18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rekrutacja

karolcba • 2017-06-17, 05:56
Rekrutacja do firmy budowlanej:
- Jak wbić gwóźdź?
- Normalnie, bierzesz i wbijasz.
- Wasia, pisz: robotnik wykwalifikowany. Następny! Jak wbić gwóźdź?
- Zależy, w co.
- Wasia, pisz: brygadzista. Następny! Jak wbić gwóźdź?
- Ale jaki?
- Wasia, pisz: zaopatrzeniowiec. Następny! Jak wbić gwóźdź?
- A jaki mam na to budżet?
- Wasia, szukamy kogoś w dziale sprzedaży?

TT4

2017-06-17, 06:29
Wchodzi konewka do baru... Słyszeliście to? Hy hy...

-Polać?
-Sama poleję.





Hy, hy

hyba autorskie.

Mu mu muu muuu muuuszę poszukać. Po ta taaa taaaaaa... gach ń ń ń nie byyło.

Prywatnie się jąkam więc wiem o czyyyyym mówię. ;-)

Noside

2017-06-17, 06:45
-Następny! Jak wbić gwóźdź?
-Nie wiem
-Wasia, piszi! Zastępca prezesa!
-Następny! Jak wbić gwóźdź?
-Co to gwóźdź?
-Wasia, piszi! Pan prezes!

manson__

2017-06-17, 07:18
Bardziej adekwatnym byłby inny dział - "project management" [jak to się przyjęło przez spiździałą część narodu*].


*"cudze chwalicie, swego nie znacie".
[Jak mieszkam poza Polską 7 lat, nie porozumiewam się z nikim w naszym języku praktycznie w ogóle, tak wk***ia mnie wybitnie to zapożyczanie zwrotów/nazw na siłę z 'amerikan' lub 'dojcz'. Możnaby także dorzucić gramatykę polaczków, którzy są 'zagramanicom' góra 2 lata i już 'zapomnieli po polski język'. Do gazu!]

nano50

2017-06-17, 16:26
#Manson. Bardzo przepraszam, ale co Ci to przeszkadza? Jakbyśmy byli gdzieś na Białorusi, albo Ukrainie to w porządku, ale jesteśmy krajem rozwijającym się w Unii Europejskiej i mamy rynek wybijany przez zagraniczne koncerny, masa firm współpracuje z zachodem i jakieś nasze "kierowniki" to raczej mało do zrozumienia w podpisie komuś dają. Wydaje mi się to za zrozumiałe, że w nazewnictwie wyższych stopni używa się zachodnio-języcznych pojęć i fakt, że większość osób na stanowisku ma podpis np: Best regards Developer Manager XYZ to nic złego. Tak samo jak fakt, że wiele ofert pracy jest w języku angielskim.
Jakbyśmy żyli w Chinach, Rosji, Węgrzech czy cokolwiek to moglibyśmy mieć własne określenia i mieć wyj***ne, jednak tak nie jest. Żyjemy w kraju, gdzie monopol jako język drugi zyskał język angielski i nijak nie możemy od tego już uciec. Świat idzie do przodu. Szkoda tylko, że z czasem zanikają nasze polskie określenia jak brygadzista itp, jednakże może jeszcze to wróci za 30-40 lat.


Pierwsze lepsze z internetu:
Pierwszy od góry

JezTuptajacyNoca

2017-06-17, 17:11
TT4 napisał/a:

Wchodzi konewka do baru... Słyszeliście to? Hy hy...

-Polać?
-Sama poleję.





Hy, hy

hyba autorskie.

Mu mu muu muuu muuuszę poszukać. Po ta taaa taaaaaa... gach ń ń ń nie byyło.

Prywatnie się jąkam więc wiem o czyyyyym mówię. ;-)



Spoko, jąkać się możesz, nikt Ci nie broni, nikt nie wyśmiewa (mam nadzieję), bo to choroba w końcu, a z tego się nie powinno śmiać. Ale pisać to k***a możesz normalnie, serio.

ho...........zo

2017-06-17, 18:35
Co to k***a za imię wasia?

Hi...........po

2017-06-17, 20:49
up pewnie zdrobnienie od Wasilij

manson__

2017-06-19, 03:38
nano50 napisał/a:

#Manson. Bardzo przepraszam, ale co Ci to przeszkadza? Jakbyśmy byli gdzieś na Białorusi, albo Ukrainie to w porządku, ale jesteśmy krajem rozwijającym się w Unii Europejskiej i mamy rynek wybijany przez zagraniczne koncerny, masa firm współpracuje z zachodem i jakieś nasze "kierowniki" to raczej mało do zrozumienia w podpisie komuś dają. Wydaje mi się to za zrozumiałe, że w nazewnictwie wyższych stopni używa się zachodnio-języcznych pojęć i fakt, że większość osób na stanowisku ma podpis np: Best regards Developer Manager XYZ to nic złego. Tak samo jak fakt, że wiele ofert pracy jest w języku angielskim.
Jakbyśmy żyli w Chinach, Rosji, Węgrzech czy cokolwiek to moglibyśmy mieć własne określenia i mieć wyj***ne, jednak tak nie jest. Żyjemy w kraju, gdzie monopol jako język drugi zyskał język angielski i nijak nie możemy od tego już uciec. Świat idzie do przodu. Szkoda tylko, że z czasem zanikają nasze polskie określenia jak brygadzista itp, jednakże może jeszcze to wróci za 30-40 lat.


Pierwsze lepsze z internetu:
Pierwszy od góry


No, k***a, idiota..
:facepalm:

nano50

2017-06-20, 18:58
manson__ napisał/a:


No, k***a, idiota..
:facepalm:


Służę pomocą :mikolaj: