18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa definicja "Friend Zone"

GTNofficial • 2013-12-11, 17:13
Chyba nikt nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji.


kusturica

2013-12-12, 00:59
Masakra żal mi faceta choć jestem kobietą. Druga sprawa te wasze chore teorie. Ja mam przyjaciela faceta od kilku lat, mamy te same zainteresowania i nie są to zakupy i yutubowe guru mody. Istnieją kobiety które interesują się sportem tak panowie piłka nożna nie jest obca dla samic. nie, nie tylko kotlet jest spalony. Sama nie dogaduję się z kobietami ponieważ otaczają mnie właśnie idiotki "oh ah przetrzymam go niech się bardziej postara" Jeśli ktoś nie jest otwarty na znajomości z ludźmi i pisze ze dziewczyna to tylko "partnerka" i znajoma "cześć co tam? cześć" to mu szczerze współczuję. A teraz jestem ciekawa ile sie pojawi komentarzy dotyczacych mojej wagi, pogladów, wyglądu itd :D Kochany sadistic.

me...........wa

2013-12-12, 01:44
Ja to nawet nie mam kontaktu z facetami, bo jestem gruba i brzydka, ale przynajmniej uczestniczę w harmonii.

Brzydkii

2013-12-12, 10:48
@up to pewnie masz też ku*asa, co? :)

Siwer

2013-12-12, 11:35
@haldiria ja współczuje Twojemu "przyjacielowi" bo pewnie liczył na coś więcej a Ty grzecznie i tak jak laska z filmiku zaproponowałaś mu jakże piękną przyjaźń. Może dalej łudzi się że kiedyś zmienisz zdanie szkoda chłopa.

Ne...........es

2013-12-12, 14:48
MrYeni napisał/a:

Nexures, friendzone to sytuacja w której dziewczyna nie widzi w tobie materiału na faceta. To znaczy jesteś jej psiapsiółą której może powiedzieć wszystko, zwierzyć się, wypłakać i szufladkuje Cie jako przyjaciela. Zarzekają się że nie mogłyby się związać z facetem który traktuje je jak dz**ki i chce tylko jednego, a prawda znana od zawsze to taka, że mimo wszystko kobiety najbardziej ciągną do facetów którzy mają na nie wyj***ne. Jednym zdaniem: nie można być p*zdą, trzeba przy kobiecie się zachowywać jak facet, ale nie uchodzić też za tępego macho. ;)



w cale nie ;o nie wszystkie 'dziewczyny' leca do facetow ktorzy maja na nie wyj***ne. tylko dz**ki tak robia xD w ogole co to za trend gdzie sie wszystkich ta sama miara mierzy? ja mam wiele przyjaciolek, tak samo jak dziewczyne z ktora jestem juz 2 i pol roku, i tak samo mam wielu kolegow. nie kazda dziewczyna odrazu sie pie**oli z byle kim -.- ja iwem ze 90% tak robi w tych zj***nych czasach, ale jednak jest ten maly 10% normalnych jeszce ^^

Tracha

2013-12-12, 14:54
Nexures napisał/a:



w cale nie ;o nie wszystkie 'dziewczyny' leca do facetow ktorzy maja na nie wyj***ne. tylko dz**ki tak robia xD w ogole co to za trend gdzie sie wszystkich ta sama miara mierzy? ja mam wiele przyjaciolek, tak samo jak dziewczyne z ktora jestem juz 2 i pol roku, i tak samo mam wielu kolegow. nie kazda dziewczyna odrazu sie pie**oli z byle kim -.- ja iwem ze 90% tak robi w tych zj***nych czasach, ale jednak jest ten maly 10% normalnych jeszce ^^



Chyba nie zrozumiałeś przesłania.

harinezumi

2013-12-12, 15:07
Nie ma czystej bez interesownej przyjaźni damsko - męskiej i xuj!!!
Facet zawsze będzie chciał sexu!!!
Przerabiałem to wielokrotnie w życiu.
Masz przyjaciółkę i nie chcesz jej przelecieć - jesteś gejem(sorry j***nym pedałem ) alboś brzydki jak zombie.
Tak było , jest i będzie dopóki istnieć będzie Hetero, później to już xuj wie!!!!

xMozZx

2013-12-12, 19:13
Var napisał/a:

do domu i rozmowa z "renią grabowską"


Renią Rączkowską chyba :D

pi73rmaster

2013-12-12, 19:37
Cytat:

długie pogadanki e-listowne


No i to Cię zgubiło. Długie rozmowy na feju to sobie zostaw dla koleżanek/aktualnej dziewczyny, a nie panienek, które chcesz poderwać.

PimpMyDick

2013-12-12, 22:14
piogo27 napisał/a:

A weźcie k***a. Mam taką koleżankę z którą właśnie coś niby miało być a jednak zawsze mnie zwodziła, parę miesięcy temu olałem ją i udało mi się z inną to pomimo że ona też znalazła chłopaka to co chwilę sie wpie**ala to czy bym na piwko nie wpadł, a to czy na papieroska nie pójdziemy sobie gdzieś, a jak się z nią spotkam to takie podteksty mi rzuca że niejeden by sobie pomyślał że chce żeby ją zapakować. No ja pie**olę głupie k***y myślą że jak raz złapią rybkę na haczyk to juz się żyłka nigdy nie zerwie, pomimo że one dupsko będą przed innymi na prawo i lewo otwierać. Oczywiście żeby nie urazić sadolek nie wszystkie a nawet chyba mniejszość kobiet takich jest więc określenie głupie k***y proszę czytać z dystansem ;)




No stary, trochę się odsunąłem od monitora żeby z dystansem przeczytać, ale nadal twierdzę, że większość chciałaby mieć kolegę niż chociażby tak zwanego fucking friend.

Ne...........es

2013-12-14, 11:14
PimpMyDick napisał/a:




No stary, trochę się odsunąłem od monitora żeby z dystansem przeczytać, ale nadal twierdzę, że większość chciałaby mieć kolegę niż chociażby tak zwanego fucking friend.



zdziwilbys sie ile 'dziewczyn' to nic nie warte k***y i szmaty w tych zj***nych czasach. mam nadzieje ze nigdy nie bede mial corki :O