18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalny stacz kolejkowy

Goral311 • 2013-07-07, 13:31
Pan Tadeusz Żak Profesjonalny stacz kolejkowy z Tarnowa. :amused:



po tagach nic nie znalazłem

zerodwadwa

2013-07-07, 13:33
Kolejowy? Chyba kolejkowy.. :homer:

RockyWood

2013-07-07, 13:37
"zapisanie się do specjalisty graniczy z cudem"

Prywatnie nie raz ci sami specjaliści przyjmują w tydzień max - ofcorz już nie za friko. NFZ RULEZ!!!

MonroeHutchen

2013-07-07, 14:00

Sanjizz

2013-07-07, 14:18
weź człowieku wyjdź z tą Wierzą... Koleś jest ch*jem i tyle w temacie ładnie pokazane w naszej tv. Ktoś kto zajmuje sam 10 miejsc do lekarza jest peirdolniętym snoobem. I gl że nie trafił na mnie do specjalisty i nie powiedział mi że k***a wszytkie miejsca są zajęte bo bym tą mała k***e wyj***ł z tego szpitala ... WYpie**alAJ

RockyWood

2013-07-07, 14:37
@up

2x byłem i 2x widziałem i tak było - miejsca zajęte. Usługa tego pana podobno 5 dych w górę - zależy od specjalisty.

!Timon

2013-07-07, 15:58
RockyWood napisał/a:

"zapisanie się do specjalisty graniczy z cudem"

Prywatnie nie raz ci sami specjaliści przyjmują w tydzień max - ofcorz już nie za friko. NFZ RULEZ!!!




Bo jak NFZ wyznacza limit i płaci za np za 10 pacjentów dziennie to ma przyjmować 11 czy 12 za darmo? Ma czas, żeby przyjąć więcej osób tylko nikt mu za to nie zapłaci.
Inna sprawa - wiele osób nie ogarnia, że żaden "specjalista" nie jest mu potrzebny, wystarczy kumaty lekarz POZ który ustawi mu leki wg DOKŁADNIE TYCH SAMYCH algorytmów co specjalista.
Oczywiście w chorobach z działu interny. Neurolog czy chirurg to inna para kaloszy.

Co do tego "konika" to kawał sk***ysyna z niego.
Państwowa służba zdrowia to patologiczny system gdzie biedni składają się na leczenie ludzi zamożniejszych których stać na "przyspieszenie procedur".

lu...........5z

2013-07-07, 16:43
Media go k***a wychwalają jakby był jakims j***nym samarytaninem albo matką teresą. a tak naprawde jak koledzy wyzej zawuazyli, jest zwyklym ch*jem.

amaimon

2013-07-07, 17:29
Tarnowa nie ma na mapie!

Dobrutro

2013-07-07, 22:08
A wszystko przez to, że ludzie chcą być "cwani" i zapisują się do kilkunastu lekarzy na raz. Przez co potem są takie absurdy, że kolejki są na dwa lata lub ludzie muszą koczować długie godziny osobiście, bo jak na telefon w cholerę ludzi się zapisuje i potem nie przychodzi marnuje czas lekarzy (bo np dostał się szybciej do innego). A co za tym idzie marnuje szansę innych ludzi w kolejce.

Szalej

2013-07-07, 22:11
Polska kraj innowacji! powstaja nowe miejsca pracy! :krejzi:

Green ninja

2013-07-07, 22:12
@up
Sprawdź między Rzeszowem a Krakowem, może znadziesz

tranzystor

2013-07-07, 22:19
!Timon napisał/a:

Inna sprawa - wiele osób nie ogarnia, że żaden "specjalista" nie jest mu potrzebny, wystarczy kumaty lekarz POZ który ustawi mu leki wg DOKŁADNIE TYCH SAMYCH algorytmów co specjalista.

Oczywiście w chorobach z działu interny. Neurolog czy chirurg to inna para kaloszy.




To nie jest tak do końca, Kolego. Często skierowania do specjalistów są wypisywane zbyt pohopnie, często pod presją żądania pacjenta. Ale prawda jest też taka, że do przychodni POZ przychodzą często znudzeni emeryci z pierdołami, żeby sobie pogadać i pozartować w poczekalni. To jest główna udręka w kolejkach.
Swoją drogą, powinna się do stacza doj***ć skarbówka.

djmati17

2013-07-07, 22:21
"Mój kraj taki Piękny"