18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciwnicy broni i zwolennicy broni

NiedźwiedzioGłowy • 2015-04-27, 16:44
Powiedzmy, że tak by to mogło wyglądać :amused:


Grzegorz.C

2015-04-28, 21:07
@Tristan
Dobrze wiesz a może nie że nie kończyło się na daniu w mordę i czyszczeniu kibli. Polecam obejrzeć film pt. Samowolka z 1993 roku rodzimej produkcji.
@Save
W artykule z UważamRze była wzmianka o tym że często (ja na jednej z infografik na wypoku czytałem że w 98% przypadków) wystarczy samo zaprezentowanie broni lub strzał ostrzegawczy. W takim razie czy nie lepiej poprzestać na broni hukowej ew. na śrut?

bosslolkowy

2015-04-29, 13:49
@up - Nie zrozumiałeś dalej? To chyba nie ma sensu...
Wszystko jest bronią. Jak się ktoś wk***i na Twoje pie**olenie to Cię zajebie bez pozwolenia na broń, bo ma nóż w kuchni. Nie czaisz dalej? To zapraszam do Łodzi na Bałuty ew. Śródmieście lub do Wawy na Pragę, w ramach eksperymentu - tak ,żebyś miał jakiś dowód - poczekaj ,aż się zaczną ortaliony Tobą interesować i wtedy najpierw spróbuj odstraszyć ich gnatem, a później gazem. Życzę szczęścia i czekamy na wyniki.

tristandefevre

2015-04-29, 16:14
@ Grzegorz.C Samowolkę oglądałem i tam też nikt nikogo nie zastrzelił :D

Problem z bronią hukową jest taki (chociaż wydaje się, że to ma sens), że jak bandzior będzie wiedział, że to straszak (bo legalnie innej mieć mi nie wolno) to efekt psychologiczny będzie znikomy.



Tak czy owak ja mam już weekend majowy więc smacznego wszystkim.

Bez broni, żeby nie było :D

Grzegorz.C

2015-05-01, 22:49
Jak kupisz egzemplarz wyrzucający łuski z mgiełką i uzupełnisz to pewnością siebie to zadziała nie bój dupki.

subject1

2015-05-15, 07:59
RottenFetus napisał/a:

A teraz mi giby wyjaśnicie jedną rzecz. Co by im k***a dało pozwolenie na broń jakby chłop wpadła do pokoju z pistoletem. Przecież k***a nikt nie jest na tyle popie**olony, by cały czas mieć przy sobie broń, nawet pijąc piwko i oglądając tv. Przepisy nt broni są trochę boj***ne, ale tego typu filmiki tylko ośmieszają i pokazują debilizm jej zwolenników. Chcesz pistolet, nie pie**ol że boisz się przypadkowego napadu, tylko że podoba ci się taka zabawka i chciałbyś sobie postrzelać, ja bym czasem chciał i nie pie**ole jaki to zagrożony się czuje.


edit:
@lakeroll
Haha, tak k***a, a może superman przyleci i mnie uratuje albo batman.

ps. Nikt się nie boi swobodnego dostępu do broni. Normalni po prostu nie chcą by swobodny dostęp do broni mieli popie**ole, którym broń od razu kojarzy się z napadem, zbrodnią i strzelaniną. Dostęp do broni powinien był łatwiejszy niż teraz, ale i tak po przejściu badań lekarskich.




Serio uważasz, że normalni ludzie nie chcą swobodnego dostępu do broni? Myślę, że jest dokładnie na odwrót... Po pierwsze nie możesz być normalnym człowiekiem skoro myślisz, że jak będzie dostęp do broni to każdy będzie latał ze spluwą po mieście i każdy patol będzie ją miał przy sobie. Ale wytłumaczę Ci w czym rzecz.Odpowiedz na pytanie czy jakiś zwykły Mirek patol będzie miał kase na spluwę? na pewno tez będzie trzeba trochę zapłacić za wyrobienie jakiejś karty czy innego ciulstwa i już widzę te tłumy patologii ustawionej w kolejce po spluwę, gdze pewnie 5% z nich w ogóle dostanie broń (bo albo wcześniej była karana, albo nie przejdzie testów psychologicznych). Po drugie nie wiemn czemu jesteście tak ograniczeni, że nie możecie pojąć, iż napastnik się k***a 10razy zastanowi zanim Ci wbije na chatę, bo wie, że możesz mieć spluwę i go zaj***ć (zupełnie legalnie) bo Ci po prostu obca osoba wj***ła się na chatę. Po trzecie wg k***a milionów badań nie ma żadnej ale to k***a żadnej korelacji między dostepem do broni a liczbą zabójstw w Pańśtwach w których ten dostęp jest.

Obecny system wyprał Wam mózg, wierzycie k***a jakimś lewakom co pwowedzą w TVN, że będzie dostęp do broni to się wszyscy wystrzelamy. Niedługo to będziecie dzwonić do kancelarii Prezydenta pytać czy zrobić kupę możecie. Ja pie**ole aż się załamałem tymi komentarzami....