18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Puta madre...

~Velture • 2018-04-21, 08:23
Mierz siły na zamiary synek... 8-)

Spokojnie >0:40


Essent

2018-04-21, 13:50
Wreszcie porządnie nagrane,nawet jak biegnie to nie trzęsie jak poj***ny :kawa:

krzyks_08.0

2018-04-21, 16:45
Przewinąłem do 0:40 i czekałem ponad minutę żeby film wystartował.

InnyName

2018-04-21, 21:22
Essent napisał/a:

Wreszcie porządnie nagrane,nawet jak biegnie to nie trzęsie jak poj***ny :kawa:



Wiesz czemu są te czarne prostokąty po bokach?
BO JEST ch*jOWO NAGRANE.

~PowerBoBass

2018-04-22, 02:23
Szczerze mówiąc to przykre. Widać, że kierowca parł pod górę ile wlezie. Wiedział, że jak się zatrzyma to będzie przej***ne. Darł do końca. Zabrakło niewiele.

lysybog

2018-04-22, 02:45
Miał za mały silnik do wagi ładunku, tak więc tytuł jest jak najbardziej na miejscu. Zatrzymanie, nawet pod największą górką, nie może być zagrożeniem. Jak masz za mało mocy, to nie bierz się za takie ładunki. Moja Scania obciążona waży 32 tony, mocy mam aż nad to, bo 550 kucy. Z górkami mam do czynienia non stop. Nie raz ruch uliczny wymusza na mnie zatrzymanie się w środku podjazdu, i jakoś nic się nie dzieję, trochę poprzeklinam, zaciągam parkingowy, wrzucam 1 albo C i powoli ruszam ponownie.
Już nie będę wspominał o nieprawidłowym rozłożeniu mas, przednie koła w górze? To dyskwalifikacja kierowcy. Jego praca to całokształt. Prawidłowe załadowanie, zabezpieczenie, zaplanowanie wszystkiego, sama jazda przy prawidłowych czynnościach poprzedzających to już w zasadzie przyjemność a nie walka o przetrwanie.

~Velture

2018-04-22, 08:26
lysybog napisał/a:

Miał za mały silnik do wagi ładunku, tak więc tytuł jest jak najbardziej na miejscu. Zatrzymanie, nawet pod największą górką, nie może być zagrożeniem. Jak masz za mało mocy, to nie bierz się za takie ładunki. Moja Scania obciążona waży 32 tony, mocy mam aż nad to, bo 550 kucy. Z górkami mam do czynienia non stop. Nie raz ruch uliczny wymusza na mnie zatrzymanie się w środku podjazdu, i jakoś nic się nie dzieję, trochę poprzeklinam, zaciągam parkingowy, wrzucam 1 albo C i powoli ruszam ponownie.
Już nie będę wspominał o nieprawidłowym rozłożeniu mas, przednie koła w górze? To dyskwalifikacja kierowcy. Jego praca to całokształt. Prawidłowe załadowanie, zabezpieczenie, zaplanowanie wszystkiego, sama jazda przy prawidłowych czynnościach poprzedzających to już w zasadzie przyjemność a nie walka o przetrwanie.


Tyś się chłopie rozpisał a my tu mamy nagrany jakiś kraj 3go świata gdzie ch*ja się znają :wyj***ne:

Novik

2018-04-22, 12:10
jak już drogie rozj***li to niech maszyna sama wyjada.... tam mają gąsienice

mcsupro

2018-04-22, 17:37
w sumie moc w takich ciężarówkach ciężko może braknąć (skrzynia biegów) bardziej złe rozłożenie mas :)

chudy005

2018-04-22, 20:13
... komentarz taki...ładnie wycofał po zakręcie :)

janlew

2018-04-23, 12:29
Uwielbiam gdy dochodzi do starcia Ameryka Płd/Afryka kontra Fizyka.