18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przypadek pewnego kibica

rzub3r • 2016-07-28, 20:28
Policjanci wyłowili z Wisły ciało mężczyzny. Miał on na sobie koszulkę Legii Warszawa, krótką białą spódniczkę, czarne rajstopy w kratę i różowe szpilki. Z jego odbytu wystawał 20-centrymetrowy wibrator.


Policjanci zdjęli z denata koszulkę Legii, by oszczędzić wstydu jego rodzinie.

garota

2016-07-28, 20:36
Ale o co chodzi?

tekkit

2016-07-28, 20:46
Bo legia to stara k.....

Kaddafi

2016-07-28, 22:28
To ten klubik, który pomimo funduszy jakie posiada (na równowartość musiałoby się zrzucić z 5-6 czołowych drużyn), musi się bić o majstra do ostatniej kolejki?

paul78

2016-07-28, 22:42
Co ma wspólnego Juwentus Turyn z Legią Warszawa? Juventus to "Stara Dama" a Legia...

cowboy

2016-07-28, 22:45
wypie**alajcie z tymi wojenkami kibicowskimi

PanJacekPierwszy

2016-07-29, 00:01
Ostatnio byłem w Warszawie w szaliku Ruchu Chorzów.Na Pradze.Na stalowej i żyję :-)

Nikodem_Szulcc

2016-07-29, 00:39
Ej nie jestem w ogole kibicowski, i raz byłem w życiu na jakims tam meczu bo był za darmo a mi i kumplom sie nudziło. Całe życie tylko samochody, mechanika i inne pierdoły mi w głowie, ale nie powiem jak gra Polska to biore wolne w robocie i oglądam :)

Wiec pytam jako totalny kibicowski laik.

Czemu wszyscy nie lubią Legii ? Standardowo po głupiemu, nie bo nie? Czy jest ktos ogarniety i umiałby mi to wytłumaczyć ?

Masterof

2016-07-29, 00:51
paul78 napisał/a:

Co ma wspólnego Juwentus Turyn z Legią Warszawa? Juventus to "Stara Dama" a Legia...



To stara k***a :)

paul78 napisał/a:

Czemu wszyscy nie lubią Legii ? Standardowo po głupiemu, nie bo nie? Czy jest ktos ogarniety i umiałby mi to wytłumaczyć ?


Czy to Legia, czy to Widzew, w całym tym kibicowaniu chodzi aby mieć wroga i móc się napie**alać pod jakimś pretekstem. Niby, że oddanie dla klubu, czy jaki ch*j. W sumie do końca nie rozumiem tego zachowania bo mam IQ wyższe niż grzejnik i nie wychowałem się w patologicznej rodzinie, więc tracenie zębów lubi bicie innych w imię jakiegoś k***a klubu sportowego jest dla mnie niepojęte, no ale niektórzy osieracają gówniaki bo dostali kulkę za wlecenie na murawę. Jednak nasz gatunek nie cierpi na tych stratach :) Mam nadzieje, że pomogłem.

maderfakermen

2016-07-29, 01:55
Jacek75 napisał/a:

Ostatnio byłem w Warszawie w szaliku Ruchu Chorzów.Na Pradze.Na stalowej i żyję :-)



po ch*j nosisz szalik w lipcu :?: no chyba, że masz wydziarane na karku "JP 600%", albo trzy wisienki 8-)

jankiel

2016-07-29, 09:51
Masterof napisał/a:



To stara k***a :)


Czy to Legia, czy to Widzew, w całym tym kibicowaniu chodzi aby mieć wroga i móc się napie**alać pod jakimś pretekstem. Niby, że oddanie dla klubu, czy jaki ch*j. W sumie do końca nie rozumiem tego zachowania bo mam IQ wyższe niż grzejnik i nie wychowałem się w patologicznej rodzinie, więc tracenie zębów lubi bicie innych w imię jakiegoś k***a klubu sportowego jest dla mnie niepojęte, no ale niektórzy osieracają gówniaki bo dostali kulkę za wlecenie na murawę. Jednak nasz gatunek nie cierpi na tych stratach :) Mam nadzieje, że pomogłem.



Kiedy ostatnio widziałeś bójkę na stadionie Legii, albo słyszałeś o takiej w telewizji że gdzieś tam się Legioniści bili.

Podpowiadam: 02,03,2014 kibice Legii wdarli się na sektor kibiców Jagiellonii i obili mordy kilku przyjezdnym którzy sp***alali jak panienki. Powód: kibice Jagi rzucali kamieniami w sektor rodzinny kibiców Legii.

10,12,2015 Neapol, bójka kibiców Legii i Napoli. Powód: Atak ze strony kibiców Napoli za to że Legia trzyma sztamę z Juventusem.

O ustawkach nie wspominam bo rozumieć to można tak samo jak to dlaczego ludzie wchodzą do klatek i kolanami miażdżą sobie czaszki, i tu bójka i tu bójka. W Krakowie np. tłem walk między kibicami Wisły i Cracovii jest wojna gangów. Małolatom wciska się ideologię że to dla klubu itd. i latają czuby z maczetami.

A teraz z drugiej strony, poczytaj o meczu Legia vs Den Haag, o kibicach i grobach żołnierzy na wschodzie, o akcjach charytatywnych, obejrzyj doping na meczu ze śląskiem kiedy to grupa kibiców zwana "Nieznani Sprawcy" obchodziła 10-lecie. Nawet Grosicki napisał że to było mistrzostwo świata. A odpowiadając na pytanie dlaczego Legii nienawidzi się prawie w całej Polsce? Na pewno część konfliktów wynika z tego że przez wiele lat Legia była klubem wojskowym i wszyscy młodzi piłkarze z całej polski w wieku poborowym dostawali wybór: kamasze albo Legia no i w ten sposób Legia zgarniała najlepszych piłkarzy z całej polski.

TB303

2016-07-29, 11:23
Masterof napisał/a:

To stara k***a :)


Nie, bo kurczak :krejzi:

narens

2016-07-29, 12:41
Tak jankiel, każdy z tych twoich bohaterów jest patriotą, obrońcą uciśnionych i ch*j wie czym jeszcze. Już zapomnieliście jak rodzina z dziećmi/dzieckiem przyszła na mecz legii w białoczerwonych koszulkach i została opluta przez kogo? Przez osobę stojącą wtedy na czele tej bandy półmózgów.

dziaad

2016-07-29, 16:39
wiecie czym jest jaranie się piłką nożną??? no właśnie...