18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeprapraaa wybory 2010

grigori • 2010-05-09, 00:56
Już niedługo naród POLSKI stanie w obliczu wyborów najważniejszej (?) osoby w państwie. Zapewne większość z tych, którzy w minimalnym chociaż stopniu interesują się nadciągającymi wyborami, zadaje sobie pytanie: Kto wygra???. Oczywiście są sondaże OBOP-u i innych, jednak często nie są miarodajne i w efekcie mijają się z rzeczywistością.
Mnie udało się dotrzeć do jedynego prawdziwego/niezależnego/wiarygodnego źródła EVER, dzięki któremu przedstawię realne szanse głównych kandydatów na zdobycie urzędu!
Poniżej przedstawiam wyniki śledztwa swoistych praprapraaaa wyborów 2010 (stan na 23:05, 08/05/2010):

1. MAREK JUREK, 49 lat

9354 potencjalnych wyborców, jednak smuci zerowa liczba prezentów. Cóż, życie! Zdjęcie profilowe 'noir' ma status 'super zdjęcia' :mrgreen:

2. BRONEK KOMOROWSKI, 57 lat

Moje źródło podaje, że co najmniej 7946 osób jest w stanie na niego zagłosować, jak również dostał od swoich 'wyborców, 15 prezentów. Jego profilowa focia nie ma jednak statusu 'super zdjęcie' (ocena to TYLKO 4,9/5) :emo:

3. JĘDRZEJ LEPPER, 55 lat

15523 znajomych, tendencja spadkowa (ok 22:05 było 15525). 14 prezentów, z czego 8 to bezczelne 4-ro listne kończynki "Powodzenia na maturze" sugerujące braki w edukacji. Lanserska fotka Andy'ego z JPII, została bardzo surowo oceniona - zaledwie 4,58/5!!!! W skali mojego źródła 4,58 to skandal. Widocznie, nie LANSEM droga prowadzi!

4. GRZEŚ NAPIER... ALSKI, 36 lat

15557 potencjalnych głosów. Aż 34 prezenty, wśrod nich Pan Grześ również otrzymał 4-ro listne kończyny, jednak w odróżnieniu od Pana Jędrzeja, sa to kończynki "Na szczęście"
Profilowo-kanapowa sweet focia ma status 'super zdjęcia'. Póki co lider.

5. BODZIO ZIĘTEK, 45 lat

Bogdan może liczyć na zaledwie 3543 głosy. 1 podkowa jako prezent. Profilowa retro fotka to 'super fotka'.

6. WALDEK PAWLAK, 50 lat

Liczba ;wyborców' - 10010, może wskazywać że Pan Waldek może liczyć na głosy informatyków, jednak tego się nie dowiemy.
Poza tym 16 prezentów z czego 5 z konta PSL. Uśmiechnięte zdjątko na profilu zaskarbiło sobie sympatię i otrzymało 'wyróżnienie' w postaci statusu 'super zdjęcia'

7. ANDREW OLECHOWSKI, 62 lata

10936 głosy poparcia, 7 prezentów, oraz zauważalnie fotoszopnięte profilowe 'super zdjęcie'. Co ciekawe Mr Olechowski nie szczędzi kasy na eurogąbki - aż 151 foteczek w galerii!! :shock:

8. JANUSZ MORWIN-KIKKE, 67 lat

Całkiem niezła liczba 10105 możliwych głosów. 10 prezentów oraz 'super sweetaśne zdjęcie' w profilu a la, jak to ktoś napisał w komentarzu - św. Paweł.

9. JARKU KACZYŃSKI, 61 lat
Czarny Qń tych zawodów. Moje źródło nie uwzględnia żadnych statystyk dot. jego osoby. Strach się bać! :gniew:

...
Wierząc statystykom, wybory wygra Napier... alski. Grześ posiada najwięcej znajomków i prezentów no i rzecz jasna ma super focie. Endrju statystycznie rzecz biorąc powinien być drugi, jednak sądzę że te wszystkie głosy to po prostu sarkazm i nieznośny żart. Pawlak, Olechowski & Mikke idą łeb w łeb - różnica między nimi nie przekracza granicy błędu statystycznego. Jurek i Komorowski zostają w tyle, ale starają się dogonić peleton. Ziętek na szarym końcu; nie uratuje go nawet słitaśna super focia z profilu. Pozostaje jeszcze kwestia Jarka - znając życie będzie w czołówce, jednak nie wiadomo jak wysoko.

