18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent nadziejom studentuf

sveq • 2011-04-23, 08:56


Jest nadzieia :-D

BongMan

2011-04-23, 12:04
A czemu z Aviatora i jego irasiada oraz "ziemi Polskiej do Wolski" nikt już się nie śmieje?

Magik2501

2011-04-23, 13:17
@BongMan
a czemu nikt już się z "ale urwał" nie śmieje? Bo to k***A stare. A "Ministerstwo prawdy" Cejrowskiego jest zajebiste.

neoneron

2011-04-23, 14:26
ministerstwo prawdy naprawdę jest robione z jajem-bardzo lubię taki rodzaj satyry...

BylemSieWysrac

2011-04-23, 17:04
wszedzie ta polityka , k***a wchodze tu bo mam to w dupie a nie żeby słuchać kolejnych przepychanek tych samych sk***ieli co od 20 lat nic nie zmienili poza tym że jest k***a drogo jak ch*j , wiec wypie**alać mi z tym na wykop onet czy inne ch*je muje

PureWhite

2011-04-23, 17:20
BylemSieWysrac napisał/a:

wszedzie ta polityka , k***a wchodze tu bo mam to w dupie a nie żeby słuchać kolejnych przepychanek tych samych sk***ieli co od 20 lat nic nie zmienili poza tym że jest k***a drogo jak ch*j , wiec wypie**alać mi z tym na wykop onet czy inne ch*je muje



To idź się wysrać.

A "ministerstwo prawdy" jest pierwszorzędne.

utopjec

2011-04-23, 20:36
Lemingi już dostały wytyczne pod kampanię?
patrioci z młodzieżowych stron ze śmiesznymi obrazkami

rośnie nam ta nasza inteligencja wychowana na niezaleznej.pl

chupsky

2011-04-23, 21:02
utopjec napisał/a:

Lemingi już dostały wytyczne pod kampanię?
patrioci z młodzieżowych stron ze śmiesznymi obrazkami

rośnie nam ta nasza inteligencja wychowana na niezaleznej.pl



Lemingami określa się elektorat PO ćwieku. A tymczasem bujaj się na gazeta.pl czy pooglądać TVN i zagłosuj na tę samą swołocz, która po dorwaniu się do władzy wydyma swój elektorat kolejną podwyżką podatków bałwanie.

krishna

2011-04-23, 22:48
chupsky - poczytaj o tej podwyżce podatków, a potem wyzywaj kogoś od baranów.

Bubles

2011-04-23, 23:11
sveq napisał/a:

Jest nadzieia :-D



Chyba nie :D

chupsky

2011-04-24, 13:10
krishna napisał/a:

chupsky - poczytaj o tej podwyżce podatków, a potem wyzywaj kogoś od baranów.



Pocieszaj się, że mass-media mówią prawdę i jesteś oczytany tłuku kartoflany. Zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie tym, co napisałeś, a teraz bujaj się poczytać trochę o tym, jak naprawdę wpływają podwyżki podatków na gospodarkę. Polecam centrum A. Smitha albo Instytut Misesa, a nie gazetę wybiórczą, tvn czy inny pookrągłostołowy paszkwil dla nieoczytanej hołoty.

sveq

2011-04-26, 01:36
BylemSieWysrac napisał/a:

wszedzie ta polityka , k***a wchodze tu bo mam to w dupie a nie żeby słuchać kolejnych przepychanek tych samych sk***ieli co od 20 lat nic nie zmienili poza tym że jest k***a drogo jak ch*j , wiec wypie**alać mi z tym na wykop onet czy inne ch*je muje



Kurde, jak widzę jakiś temat, który mnie nie interesuje to go olewam, i przeglądam dalej...
Zbędne pie**olenie jest... zbędne :mrgreen:

Azzazel

2011-04-26, 22:01
BongMan napisał/a:

A czemu z Aviatora i jego irasiada oraz "ziemi Polskiej do Wolski" nikt już się nie śmieje?



A co to, Kaczora w międzyczasie znowu premierem obrano, albo prezydentem, że trzeba go punktować?

Nawet swego czasu badania robiłem w internecie: każde słowo Kaczora było powtarzane w każdym popularnym serwisie od rana do wieczora, ale o tym co Tusk robi, to się przez tydzień nie wywiedziałem. Jakby nie było człowieka.