18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeleciał policjanta.

~Sunday • 2013-03-17, 12:57
Cudem odzyskane nagranie.

Dz...........ak

2013-03-17, 13:01
Powód aresztowania? Parkour. :facepalm:

Kapral Poproszek

2013-03-17, 13:12
Moim zdaniem kpienie sobie z ludzi, już nawet nie chodzi o to, że to policjant. Za samo cfaniakowanie powinni pałować.

Jestem fajny mogę sobie robić co mi się podoba.

Moby_Dick

2013-03-17, 13:15
@up, Ale sobie nawet mandatu nie wj***li za siedzenie dupami na stole i trzymaniu nóg na ławce! Jak za parkour areszt, to oni powinni dożywocie dostać za to. A za opie**alanie się na służbie - siedzenie w izolatce!

Moreq

2013-03-17, 13:16
@Kapral

tak masz 100% rację, pójdźmy nawet dalej:

- masz lepszą pracę? Pałowanie.
- masz ładniejszą żonę? Pałowanie.
- masz jakiś talent? Pałowanie.
- masz własne zdanie? Pałowanie.



Józefie Stalinie, wiedziałem że twoja śmierć była mistyfikacją. Witamy na dworze Hogwartu!

bz...........ue

2013-03-17, 13:25
j***ne psy!

MP...........as

2013-03-17, 13:26
Za siedzenie z nogami na ławce dostałem kiedyś 50 zł mandatu... ;/ Chamstwo i tyle, to po pierwsze. A po drugie koleś mógł po prostu pobiec dalej, gdyby pomyślał to by mu ktoś kamerę przypilnował.

Darkstep

2013-03-17, 13:31
Zawsze znajdą powód żeby się doj***ć, pie**olone nudziarze...

epluribusunum

2013-03-17, 13:52
tam się nie pie**olą , i nie mogą sobie dawać w kasze dmuchać , co drugi hamburgier ma spluwe schowaną w faudach brzusznych , wyjmuje i bang bang !! 30 trupów , u nas co ? maczeta , pała , kastet , k***a no nie wiem "kij" albo cyrkiel i skaczemy do ludzi :homer: życie jest kurewsko nudne kiedy biega się z gałęzią po stadionach :( ktoś jeszcze jest za legalizacją broni ? :amused:

Re...........ms

2013-03-17, 14:48
amerykańskie pały to zwykle niespełnieni sportowcy, którzy w szkole kozaczyli bo byli w drużynie, ale byli zbyt ch*jowi żeby dostać się do ligi i teraz ich boli.

Necrophilus

2013-03-17, 14:51
Mam nadzieje, ze za takie coś dostanie dożywocie. Tacy ludzie nie powinni chodzić po ulicach...

Biker50

2013-03-17, 14:57
@epluribusunum W Polsce jakby zalegalizowali broń to w ciągu 48 godzin mielibyśmy mniej ludzi na kilometr kwadratowy niż na Antarktydzie.

W kraju gdzie sąsiad sąsiada podpie**ala na psy, skarbówkę do zusu czy ch*j wie gdzie jeszcze tylko dlatego, że ten ma więcej od niego.

W kraju gdzie na 99% osiedli dostajesz wpie**ol za to że żyjesz.

W kraju gdzie policja do spółki z prokuraturą i politykami to mafia, czyhająca żeby zabrać Ci wszystko.

W kraju gdzie co drugi obywatel 75% swojego czasu jest naj***ny (wódą, dragami czy innym gównem ale zwłaszcza wóda).

W kraju gdzie statystyczny rolnik ma 1 hektar ziemi, na której uprawia 759 gatunków warzyw (i dziwi się że ciężko z tego wyżyć) i w każdej sekundzie swojego życia jest gotów ruszyć powybijać rządzących, za wszystkie krzywdy tego świata (nawet za brak deszczu czy też intensywne opady).

K kraju gdzie PIS-iory chca zatłuc PO-wców i na odwrót.

W kraju gdzie bieda aż piszczy a obywatele sa dymani przez wszystkie instytucje!

W kraju gdzie stawka dzienna na wyżywienie więźnia jest w ch*j wyższa niż na wyżywienie dzieci w szkole!!!!!!!

W kraju gdzie na WIEJSKIEJ przy korycie (sejmie jakby ktoś nie ogarniał) pasie się stado świń z różnych opcji politycznych, które my utrzymujemy.

No i wreszcie w kraju gdzie w sejmie mamy Babę z ch*jem, czy chłopa z cyckami (nie wiem jak nazwać), geja, tych dla których życiowym celem jest legalizacja marychy, prawicowych wykolejeńców i paranoików od brzozy, POtrzebnych jak dziwce majtki leni i nierobów oraz resztę hołoty.

Naprawdę myślisz że potrzeba nam jeszcze legalizacji broni??

ROZDAJMY IM BROŃ SPRAWY SAME SIĘ ZAŁATWIĄ. NIE BĘDZIE BEZROBOCIA, NIE BĘDZIE DŁUGÓW, NICZEGO NIE BĘDZIE (k***a Kononowicz chyba miał rację)

Timitum

2013-03-17, 15:17
@Biker50 Nie wiem w jakim kraju żyjesz, ale ja w Polsce i jest zgoła inaczej niż piszesz.
Plus, dziwnym trafem tam gdzie legalnej broni jest dużo przestępczości jest mniej. Okres przejściowy wiadomo, kiepska sprawa, ale warto. No, chyba, że dalej chcesz narzekać że Ci wpie**ol spuszczają przy każdej okazji, to zostawmy status quo, i siedźmy i narzekajmy bo nic nie bedziemy mogli zmienić, bo na ch*j władza ma się liczyć z bezbronnym motłochem.

Ne...........es

2013-03-17, 15:19
Co wy pie**olicie? Zobaczcie sobie inne filmiki co ten cwe* robi... Wpie**ala sie na ulice jak samochody jezdza, skacze komus po samochodach a potem sie cieszy pie**olomy zjeb -.-