A zimą jeżdżę tak

447
Daj piwo
hszanu @ 2012-12-06, 21:38 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
opony zimowe - mózg letni

miro997 @ 2012-12-06, 21:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
jak bédzie 100 piw, autor kupuje nowe wycieraczki.

Ślisko... bardzo ślisko

107
Daj piwo
GoldRoger777 @ 2014-12-17, 17:00 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kumulacja stłuczek na jednej drodze. Wszystko za sprawą pięknej, niezmąconej żadną solą ani piaskiem "szklanki". Piękne...

Kilkuzdaniowe horrory.

702
Daj piwo
1. Kiedy układałem go do snu, powiedział “Tatusiu, sprawdź czy pod łóżkiem nie ma potworów”. Rozbawiony zajrzałem tam i wtedy go zobaczyłem – to był mój syn, który drżąc wyszeptał do mnie jedno zdanie: “Tatusiu, ktoś leży w moim łóżku”.

2. Nie mogę się ruszyć, nie mogę oddychać, nic nie słyszę, a jedyne co widzę to ciemność. Gdybym wiedział co mnie czeka, w ostatniej woli wybrałbym kremację.

3. Po amputowaniu ręki, lekarze powiedzieli pacjentowi, że od czasu do czasu może odczuwać złudzenie kończyny fantomowej. Nie przygotowali go jednak na moment, gdy oprócz uciętej ręki będzie też czuł inną – zimną i głaszczącą ją od czasu do czasu.

4. Wskoczyłem za nią pod lód i w ciemności udało mi się chwycić jej dłoń. Dopiero, kiedy próbowałem wydostać nas na powierzchnię, zorientowałem się, jak szybko zamarza woda.

5. Po pierwszej udanej kriohibernacji wszyscy zaczęli świętować. Wyjątkiem był sam zamrożony, który nie był w stanie pokazać, że ciągle jest przytomny.

6. Nie bój się potworów – po prostu ich wypatruj. Spójrz w lewo, spójrz w prawo, poszukaj pod łóżkiem, zerknij za kredens i do spiżarni, ale nie patrz w górę – ona nie znosi, gdy ktoś ją zauważa.

7. Ostatnią rzecz, którą pamiętam, gdy zgniłymi paznokciami jednej ręki wbijała się w moją klatkę piersiową, a drugą powstrzymywała mnie przed krzykiem, był wskazujący godzinę 0:07 zegar. Zerwałem się z łóżka, uradowany, że to tylko sen, kiedy nagle usłyszałem skrzypiący dźwięk otwieranej szafy – było sześć minut po północy.

8. Zastanawiała się, dlaczego rzuca dwa cienie. Przecież w pokoju była tylko jedna żarówka.

9. Obudziłem się i od razu poczułem, że coś tu nie gra – było zbyt cicho. Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem przed domem kilkadziesiąt nieruchomych sylwetek, które patrzyły na mój dom.

10. Myliłem się, myśląc, że nie może być nic gorszego niż pogrzebanie żywcem. Odkrycie, że nie leżę w grobie sam, było jeszcze gorsze.

11. Gdy spojrzałam w lustro, zamarłam. Moje obicie mrugnęło.

12. W mieście zamknęli kolejne schronisko. Dziwnym trafem z dnia na dzień potaniało mięso.

13. Zmęczony wracasz do domu późnym wieczorem, myśląc tylko o prysznicu i ciepłym łóżku. Sięgasz ręką do włącznika światła i nagle odkrywasz, że spoczywa na nim inna ręka.

14. Budzisz się. Ona nie.

15. Moja córka nie przestaje płakać i krzyczeć w środku nocy. Codziennie odwiedzam jej grób i proszę, żeby przestała, ale to nie pomaga.

Źródło
kaer @ 2013-08-09, 12:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (201 piw)
16. W zeszłym tygodniu pojechałem na grilla do znajomych, zrzuciliśmy się i kolega kupił kratę piwa. Bezalkoholowego.

Kibice dla Władimira

186
Daj piwo
Doominik @ 2014-04-07, 21:50 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Przyśpiewka kibiców Szachtara Donieck i Metalist Charków - Putin ch*j. Cóż tyle co najwyżej mogą mu zrobić :lol:
Hubbi1 @ 2014-04-07, 21:58  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (83 piw)
W mediach teraz pochwalą kibice protestują i walczą o niepodległą Ukrainę. Ta sama sytuacja tylko że w Polsce i protest antyrządowy... Kibiole! Faszyści! Bandyci! Zwykli chuligani chcący rozpętać zamieszki!

10x backflip na jednej nodze

94
Daj piwo
webkoala @ 2012-07-08, 16:20 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Mudżin od tego sick moonwalka ;)
   Popularne tagi
new york pizza  zestaw  tv market  sportowcy  chipsy  marek kondrad  wanna  zdarzenia  fuckyou  you  fuck you  drabina  naćpani  cheers beer  rzyganie  molestowanie  okulista  cheater  magister
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]