmu :
żydzi nie mogą jeść krabów

Muoshi

2015-04-30, 21:11
@pemb
Jesteś kolejnym debilem jaka pedofilia ?
Bo kilku odmieńców molestowało dzieci i twój ukochany tvn nagłośnił sprawę to oznacza że chrześcijaństwo=pedofilia ?
Równie dobrze można powiedzieć że problemem nauczycieli jest pedofilia,mało to było przypadków jak nauczyciel posuwał uczennicę albo nauczycielka pieprzyła się z uczniem ??
Najłatwiej powtarzać pierdoły od innych debili i zbierać wirtualne piwa od innych ww. istot

birchen

2015-04-30, 21:14
Ooo zaczyna się! Lecę szybko po popcorn!

Muoshi

2015-04-30, 21:27
^Możesz iść bo chętnie powojuję z gimbo-ateistami z racji nudów :)

maddog77

2015-04-30, 21:29
Ja bym dodał do wszystkich jeszcze jeden punkcik ...zakłamanie

nezumi

2015-04-30, 21:51
@Muoshi z jednej strony masz racje ale z drugiej strony jesli jeden nauczyciel jest pedofilem to drugi nie bedzie go kryl a dyrektor zeby uciszyc sprawe nie przeniesie takiego pedofila do innej szkoly jak to mialo miejsce w kosciele katolickim gdzie ksieza byli wysylani do innych parafi albo na drugi koniec swiata zeby dalej szerzyli slowo boze i przy okazji molestowali kolejne dzieci... Wiec mimo ze nie kazdy ksiadz to pedofil, to jednak proceder taki stawia w zlym swietle cala organizacje i nigdy nie mozesz miec pewnosci kto jest tym zlym a kto tym dobrym.

hfbnmiuytp

2015-04-30, 21:53
Ale drodzy sadole, bądźmy profesjonalni i piszmy konkretnie bo chrześcijaństwo to bardzo ogólne pojęcie.

W............R.

2015-04-30, 22:21
@ups Chrześcijaństwo to nie pedofilia -- pedofilami są ludzie, a nie chrześcijanie... W logice taki błąd nazywa się "non sequitur".

Muoshi

2015-04-30, 22:27
@nezumi
W gimnazjum +-10km od mojej okolicy pojawiały się informacje jakoby nauczyciel molestował uczniów,wiadomo mogły być to plotki ale informacji było na ten temat coraz więcej aż wybuchła z tego afera,dyrektor oczywiście że nie ma dowodów ale będzie dążył do sprawiedliwości (ta jasne) dowody się znalazły i dyrektor załatwił koledze przeniesienie do innej szkoły tak aby ten zachował posadę

Dodam że gdyby nie chrześcijaństwo to już dawno nie bylibyście Polakami tylko Niemcami albo arabuso-ciapako-islamistami

POPISowyNumer

2015-04-30, 23:01
@Muoshi
Wiesz, nawet bym podyskutował z tobą.
Ale jak zobaczyłem "arabuso-ciapako-ISLAMISTAMI", to mi rence poodpadywowywały