18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powstańcy nie wpuszczeni na obchody Powstania Warszawskiego

Gngpower • 2012-08-07, 11:34
Politycy wszyscy się zmieścili, natomiast dla kombatantów nie było już miejsca. Łezka się kręci w oku i nerwy szarpie patrząc na to co się dzieje. Tymczasem wiadomość dnia to buczenie na polityków (po tym filmiku uzasadnione)

salmonellas

2012-08-07, 11:45
Sk***iele pie**olone!!! sory ale sk***iele!!!
Wstyd i hańba!!!
Ale spoko, na pewno TVN to pokaze :(

mik777pl

2012-08-07, 11:45
Tak to jest kasa kasa kasa tylko we łbach i styropian sk***esy... a wy dalej siedzicie na dupach i nic z tym nie robicie przykre.

wiesiors4

2012-08-07, 11:56
k***a mać co tu się dzieje w tym poj***nym kraju :-( gdybym mógł być przez 1 dzień Bogiem to bym się tym zajął :roll:

Ty...........ta

2012-08-07, 12:01
Najbardziej poruszył mnie w 3:13 starszy Pan . Hymn leci ci się kłócą a on na baczność jako jedyny . Czysta klasa. :)

gin

2012-08-07, 12:02
Przeraża mnie to co się dzieje w tym kraju. Ludzie którzy walczyli o naszą wolność nie zostali wpuszczeni. A dlaczego? Bo politycy muszą się pokazać. Poskładać sobie kwiatki, tak żeby kamera widziała. Robią szopkę. W mediach napie**alają, że politycy zostali wygwizdani. I bardzo dobrze, że ktoś ich wygwizdał. Media mamy zmanipulowane i ocenzurowane. Niby czasy komuny i zamordyzmu nasz piękny kraj ma za sobą. Niestety tylko czystko teoretycznie. Powiedzcie mi na kogo głosować? Co zrobić z tymi szmaciarzami? Tym ludziom co nie zostali wpuszczeni należy się szacunek i uznanie. W tym wypadku ryży i reszta hołoty napluła im w twarz.

Czesiek181

2012-08-07, 12:25
j***na telewizja tez wszędzie te ku*asy się pchają.

Czerwone zaproszenie co za zbieg okoliczności.

pakicito

2012-08-07, 12:51
Cytat:

gdybym mógł być przez 1 dzień Bogiem to bym się tym zajął


kup granaty i wio do sejmu

hamusq

2012-08-07, 13:00
Vivat III Rzeszpospolita! Vivat! Vivat! JEszcze troszke a bedziemy w tym dzikim kraju robic za miske ryzu! Hura!

VanHelsingPL

2012-08-07, 13:11
To pokazali gdzieś w publicznej telewizji? Ja nie oglądam dlatego pytam. Jeśli nie nagłośnili tej sprawy... co ja się łudzę... na 100% nie pokazali. Sk***iele j***ne.

orzeszwmorde

2012-08-07, 13:33
"Pewnie niepotrzebnie pan był tym uczestnikiem"

"Trzeba było zginąć to by cię dzisiaj wpuścili"

"Ten pan ma na twarzy wypisane zaproszenie"

No k***a, jak na sadolu....

Mikul58

2012-08-07, 13:46
k***a, do czego to doszło...

Ra...........or

2012-08-07, 14:05
Przecież to jest żałosne ,żeby przy grobach poległych żołnierzy "Parasola" wydzielać strefę dla vipów z ratusza.

N3roX509

2012-08-07, 14:13
k***a, nabuzowałem się oglądając ten filmik...

sauerps

2012-08-07, 14:14
Ja pie**olę... ludzie ryzykowali życie za naszą wolność a teraz nawet nie pozwalają im oddać czci poległym bo wymyślili jakieś zaproszenia. Nie mam pytań! Tak się właśnie odziękuje obrońcom Ojczyzny! Mój dziadek gdyby to widział to chyba zalałby się łzami. Też walczył za Polskę i siedział w obozie w Dachau. Opowiadał mi o tych czasach, ale nie za wiele, bo nie lubił mówić o tym. To mówi samo za siebie jakie ciężko to musiały być czasy i jaki ślad w pamięci pozostawiły. A teraz...? ch*j w to, że jesteś bohaterem narodu, ale nie przeżyjesz święta (którego jesteś nieodzownym elementem) bez zaproszenia! k***a żart i to kiepski!