18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przełomowy Apple Pocket Watch!

HEILicopter • 2015-03-21, 12:55
Przelomowa technologia juz za 259$ od Ukochanego Apple! Nic nie przeplacasz! :amused:

Kremil

2015-03-21, 20:36
orwell14 napisał/a:



Wyj***łeś kasę na gówno i się tłumaczysz :lol:





Pierdoła nr 1. Może od Acera tak, ale z resztą chyba sobie kpisz. I dziwnie, że "zapomniałeś" o chociażby HP-kach których jakość jest po prostu rewelacyjna, zwłaszcza od kwoty 4500 w górę.



A tu juz w ogóle popłynąłeś. Działałem w życiu na Windzie 98, 2000, XP, Viście, 7 i 8 (którego wyj***łem bo mnie okienka wk***iały).
Na żadnej wersji systemu, od czasów Visty nie zdarzył mi się blue screen. Stabilność jest idealna, żadnego przegrzewania się, BS-ów.

Po prostu wyj***łeś w błoto kilka tysięcy, te same parametry sprzętowe konkurencja oferuje za średnio 1/2 kwoty za sprzęt appla, a zakup był podyktowany tym, że spuściłeś się w gacie na myśl o podświetlanym jabłuszku na klapie.
Liczyłeś, że wyrwiesz na to dupy, a jedynie wzbudziłeś zainteresowanie pedałów :smiechzula: :plzdie:

\


nie widziałem aby acer czy asus miał retine a juz na peno nie rozdzielczości 2800x...

Liczyłeś, że wyrwiesz na to dupy, a jedynie wzbudziłeś zainteresowanie pedałów

Sugerujesz coś po cichu ? mam dziewczynę kolego ale dzięki doceniam.

Michalluss napisał/a:

Dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 2,7 GHz
Turbo Boost do 3,1 GHz
8 GB pamięci LPDDR3 1866 MHz
Pamięć masowa flash 128 GB z magistralą PCIe1
Intel Iris Graphics 6100
Wbudowana bateria (10 godzin)2
Gładzik Force Touch
Gotowe do wysyłki:
1–3 dni robocze
Bezpłatna dostawa
6 299,00 zł

faktycznie pare lat "swietlnych" ale chyba przed murzynami z ugandy,
za taka kase masz prawie na maxa wypasionego pceta, i zostanie Ci jeszcze na ekskluzywne prostytutki
moglbym pisac w sume dłużej ale wystarczy zerknąc na specyfikacje sprzetową i cene. zajebiscie bo dostawa bezpłatna.



Nie to nie moj :) , mam trochę lepsze parametry.

orwell14 napisał/a:



Wyj***łeś kasę na gówno i się tłumaczysz :lol:





Pierdoła nr 1. Może od Acera tak, ale z resztą chyba sobie kpisz. I dziwnie, że "zapomniałeś" o chociażby HP-kach których jakość jest po prostu rewelacyjna, zwłaszcza od kwoty 4500 w górę.



A tu juz w ogóle popłynąłeś. Działałem w życiu na Windzie 98, 2000, XP, Viście, 7 i 8 (którego wyj***łem bo mnie okienka wk***iały).
Na żadnej wersji systemu, od czasów Visty nie zdarzył mi się blue screen. Stabilność jest idealna, żadnego przegrzewania się, BS-ów.

Po prostu wyj***łeś w błoto kilka tysięcy, te same parametry sprzętowe konkurencja oferuje za średnio 1/2 kwoty za sprzęt appla, a zakup był podyktowany tym, że spuściłeś się w gacie na myśl o podświetlanym jabłuszku na klapie.
Liczyłeś, że wyrwiesz na to dupy, a jedynie wzbudziłeś zainteresowanie pedałów :smiechzula: :plzdie:

\


nie widziałem aby acer czy asus miał retine a juz na peno nie rozdzielczości 2800x...

Liczyłeś, że wyrwiesz na to dupy, a jedynie wzbudziłeś zainteresowanie pedałów

Sugerujesz coś po cichu ? mam dziewczynę kolego ale dzięki doceniam.