UWAGA! Absolutnie nie podam adresu mojego źródła. Nawet nie pisać ani nic. :mrgreen:

flin4k

2010-05-09, 01:56
To, to jest piękne na swój sposób :D
Zajebista sprawa, :)

rrdzony

2010-05-09, 11:20
Głosuj na Nikogo - Nikt Cię nie zdradzi

sveq

2010-05-09, 12:43
No dobra, popsuje wam zabawe, i stwierdzę, że 3/4 ziomków tych kandydatów nie ma ukończonych 18 lat ;-)

Tak btw, to ja jestem za Korwinem-Mikke :-D

Radeg

2010-05-09, 13:21
Pójdę pierwszy raz w życiu głosować - na Korwina - Mikke :)

siusiu2

2010-05-09, 13:23
O, doskonale tu widać jak JKM ma ambitny elektorat. Tylko głupie dzieci (<19 lat) dające się mamić prostą propagandą...

Pojar

2010-05-09, 13:26
grigori, nie uwzględniłeś jednej bardzo ważnej rzeczy...
Mochery nie mają kont na NK!

PinkRose

2010-05-09, 14:04
siusiu2 napisał/a:

O, doskonale tu widać jak JKM ma ambitny elektorat. Tylko głupie dzieci (<19 lat) dające się mamić prostą propagandą...



Za to wnioskując z z twojego profilu. Twoje 28 lat jest charakterystyczną grupą wyborców popierających PełO. Ale zapewne żeby nie dać jednej partii pełnej władzy w państwie zagłosujesz na PiS-iorka.

I jak się coś tobie nei podoba w mojej wypowiedzi to Wypie**alaj.

Ja tam zagłosuję na KM z dwóch powodów.
Podoba mi się jego otwartość i szczerość, a Program jego parti jest najbliższy moim poglądom.
Drugi powód. Jeśli przegra, a wygra kandydat którego ja nie poparłem. To mój udział w wyborach będzie wystarczającym powodem do tego, żeby móc krytykować wybranego Prezydenta . Bo co jak głosując na mniejsze zło będe miał do tego pełne prawo by krytykowac innego wybranego kandydata.

szkari

2010-05-09, 14:37
JKM jakby mógł to by się mianował monarchą i wiele razy o tym otwarcie mówił. Trzeba być skończonym debilem żeby popierać JKM. Człowiek ma niebezpiecznie chore poglądy.

Dodatkowo dziwi mnie elektorat JKM i UPR, wszędzie ich pełno w internecie, plują jadem, niemal na każdym forum się udzielają. Jakbym nie był na bieżąco z polityką chyba bym pomyślał że to jakaś jedna z większych partii w PL, a tu przychodzą wybory .... i dupa, poparcie ŻADNE

PinkRose

2010-05-09, 14:54
@UP wszak , bo plucie jadem jest tylko charakterystyczne dla wyznawców JKM, jakby w ogóle nie występowały u wyznawców PO i PiSu. Wszak lepiej głosować na idiotów którzy gdyby mogli ogłosiliby Jezusa Królem Polski aby dostać poparcie w wyborach niż na ludzi którzy chca dojść do sejmu normalną drogą bez chorych obietnic.

Wiesz jaka jest różnica pomiędzy UPR a Partiami które są bardziej popularne niż UPR ?
To że Partie w większości pokrywają część kosztów kampani wyborczej z podatków obywateli, które dostają w zależności od liczby posiadanych miejsc w parlamencie.

Natomiast UPR nie prowadzi kampani za pieniądze podatników i odcina się od wszelkich prób dofinansowania jego partii z kieszeni podatników. Ich środki pieniężne pochodzą z dobrowolnych datków od ludzi prywatnych.

A czy facet ma chore poglądy ? Dla mnie mógłby być nawet dyktatorem, byleby zmieniło to tylko scenę polityczną, poprawiło jakość życia ludzi oraz odsuneło kościół od wpływów w państwie (rozwiązanie konkordatu podpisanego z agentami watykanu).

A bardziej cenię szczerość Mika w wygłaszaniu swoich poglądów, jak hipokryzję innych kandydatów.

leitoml

2010-05-09, 15:43
UWAGA! czy możesz mi podać adres twojego źródła ?

Curry_

2010-05-09, 17:39
toć napisał, że "Absolutnie nie podam adresu mojego źródła. Nawet nie pisać ani nic. :mrgreen: "

Co za idiota.

I ja jeśli mikke miałby w ogóle szanse na wygranie to też bym na niego głosował. Ale w tym sprzedanym kraju trzeba głosować na mniejsze zło a nie na dobro, bo dobra albo nie przepuszczą albo zaraz odjebią jak będzie cwaniakował.

Pozatym jak to ktoś mądrze gdzieś kiedyś napisał, mądrzy ludzie się do władzy nie pchają.

karraska

2010-05-09, 20:32
polityka na sadisticu? to dla mnie za mocne

riodoro1

2010-05-09, 21:54
z tą pianą wypie**alać do "Co z tą Polską"...