18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posłanka i jej opinie na temat "polityki" wobec...

Gandahar • 2013-01-18, 16:50


:lodowka:

Posłanka i jej opinie na temat "polityki" wobec kobiet. Podziwiać

pawed

2013-01-18, 23:55
ciekawe kto z was zrozumial pojecie polityka afirmacyjna

siba

2013-01-19, 00:03
Korwin jaką ma pompę z idiotki :amused:

MaszHunta

2013-01-19, 00:03
wodziryjka głupia p*zda

Teli

2013-01-19, 00:32
szkoda wgl tutaj wchodzić i czytać 90% głupich komentarzy bo nie zrozumieliście przesłania... to tak na marginesie ;/


kroplowa

2013-01-19, 01:07
O, widzę kolega też śledzi fanpage JKM.

di...........os

2013-01-19, 01:35
Kris LaMuerte napisał/a:



Gardło jej się ścisnęło z tremy, że musi przemawiać, gdy po jej prawicy zasiada nie kto inny jak legendarny JKM.




Taa... Paradoksalnie idol każdego młodego lewaka, który przekonany jest o swym prawactwie - w końcu najczęstszym argumentem za "lepszością" JKM, jest: "bo on chce zlikwidować podatki"... A wy narzekacie na brak perspektyw...


Powiedzmy sobie jasno i otwarcie: bogaci i średniozamożni by zyskali na polityce k***ina... Biedni by zdechli z głodu.

siba napisał/a:

Korwin jaką ma pompę z idiotki :amused:



Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem choćby jej doktorat (na co, gwarantuję ci, nie starczy tobie wiedzy, a być może i intelektu), później dopiero zajmij się wydawaniem tego typu sądów. Choć fakt - tutaj WYSZŁA na idiotkę.

p.s.
Nie próbuję bronić tu jej poglądów. Pragnę jedynie was zapewnić, że nie ma wśród wysokich naukowców debili. Może o kontrowersyjnych poglądach... Debili jednak nie ma.

ka...........30

2013-01-19, 01:52
Korwin Rządzi

konkretjak150

2013-01-19, 02:42
osa79 napisał/a:

który pedał ma maturę ??



Z takim pytaniem to się udaj na zjazd SLD, albo ruchu palikmiota.

hardox

2013-01-19, 05:26
ja myślę że ona ma ku*asa

Ork.Fajny

2013-01-19, 08:46
osa79 napisał/a:

widzę że tu sami uczeni a który pedał ma maturę ?? bo ta Pani ma profesora czyli więcej niż wasza cała pisowska familia !!! ^^


dionizodoros napisał/a:

Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem choćby jej doktorat (na co, gwarantuję ci, nie starczy tobie wiedzy, a być może i intelektu), później dopiero zajmij się wydawaniem tego typu sądów. Choć fakt - tutaj WYSZŁA na idiotkę.



Ta kobieta kretyni ze swojej dziedziny czyli ekonomii stwierdziła na poważnie że jak mamy kryzys i wielu nie pracuje to trzeba tych co pracują obłożyć jeszcze wieszymi podatkami żeby stworzyć pracę dla tych bez pracy... Po czymś takim nie można traktowac na poważnie tego że ma "prof." przed nazwiskiem. To ma takie znaczenie jak to że pragnę tytułować się Międzygalaktycznym Super-Prezydentem Ziemi...

dionizodoros napisał/a:

[...]w końcu najczęstszym argumentem za "lepszością" JKM, jest: "bo on chce zlikwidować podatki"... A wy narzekacie na brak perspektyw...


Bo na tym polega idea wolności. Że państwo się od ciebie odpie**ala.

osa79

2013-01-19, 08:55
proszę jak się pieski rozszczekały ^^

Cryan

2013-01-19, 09:04
osa79 napisał/a:

który pedał ma maturę ??


Bo ja wiem? Twój stary? Brat Twój? k***a, może Ty? ch*j Was pedałów wie. W ogóle co za zagadki gościu zapodajesz?

MrSpook

2013-01-19, 09:07
90% tytułów prof. zdobytych za komuny jest chu... wart, 10% zapier... na renomę katedry, a reszta załatwiona przez lepsze układy z PZPR...

Brzeszczot w dupie

2013-01-19, 09:22
I co z tego, że ma profesora? To nie zmienia faktu, że jest poj***na i ma wk***iający głos.