18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przewrót jesienny Korwina

Plecionkarz • 2013-06-14, 02:42
Unia Europejska w rozsypie, JKM przejmuje inicjatywę rozpoczynając swój długo zapowiadany przewrót i utworzenie Imperium Konserwatywno - Liberalnego.


CarlitoBrigante

2013-06-14, 10:48
Aaron Jewbaca Szechter i Mistrz Urban vel Yoda :) od razu mi się ciśnie na usta "Gwiezdne Wojny: Zemsta Janusza" :) Co nie zmienia faktu że trzeba zniszczyć czerwone imperium.

POJUR

2013-06-14, 11:16
Ale tusk jebnął : )

Lord Gutek

2013-06-14, 11:22
repertuaR napisał/a:

Zajebiste!!
PS. urbanowi te uszy nie pasują.



PS 2. "urbanowi" z małej litery podkreśla jako błąd a z dużej już poprawnie. On przejął sadola?





Co k***a nie pasują!?
Właśnie zajebiście pasują, do tego jeszcze taki pomarszczony :D

chrap

2013-06-14, 11:30
Idea państwa wg Korwina mi się podoba. Ale powiedzmy sobie szczerze - on tylko opowiada o tym jak wyglądałoby państwo gdyby miał władzę absolutną, a na to nie ma ani jaj ani sił. Mimo wszystko wydaje mi się, że zdobędzie w najbliższych wyborach te min. 5% i wejdzie do Sejmu, a to dobrze, bo będzie mógł się w końcu pokazać większej rzeszy Polaków. Tak na prawdę większość społeczeństwa nie wie o jego istnieniu i nie ma możliwości zweryfikowania swoich poglądów.

A filmik ch*jowy.

Br...........ki

2013-06-14, 11:57
Urban i te małpy co go wzięły na grzbiet najlepiej oddają klimat lewicy

Se...........xe

2013-06-14, 12:09
Dobra robota zajebiste :D

Plecionkarz

2013-06-14, 12:11
Skądinąd napisał/a:


JKM nigdy nie przekroczy progu wejścia do Sejmu, bo sam o to skrupulatnie dba, np. mówiąc jakiś skrajny debilizm, kiedy skaczą mu słupki - ten sam mechanizm od prawie dwóch dekad :roll:


Po prostu nie jest populistą i prezentuje swoje pogląd nawet jeśli nie są popularne. Lepszy taki facet mówiący bez ogródek niż wypudrowane świnie które gadają z kartki tylko to co ludzie chcą usłyszeć.

Sick_Stick

2013-06-14, 12:12
Jak to jest? Korwin był już w sejmie i jakoś nic nie zrobił... teraz nagle coś zmieni? NIE SONDZE!!!

TheSentinel

2013-06-14, 12:15
@Bronisław_Komorowski to nie są k***a małpy tylko rasa Wookie. Fakt nie każdy może oglądał Star Wars, ale no nie można nazywać małpą czegoś co prędzej wygląda jak Yeti ;-)

Lordzik92

2013-06-14, 12:15
Szkoda tylko ze pokazali go w roli imperatora. Jakby niepatrzec to on walczy z postkomunistycznym imperium w PL. Ale jako komedia, to komus sie udalo.
A zreszta niewiem czy ktos zauwazyl ale w 1:34, przelatuje nawet nasz tupolew!

Plecionkarz

2013-06-14, 12:32
Sick_Stick napisał/a:

Jak to jest? Korwin był już w sejmie i jakoś nic nie zrobił... teraz nagle coś zmieni? NIE SONDZE!!!


Był autorem uchwały lustracyjnej i mało brakowało a nie byłoby komuchów w polityce. Niestety agent Wałęsa zadbał żeby teczki nie były upublicznione.