18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potęga logiki - Ateizm

Szczypiorek • 2013-04-03, 14:04
Reklama promująca Ateizm emitowana podczas Superbowl.



"Z katolem zadrzeć to gorzej niż z dresem"
-- mój znajomy

Let the flame games begin then!

Osoby które stwierdzą, że mało sadystyczne proszone są o wsadzenie sobie gwoździa w dupsko przed odtworzeniem materiału

Po tagach nie znalazłem.

pacyfista

2013-04-03, 14:56
Nie dość, że nie sadystyczne to jeszcze ch*jowe.

Rejtan

2013-04-03, 15:02
Szczypiorek napisał/a:

Osoby które stwierdzą, że mało sadystyczne proszone są o wsadzenie sobie gwoździa w dupsko przed odtworzeniem materiału


Jesteś jedną z tych osób, które nie przyjmują krytyki, co? A tak w ogóle, to jak mam stwierdzić że mało sadystyczne, zanim obejrzę filmik?

~Velture

2013-04-03, 15:07
@up
To taki typowy text frajerów aby potem mogli doj***ć jak ci się nie spodoba ,że pisał abyś nie oglądał.

BongMan

2013-04-03, 15:36
Ateizm to indywidualna postawa człowieka światłego i rozumnego, a nie jakaś popie**olona moda, żeby go promować. Ci wojujący ateiści, próbujący na siłę zainteresować tym innych ludzi i przekonywać każdego do swoich racji, nie różnią się niczym od fanatyków religijnych. Najlepiej to ukazuje ten obrazek, wrzucany tu już przez jednego użytkownika:

Magik2501

2013-04-03, 15:38
"reklama promująca ateizm" - skrajna głupota.
PO CO promować ateizm? Totalnie tego nie łapię. Albo tych manifestacji ateistów. Czemu ona służy? Pokazaniu Polsce, że w coś nie wierzyć? No rewelacja.
Sam jestem ateistą i nie ogarniam - po co przekonywać kogoś do zaniechania wiary? Wierzy - ok, nie ma problemu, czemu ma mnie to obchodzić? Jakim prawem mam mu mówić, że jest to w jakiś sposób złe?


"Z katolem zadrzeć to gorzej niż z dresem" - ahh ci mityczni katoliccy fundamentaliści. Widać ich tlyko na lewackich filmach promujących ateizm.
Osobiście nie spotkałem żadnego. Chociaż wielu moich znajomych chodzi do kościoła co niedziela.

BongMan napisał/a:

Ateizm to indywidualna postawa człowieka światłego i rozumnego



Czyli jak ktoś wierzy w jakiegoś boga to znaczy, że światły i rozumny nie jest? Czyli tysiące wynalazców i odkrywców w historii świata była nieświatła i nierozumna twoim zdaniem, muszą być teraz przygnębieni zdaniem anonimowego chłopczyka z internetu :-(

Szron

2013-04-03, 16:08
Gówno podane w kolorowym papierku.

Dotychczas

2013-04-03, 16:16
@bongman dobrze prawisz, piwo!

BongMan

2013-04-03, 16:51
Cytat:

Czyli jak ktoś wierzy w jakiegoś boga to znaczy, że światły i rozumny nie jest?


Tego nie powiedziałem. Nie mów za mnie.

Grusiasiusia

2013-04-03, 17:14
Magik2501 napisał/a:



Czyli jak ktoś wierzy w jakiegoś boga to znaczy, że światły i rozumny nie jest? Czyli tysiące wynalazców i odkrywców w historii świata była nieświatła i nierozumna twoim zdaniem, muszą być teraz przygnębieni zdaniem anonimowego chłopczyka z internetu :-(


Tak!

Preeezes

2013-04-03, 18:00
Jedni wolą kawę a inni herbate. Jedni wódke a drudzy wino. Tak samo jest z religią... to są tylko poglądy a wy sracie jedni na drugich. Obrazek ~BongMan-a to idealnie obrazuje.

Malix

2013-04-03, 18:06
Z ateizmu stworzyła się już chyba religia

mak667

2013-04-03, 18:08
Ateistów łatwiej kontrolować.
Adolf Hitler

Lisuuu

2013-04-03, 18:11
dobre dupy z twarzy w 0:29 i 0:31 :doggy:

steel002

2013-04-03, 18:13
Ateizm to większy debilizm niż katolicyzm.