18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promieniowanie !

TOOM44 • 2015-03-21, 15:43
Ostatnio widziałem jak na główną dostał się film pokazujący robienie porcelany :) Tutaj macie ładnie pokazane przez rosjanina(nic mu się nie stanie) jak wszystko w około nas promieniuje :)





jak było to do pieca

:banany:

zincum

2015-03-21, 16:21
Sam jesteś Rosjanin.

"I'm a Danish amateur/home scientist that makes videos about scientific stuff - so far mostly about neodymium magnets, lasers, radioactive items..."

TOOM44

2015-03-21, 17:29
zincum napisał/a:

Sam jesteś Rosjanin.

"I'm a Danish amateur/home scientist that makes videos about scientific stuff - so far mostly about neodymium magnets, lasers, radioactive items..."



Sory, jest Rosjaninem, ale teraz mieszka w Danii, oglądałem więcej jego filmów :)

zincum

2015-03-21, 18:04
Sam siebie określa, to są jego słowa. Więc wypada to uszanować.

Daj mi linka do tego, gdzie mówi o tym, że pochodzi z Rosji.

PękniętySłoik

2015-03-21, 19:52
Zdanie towarzysza Bęgowskiego, że rzekomo jest kobietą też szanujesz ?

zincum

2015-03-21, 23:36
A masz coś k***a mądrego do dodania w tym temacie? Czy tak tylko się chciałeś przypie**olić, lecąc po nudnych i oklepanych tematach? Płaciłeś za operację? Głosowałeś? To kiego ch*ja używasz argumentów wydłubanych z dupy? Mnie tam jebie co sobie wyciął Bęgowski. Ciebie strasznie interesuje, widocznie nie masz się czym interesować. Sam byś chciał ale nie stać?

Dopóki ktoś mi nie przychodzi do domu, nie namawia mnie żebym sobie obciął ch*ja i jądra - jebie mnie to. Nie dzięki mnie ten człowiek jest posłem. I sram na jego poglądy. Więc z czym do mnie akurat na temat tego człowieka? Towarzysza? Weź k***a zamknij japę miast imputować innym swoje pierdoły. Bo ja pacanie nigdy nie byłem członkiem żadnej partii. Nawet na to jesteś za głupi, że nie wiesz. Towarzysze to byli do 1989 roku. Ja miałem wtedy 14 lat durniu i skupiałem się na jednym, czegoś się nauczyć. Bo wtedy jeszcze czegoś uczyli...

W szkołach, których widać wybitnie, że unikałeś.

PancerIV

2015-03-22, 00:17
Cytat:

A masz coś k***a mądrego do dodania w tym temacie? Czy tak tylko się chciałeś przypie**olić, lecąc po nudnych i oklepanych tematach? Płaciłeś za operację? Głosowałeś? To kiego ch*ja używasz argumentów wydłubanych z dupy? Mnie tam jebie co sobie wyciął Bęgowski. Ciebie strasznie interesuje, widocznie nie masz się czym interesować. Sam byś chciał ale nie stać?

Dopóki ktoś mi nie przychodzi do domu, nie namawia mnie żebym sobie obciął ch*ja i jądra - jebie mnie to. Nie dzięki mnie ten człowiek jest posłem. I sram na jego poglądy. Więc z czym do mnie akurat na temat tego człowieka? Towarzysza? Weź k***a zamknij japę miast imputować innym swoje pierdoły. Bo ja pacanie nigdy nie byłem członkiem żadnej partii. Nawet na to jesteś za głupi, że nie wiesz. Towarzysze to byli do 1989 roku. Ja miałem wtedy 14 lat durniu i skupiałem się na jednym, czegoś się nauczyć. Bo wtedy jeszcze czegoś uczyli...

W szkołach, których widać wybitnie, że unikałeś.




Nie zesraj się zaraz, bo srasz się jakby Ci ktoś kogoś z rodziny zapie**olił :roll:

jormungand

2015-03-23, 19:47
leć na główną :) ciekawe