18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proca z gałęzi ...

~komornik1000 • 2010-04-01, 12:25
Kiedy nie ma placu zabaw, trzeba sobie jakoś radzić...


Dariu$H

2010-04-01, 15:23
To ptak? NIE! To samolot? NIE! To "rozj***ł się" :homer:

Vireek

2010-04-01, 15:47
I w pokrzywy!

oliver94

2010-04-01, 16:57
Mutacja here hihihihihihiiih :) Kolo co kreci

SadIsT

2010-04-01, 19:19
Kolejny epizod z serio tak się bawi wieś?

WakeMeUp

2010-04-01, 21:23
dzieci lasu zdobyly zabawke i teraz bedzie frajda na cale wakacje ! gz gj hf !

sard

2010-04-01, 21:28
I w ten sposób pojawił się australopitek - jakaś małpa zj***ła go z drzewa bawiąc się z nim w procę...

Damianbeat

2010-04-01, 22:04
SadIsT napisał/a:

Kolejny epizod z serio tak się bawi wieś?



Cytat:

dzieci lasu zdobyly zabawke i teraz bedzie frajda na cale wakacje ! gz gj hf !



I uwierz mi, że te dzieci lasu mają cudowne dzieciństwo i będą je o wiele lepiej wspominać niż pie**olone dzieci neostrady...

Sam mieszkam na wiosce i takie akcje właśnie wspominam najlepiej. ch*j, że cały poobijany wracałem do domu, ważne że był brecht... :D

pa...........ix

2010-04-02, 04:54
WakeMeUp napisał/a:

dzieci lasu zdobyly zabawke i teraz bedzie frajda na cale wakacje ! gz gj hf !



o gl zapomniałeś.

sakara87

2010-04-02, 11:54
Damianbeat napisał/a:

I uwierz mi, że te dzieci lasu mają cudowne dzieciństwo i będą je o wiele lepiej wspominać niż pie**olone dzieci neostrady...

Sam mieszkam na wiosce i takie akcje właśnie wspominam najlepiej. ch*j, że cały poobijany wracałem do domu, ważne że był brecht... :D



Racja, kto nie mieszka lub nie ma rodziny na wsi to nie dowie co to frajda byc "dzieckiem lasu".

WakeMeUp

2010-04-02, 14:18
Damianbeat napisał/a:

I uwierz mi, że te dzieci lasu mają cudowne dzieciństwo i będą je o wiele lepiej wspominać niż pie**olone dzieci neostrady...




Wierze Ci bo ja tez mieszkam na wsi... Co prawda jest to jedna z wiekszych wsi w polsce pod wzgledem ludnosci i wielkosci ale wciaz wioska ;) Nie jestem dzieckiem neo, tez robilem rozne rzeczy w mlodosci... Podrywalo sie dziewczyny, gralo calymi dniami w noge, skakalo na rowerach (pozniej motorach) z roznego rodzaju skoczni, ale nie przypominam sobie zebym wystrzeliwal jakiegos kolege z galezi. Widocznie jaka wies, takie rozrywki :->

Rh...........ox

2010-04-02, 14:29
WakeMeUp napisał/a:




Wierze Ci bo ja tez mieszkam na wsi... Co prawda jest to jedna z wiekszych wsi w polsce pod wzgledem ludnosci i wielkosci ale wciaz wioska ;) Nie jestem dzieckiem neo, tez robilem rozne rzeczy w mlodosci... Podrywalo sie dziewczyny, gralo calymi dniami w noge, skakalo na rowerach (pozniej motorach) z roznego rodzaju skoczni, ale nie przypominam sobie zebym wystrzeliwal jakiegos kolege z galezi. Widocznie jaka wies, takie rozrywki :->



Znajomi brata mojej byłej dziewczyny robili zawody "kto dalej wsadzi rękę w krowie dupsko" oczywiście bez rękawiczek. Ubaw po pachy 8-)

Nimr0d

2010-04-02, 15:37
Też tak się bawiłem tylko że siadało się krokiem na drzewie dlatego ból po upadku nie równał się z bólem jajeczek :D

Krysteeek

2010-04-02, 17:19
5, 6 sekunda... co za zj***ny śmiech... ;o