18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawilny kierowca

SpuderMin • 2014-12-22, 13:00
Pijany kierowca obdarowuje miłym gestem bagiety,wątpię że ktoś w takim stanie mógłby się tak zachować (dla niecierpliwych akcja od ok. 2:53).



Jeśli było to wiecie co z tym zrobić.

PoloniaJuby

2014-12-22, 13:04
Ale dalej nie wiem co w tym filmiku jest tak wyjątkowego że go tu wstawiłeś...

Boss-man

2014-12-22, 13:34
Mi tam się podobało. Kulturalny "kierowca" z niego.

Apox

2014-12-22, 13:57
@PoloniaJuby
Jak dla mnie wyjątkowe jest zachowanie zatrzymanego. Większość rzuca k***ami i mówi że oni są niewinni, że to spisek albo błagają aby im tego prawa jazdy nie zabrali. Ten Pan natomiast przyjmuje wszystko ze spokojem i rozumie że popełnił DUŻY błąd, ale żeby nie było zbyt różowo to pewnie po powrocie do domu zajebie swojej dziewczynie/żonie/dziecku/psu/chłopakowi czy kogo on tam ma.

darczosss

2014-12-22, 14:15
pie**olenie onetowskie. 1 promil? No k***a żart. Tak przy 6 odcina świadomość, wiem bo sprawdziłem to nie raz , ale nie polecam tego nikomu kto to czyta, bo tylko się problemów z tego powodu narobi, chociaż da się wyjść z tego obronną ręką . Tak w dużym skrócie, przy dużej dawce alko wpie**olicie się w coś, albo w kogoś., na drugi dzień, kac nie zostanie jedynym problemem. Piszę to specjalnie dla tych co się dopiero uczą, bo wyj***łem parę razy po pijaku, i nic z tego mi nie przyszło, poza chwaleniem się na mieście że ch*ja mi zrobili, bo sp***oliłem, a akcje były na prawdę grube. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy uważają że po 2 litrach wódki są nieśmiertelni... do czasu Panowie, do czasu ..

mcko94

2014-12-22, 14:20
Kulturka. Może wiedział, ze zachowanie wpłynie na efekt końcowy sprawy więc elegancko się zachował, a nie jak te tępe, nieskalane inteligencją capy, czy to w dresie, czy garniturze.

Chędogi_Rzułf

2014-12-22, 14:23
Apox napisał/a:

@PoloniaJuby
Jak dla mnie wyjątkowe jest zachowanie zatrzymanego. Większość rzuca k***ami i mówi że oni są niewinni, że to spisek albo błagają aby im tego prawa jazdy nie zabrali. Ten Pan natomiast przyjmuje wszystko ze spokojem i rozumie że popełnił DUŻY błąd, ale żeby nie było zbyt różowo to pewnie po powrocie do domu zajebie swojej dziewczynie/żonie/dziecku/psu/chłopakowi czy kogo on tam ma.


Co nie zmienia faktu, że każdy wsiadający za kółko po pijaku jest potencjalnym mordercą i należy mu się chłosta.

RockyWood

2014-12-22, 14:32
jeśli nie robi w kolei albo innym molochu urzędniczo-państwowym to znaczy że była to jego ostatnia impreza firmowa...

debil. no debil no.

Azgoud

2014-12-22, 15:27
darczosss napisał/a:

pie**olenie onetowskie. 1 promil? No k***a żart. Tak przy 6 odcina świadomość, wiem bo sprawdziłem to nie raz , ale nie polecam tego nikomu kto to czyta, bo tylko się problemów z tego powodu narobi, chociaż da się wyjść z tego obronną ręką . Tak w dużym skrócie, przy dużej dawce alko wpie**olicie się w coś, albo w kogoś., na drugi dzień, kac nie zostanie jedynym problemem. Piszę to specjalnie dla tych co się dopiero uczą, bo wyj***łem parę razy po pijaku, i nic z tego mi nie przyszło, poza chwaleniem się na mieście że ch*ja mi zrobili, bo sp***oliłem, a akcje były na prawdę grube. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy uważają że po 2 litrach wódki są nieśmiertelni... do czasu Panowie, do czasu ..



Ty tą baję to chyba pisałeś naj***ny.

Danam

2014-12-22, 16:03
#upupuupu

przestańcie mu lizać ch*ja ;/ co z tego, że kultura jak jeździ naj***ny ? a jakby kogoś zaj***ł po pijaku i też by był miły to wtedy również byście pisali "nie no spoko, kulturka" ?

jarzab9

2014-12-22, 16:03
Fake - w końcu onet...

sola1992

2014-12-22, 16:13
Nie rozumiem , gosciu jest mily, ogarniety itp, a ten lektor dopie**ala tekstami i dlugo mu nie oddadza. O jezu zeby sie nie zesrali

Pr...........em

2014-12-22, 16:14
1 promil i "po pijaku"? Poj***ło was? Po pijaku to jest k***a jak nie pamiętasz, jak udało ci się wysiąść z auta.

ciastek0302

2014-12-22, 16:31
zwyczajnie chciał podlizać dupsko żeby dostać mniejszy mandat... zwykła p*zda a nie miły kierowca

janlew

2014-12-22, 16:44
W wolnym kraju kierowca, który nie złamał przepisów nie ma prawa zostać zatrzymany. U nas robi się łapanki, a tępa tłuszcza przyklaskuje, bo w tv powiedzieli że to dobrze. Ech gdzie duch tego narodu, jakby tak rycerza na koniu parę set lat temu zatrzymali i kazali mu dmuchać lub zapiąć się pasem, podejrzewam ze łeb by ściął. Co innego jak by stratował dziecko, wtedy karę by przyjął pokornie, ale tak zatrzymywać za nic, to by na pewno nie pozwolił.