18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

.:...........:.

2009-07-07, 15:14
To nie polski znak, ale bardzo pasuje do polskich drogowców:


urtel

2012-10-12, 16:53
słyszałem od znajomego który dowodzi takimi własnie osobami. mieli za zadanie porozstawiać znaki, al enie wiedzieli po której stronie sie stawia wiec ten mój znajomy zapytał się ich: po której stronie stoją znaki jak jedziecie samochodem? odpowiedź: po prawej. Wiec porozstawiali znaki po prawej stronie jedne z tabliczka w strone kierowcy inne w druga strone dla kierowców jadących z przeciwnej strony:D :D

normale

2012-10-15, 23:55
Co do drugiego obrazka, to nie wiem co w nim dziwnego. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że zakaz dotyczy rowerów z pedałami...

kulos

2012-10-17, 20:24
zdjecia 3, 4, 5 prawidłowe... zdjęcie 6 błąd w godzinie zakaz zamiast od 22 winien byc od 23, pierwsze zdjęcie tez absurdem nie jestem, poprostu nasrane o jeden za dużo

Elanez

2012-10-19, 19:28
Gdzieś na osiedlowej zatoczce do parkowania było po jednej stronie dla dni parzystych a po drugiej dla nieparzystych. Ładny korek po północy musiał się tam robić.

al...........10

2012-10-21, 23:40
Ktoś na siłę chciał być zabawny, a wyszło gówno. Absurd jest na zdjęciu nr 2 i to tyle.

DonMiguel

2012-10-23, 22:37
@alan10 zdjęcie nr 2 akurat oznacza zakaz ruchu rowerów, nie dotyczy rowerów jednośladowych (czyli nie wjedziesz np. rowerem z dwoma kołami i koszem z tyłu, albo rykszą). także nawet to nie jest absurdem

hayadechi94

2012-10-28, 10:46
od dwóch lat jeżdże na tirach po całej Polsce, i musze wam z przykrością stwierdzić że nie spotkałem się jeszcze z taką głupotą, także uważam to za ewidentny fake.

matjus

2012-11-01, 11:41
spoko, dobrze, że czasem remontują drogi, ale jak już skończą to wypadałoby k***a zabrać te znaki.
dobra, wyremontowana, dwupasmowa droga i ograniczenie do 30.

matol

2012-11-06, 11:04
@kulos jak to pierwsze zdjęcie nie jest absurdem? Normalnie jest ograniczenie do 30, bo są skrzyżowania równorzędne i trzeba odpowiednio ustępować pierwszeństwa, a robotnicy wj***li 40 i pewnie się dodatkowo plątali pod kołami.
Zdjęcie 6 jest za małe, żeby coś stwierdzić. Wydaje się, że to droga gdzie jest zakaz postoju, a parking płatny raczej nie dotyczy drogi tylko osobnego parkingu.

@up gdzie ty tam masz drogę dwupasmową? :-P

.Piotrek

2012-11-19, 19:32
Połowa tego wynika z faktu "cofania" znaków przez skrzyżowania...

ss...........mi

2012-11-28, 13:22
To działa tak - nie ważne jakie znaki i gdzie , liczy się ilość. Idą debilne przetargi na układziku i każdy ze stron jest zadowolony, a my jako podatnicy za to płacimy- to tylko Polska :)

P5ychol

2012-12-14, 13:37
Część z tych zdjęć to celowo obrócone znaki na słupach, dostawione przez robiąc zdjęcia ew. niewiedza na temat przepisów ruchu drogowego co skutkuje uznaniem za absurd. Krotko mówiąc 70% to fake.

Mam nadzieje że twórca tego tematu nie ma prawa jazdy. Jeżeli uważa że to są absurdy to powinien pozostać przy prowadzeniu tylko wózka w supermarkecie.