18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przyszłościowo

Slavvek • 2014-08-22, 16:09
Rok 2138, Polska...

Jeden z ostatnich Kowalskich podczas sprzątania żydowskiej ulicy został dotkliwie pobity przez trzech muzułmanów.

Po kilku tygodniach przyszło do nich zawiadomienie o rozprawie, grozi im do trzech lat za bijatykę.

Kowalski się przygotował, przyniósł nagrania z pobliskiego amerykańskiego sklepu, na których widać że to tylko i wyłącznie banda zaczęła wyzywać i atakować biednego Polaka.

Sędzia Abdur Raszid wydał sprawiedliwy wyrok - dożywocie dla Kowalskiego za rasizm i brak tolerancji.


~~Przemyślenie (w stu procentach pewne) co będzie jak tolerancja zwycięży w naszym kraju~~

anonimowyczlowiek

2014-08-22, 16:30
Racja to kolorowi powinni nas bardziej szanować nie my ich, to oni są u nas.

Cyrk

2014-08-22, 16:59
Cytat:

~~Przemyślenie (w stu procentach pewne) co będzie jak tolerancja zwycięży w naszym kraju~~

Chłopie czy my wyglądamy na wykastrowanych Szewdów albo bezjajecznych Francuzów? My są Słowianie, którzy póki co udają spokojnych. Jak chcesz zobaczyć jak się Słowianie zachowują jak przestają udawać to zajrzyj na wschód...

Luqas95

2014-08-22, 17:03
nie tolerancja tylko "tolerancja"
Niemyl pojeć bo wiesz co za to grozi olo

Black-Sheep

2014-08-22, 17:23
Czasem mam wrażenie, że niektórzy sadole rzeczywiście wierzą w te fantastyczne wyolbrzymione historie o względności przepisów antyrasistowskich. One (te historie) są po to, żeby piętnować pewne, czasem faktycznie negatywne zjawiska, jednak chyba nie wszyscy dojrzeli do dostrzegania takich rzeczy.

Slavvek

2014-08-22, 17:23
@up
sorki, zapomniałem dodać :/