18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

Logiczny

2015-05-02, 21:54
ależ jadu w ludziach....nikomu tam nie chodzi o życie tego łepka, tam chodzi o agresję
może się mylę, ale źle to wyglada bardziej od strony tych krzyczących


ps. nie jestem policjantem

Dr.Greenthumb

2015-05-02, 21:54
Jakie to k***a smutne... :-D
Za darmo nie oberwał, a teraz ból dupy, bydło j***ne tyle w temacie.

gorczański

2015-05-02, 22:02
I dobrze, jedną k***ę stadionową mniej

LOADING...

2015-05-02, 22:03
Na mecz się przychodzi kibicować, robić atmosferę przyjazną, a nie myśleć tylko jak wpie**olić się na boisko czy obrzucać kamieniami, racami, butelkami Bogu ducha winnych piłkarzy czy sędziów. Wybiegli na murawę, zrobili ostry młyn i poszły strzały ale jak dla mnie prawidłowo! Nie bronię policjantów bo wiem, że w dużej mierze też sami zaczepiają. Sam miałem okazję tego doświadczyć ale jak się przychodzi na stadion zrobić rozpie**ol to trzeba się liczyć z tym, że można samemu zostać rozpie**olonym. Tyle.

Grzegorz.C

2015-05-02, 22:04
Raz sierpem raz młotem kibolską hołotę.

kr...........81

2015-05-02, 22:07
to kibić nie to bydło strzelać częściej i oby tak celnie

Everlast1111

2015-05-02, 22:10
ch*j mnie to k***a interesuje czy on był spokojny, czy on był agresywny. Czy on k***a śpiewał czy k***a robił zadyme. Sytuacja nie była adekwarna do tego by uzyc broni, a jeżeli juz to po pierwsze zawsze przynajmniej tak było, ze oddawano strzały ostrzegawcze w górę a po 2 jak k***a mogł oberwac w szyje jak mają strzelac poniżej pasa? Nie wiem czy już wam jebło na głowe od tego sadistica ale chłopak zginął, podobno miał syna. Nawet nie wiadomo czy brał udział w awanturze czy po prostu znalazł się w złym miejscu.
ch*j wam w dupe społeczniary j***ne z sadistica, a policja? jak zawsze j***na, bez wyjatku, kazdy pies to kundel. Skoro oni sie czują bezkarni, nie mozna ustalic kto jest mordetca bo morda zakryta to WSZYSCY oni się nadają do j***nia. Kto im k***a daje broń, ciekawe po jakich są szkoleniach, niedouczone błazny bez gimnazjum.

Jebac tych co jeszcze stoją po stronie psów, zginął człowiek, dzisiaj on a jutro to może być kazdy z nas, którzy chodzą na mecze. Bezkarni mordercy!

P.s. a inną komedią jest to , że była to impreza masowa i nie było wokół karetki (hahahahahahahah) JEBAĆ k***Y

gorczański

2015-05-02, 22:13
nie spinaj pupci idioto. Jak miał syna to mógł się zachowywać jak odpowiedzialny ojciec i siedzieć na dupie, a nie wbiegać na murawę. wezcie sie k***a za normalne rozrywk bo od tego waszego kibicowania tylko ludzie giną. gnidy społeczne i k***y

Everlast1111

2015-05-02, 22:15
gorczanska napisał/a:

nie spinaj pupci idioto. Jak miał syna to mógł się zachowywać jak odpowiedzialny ojciec i siedzieć na dupie, a nie wbiegać na murawę. wezcie sie k***a za normalne rozrywk bo od tego waszego kibicowania tylko ludzie giną. gnidy społeczne i k***y



A skąd ty błaznie pie**olony wiesz że on wybiegł na boisko?!

"Policja zaczęła bez salwy ostrzegawczej walić z broni gładkolufowej w sektor wypełniony ludźmi. Postrzelili chłopaka który stał na sektorze. Broń gładkolufowa to broń która jest niebezpieczna w rękach niekompetentnych ludzi. Strzelać w tłum to metody jakie stosuje policja."

Kaskaderdx10

2015-05-02, 22:16
Everlast1111 napisał/a:

ch*j mnie to k***a interesuje czy on był spokojny, czy on był agresywny. Czy on k***a śpiewał czy k***a robił zadyme. Sytuacja nie była adekwarna do tego by uzyc broni, a jeżeli juz to po pierwsze zawsze przynajmniej tak było, ze oddawano strzały ostrzegawcze w górę a po 2 jak k***a mogł oberwac w szyje jak mają strzelac poniżej pasa? Nie wiem czy już wam jebło na głowe od tego sadistica ale chłopak zginął, podobno miał syna. Nawet nie wiadomo czy brał udział w awanturze czy po prostu znalazł się w złym miejscu.
ch*j wam w dupe społeczniary j***ne z sadistica, a policja? jak zawsze j***na, bez wyjatku, kazdy pies to kundel. Skoro oni sie czują bezkarni, nie mozna ustalic kto jest mordetca bo morda zakryta to WSZYSCY oni się nadają do j***nia. Kto im k***a daje broń, ciekawe po jakich są szkoleniach, niedouczone błazny bez gimnazjum.

Jebac tych co jeszcze stoją po stronie psów, zginął człowiek, dzisiaj on a jutro to może być kazdy z nas, którzy chodzą na mecze. Bezkarni mordercy!

P.s. a inną komedią jest to , że była to impreza masowa i nie było wokół karetki (hahahahahahahah) JEBAĆ k***Y


kolejny młody gniewny JP100%
zobaczymy co bedzie jak cie ktoś kiedyś okradnie albo zgwałci dupe
pewnie zadzwonisz po straż pożarną biedo umysłowa
takimi jak ty gardze bardziej niż cyganami

gorczański

2015-05-02, 22:17
no wybacz, do mnie jakoś nigdy nie strzelali :) przypadek ? wątpie

Varg Vicerness

2015-05-02, 22:18
Policja oddała strzały ostrzegawcze a idioci sie dalej bawili na boisku. Bardzo dobrze jednego mniej i propsuję całą akcję!

Everlast1111

2015-05-02, 22:19
Kaskaderdx10 napisał/a:


kolejny młody gniewny JP100%
zobaczymy co bedzie jak cie ktoś kiedyś okradnie albo zgwałci dupe
pewnie zadzwonisz po straż pożarną biedo umysłowa
takimi jak ty gardze bardziej niż cyganami



Zabiją badz pobiją ci kogos bliskiego tez bedziesz JP, a tymczasem jebac ciebie i twojego starego komendanta który własnie ci podaje do pyska internetowa c**o

gorczanska napisał/a:

no wybacz, do mnie jakoś nigdy nie strzelali :) przypadek ? wątpie



Bo jestes j***nym noł lajfem hahahahha i siedzisz cały czas w domu bura k***o

Grzegorz.C

2015-05-02, 22:20
Miał syna sam będąc szczylem? Dobrze dla dziecka. Lepiej być półsierota niż być wychowywanym przez zjeba. Może ta historia powtarzana mu przez rodzinę zniechęci go do pójścia w ślady zadymiarzy.
@Everdz**ka
A leki to ty wziąłeś dzisiaj? :3