18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pracownik FedExa staje w obronie flagi

plimos • 2017-01-28, 01:31

Protestującym zachciało się palenia flag narodowych ;)

gustav665

2017-01-28, 02:24
ja nie wiem jakim cudem Ameryka i Ruskie są supermocarstwami, Amerykańce w większości to idioci a ruscy... no są jacy są

el...........wy

2017-01-28, 02:59
@UP
Tak z ciekawości- ilu Amerykanów miałeś okazję poznać? :amused:

kalijanek

2017-01-28, 04:40
prawdopodobnie wyj***li go za to z roboty ale szacun za obronę ideałów, w które wierzy. Większość ludzi to tylko paple a jak co do czego przychodzi to siedzi cicho. Także nie wiem, czy człowiek jest k***ą już w ustawieniach fabrycznych czy tak z wiekiem mu się robi

Maxi96

2017-01-28, 08:46
gambler1 napisał/a:

@UP
Tak z ciekawości- ilu Amerykanów miałeś okazję poznać? :amused:

Przecież dobrze napisał, większość Amerykanów to idioci potrzebują instrukcji do wszystkiego.

Oczywiście jest też dużo normalnych Amerykanów ale lwia część to stado baranów.

mygyry

2017-01-28, 09:07
Ale się ta banda durniów zmieszała

mrnorris

2017-01-28, 09:52
Pewno weteran z Iraku czy innego Afganu.

Black-Sheep

2017-01-28, 10:00
k***a, będą się zabijać o kawałek kolorowej szmaty. :roll: Narody to jednak gówno które im prędzej zdechnie tym lepiej dla ludzkości.

z3r0c00l1337

2017-01-28, 10:01
Po mordach od razu widać,że czeluść intelektualna/emocjonalna. j***ny plankton, marionetki, ciuchy pewnie k***y bezdomny zapie**olili, a z mordy tanim winem jebie.

Ork.Fajny

2017-01-28, 10:03
Black-Sheep, powiedział troll, którego życiowym celem jest generowanie podziałów na Sadisticu :amused:

GTi

2017-01-28, 10:15
Maxi96 napisał/a:

Przecież dobrze napisał, większość Amerykanów to idioci potrzebują instrukcji do wszystkiego.

Oczywiście jest też dużo normalnych Amerykanów ale lwia część to stado baranów.



I tak można powiedzieć o każdym kraju na świecie.

Magik2501

2017-01-28, 10:17
Black-Sheep napisał/a:

k***a, będą się zabijać o kawałek kolorowej szmaty. :roll: Narody to jednak gówno które im prędzej zdechnie tym lepiej dla ludzkości.



Dla ciebie kawałek flagi - dla niego coś ważniejszego.

Nie każdy żyje jak ryba - żeby przeżyć x dni i potem zdycha. Niektórzy mają ambicje pozamaterialne. Nie tylko żeby się nażreć i móc do wieczora oglądać trudne sprawy.
To ci pierwsi pchają świat do rozwoju, ci drudzy to tylko "konsumenci" sukcesu tych pierwszych.

Nie każdy to zrozumie, bo niektórzy są ewolucyjnie jednak bliżej małp.

tarcer123

2017-01-28, 10:30
up dokładnie. Pieniądze to nie wszystko.

exfon

2017-01-28, 10:50
@Magik2501
Widzisz, ja jakbym miał otwierać firmę w Polsce, to nie myślałbym o tym jak o "wspomaganiu polskiej gospodarki, by w kraju żyło się nam wszystkim lepiej", tylko patrzyłbym na swój portfel. I jestem dość przekonany, że większość obywateli zrobiłaby tak samo.
Nie mówię że deptanie czy podpalanie flagi jest dobre, bo to bardziej poj***ne, ale nie róbmy z państwa jakiejś wyj***nej ideologi która nam przyświeca, bo Ty będziesz składał flagę z honorami przez 30 min, a te cymbały na Wiejskiej plują na wszystko dookoła.

Black-Sheep

2017-01-28, 10:58
Ork.Fajny, nacjozjeby muszą mieć jakichś naturalny wrogów w zasięgu, bo inaczej dostają pie**olca jeszcze większego niż jest zawarty w samych prawicowych poglądach. ;)

Magik2501, a niby czym jest zj***na idea narodów jak nie zwierzęcym instynktem terytorialnym? Cała historia jest historią walki interesów różnych grup społecznych. Narody to wsteczniacki konstrukt którego zasługą jest co najwyżej przeoranie bombami Europy i masa cierpienia na całym świecie. To co napędza postęp to walka o poprawę warunków życiowych, a nie fapanie do zdjęć Dmowskiego, czy puste rytuały wokół biedasymboliki narodowej.