18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruby Brzuch

2016-09-21, 14:38
Moje zainteresowania to:
kino, podróże i żona kolegi Darka - Monika.
:amused:

PapierowyUmysł

2016-09-21, 14:44
Tak jak jeden użytkownik tutaj napisał, przykre jest to, że jedyny teleturniej gdzie naprawdę wymagana jest wiedza, zaczyna osiągać dno, dopuszczając Panów jak wyżej,

swoją drogą jakie trzeba mieć podejście, żeby zrobić z siebie idiotę, myśląc, że jest się zabawnym
Przykro się na to patrzy.

Siema321

2016-09-21, 14:45
Ale te krakusy to śmieszki.

nowynick

2016-09-21, 14:53
ja to chociaż głupoty anonimowo piszę...

JokerTurkus

2016-09-21, 15:04
Prawda jest taka, oni czytają to co jest napisane na prompterze ( co widać ), a niektóre rzeczy takie jak te "zabawne" ich zainteresowania są podsunięte przez producentów programu. Wiem co piszę.

Sidi666

2016-09-21, 15:09
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że większość z tych "zabawnych" wypowiedzi pochodzi od chłopaków bez dziewczyn z polibudy? :D

Ronoaro

2016-09-21, 15:13
Propozycja do części użytkowników powyżej:

Może wyciągniecie sobie- raz na jakiś czas- kije z dupy. Bo po waszych komentarzach widać, że mocno was uwierają skoro taka drobnostaka wam przeszkadza.

pisage

2016-09-21, 15:34
JokerTurkus napisał/a:

Prawda jest taka, oni czytają to co jest napisane na prompterze ( co widać ), a niektóre rzeczy takie jak te "zabawne" ich zainteresowania są podsunięte przez producentów programu. Wiem co piszę.



Nie wiesz co piszesz. Tam nie ma żadnego promptera. To niestety ich własna inwencja...

~Velture

2016-09-21, 15:37
Cześć. Nazywam się Staszek a moje zainteresowania to tanie k***y i zbieranie grzybów. Swoje obie pasje połączyłem w jedną.

parolpl

2016-09-21, 16:22
To, że znajdą się tam debile to cóż...
Dziwne jest tez to, że poziom pytań w odcinkach jest nierówny (raz są łatwe, innym razem bardzo ciężkie.

~Velture

2016-09-21, 17:28
parolpl napisał/a:

To, że znajdą się tam debile to cóż...
Dziwne jest tez to, że poziom pytań w odcinkach jest nierówny (raz są łatwe, innym razem bardzo ciężkie.


To co dla jednego jest łatwe dla innego może być trudne. I na odwrót.

Pytania na które znasz odpowiedź zawsze będą łatwe dla ciebie.

Profx5015

2016-09-21, 17:50
I żaden z tych pajaców nic nie osiągnął w tym programie.

vAndee

2016-09-21, 17:55
PapierowyUmysł napisał/a:

Tak jak jeden użytkownik tutaj napisał, przykre jest to, że jedyny teleturniej gdzie naprawdę wymagana jest wiedza, zaczyna osiągać dno, dopuszczając Panów jak wyżej,

swoją drogą jakie trzeba mieć podejście, żeby zrobić z siebie idiotę, myśląc, że jest się zabawnym
Przykro się na to patrzy.



ale pie**olisz... ten program jest tak nudny i żmudny i panuje w nim taka dżumiasta atmosfera, że nikt go nie ogląda (pewnie ty tez), więc troche beki mu nie zaszkodzi żeby wgl ktoś jeszcze pamietal o istnieniu tego programu...

joeblack33

2016-09-21, 18:15
@up
jeśli obracasz się w towarzystwie, gdzie skończenie gimnazjum w 5 lat to wyczyn to się nie dziw, że nie znasz ludzi, którzy to oglądają