Drzewo przygniata samochód w centrum Nowego Sącza

90
Daj piwo
Anonymous @ 2014-05-01, 00:04 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


"Drzewo spadło na chodnik i uderzyło w samochód stojący na światłach przed przejściem dla pieszych na rogu ulic Grodzkiej i Alei Wolności w Nowym Sączu. Na (nie) szczęście nikomu nic się nie stało, ale szkody są spore. (...) Spadające drzewo przygniotło Citroena Berlingo, stojącego na czerwonym świetle tuż przed pasami. Gałęzie uderzyły w przednią szybę, zgniotły też dach pojazdu. Kierowcy, poza drobnymi skaleczeniami, nic się nie stało, tak samo jak pasażerowi."

Czyli ogólnie nic strasznego, ale wstawiam, co by nie, najwyżej zniszczycie mnie za to w komentarzach.

Autostrady

265
Daj piwo
uneventful @ 2014-05-01, 13:59 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Niby srejkowa myśl, ale coś w tym jest

sirdevon @ 2014-05-01, 14:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
Autostrady są częściowo opłacone, resztę buduje się na kredyt, który spłaca się z dochodów z bramek. Ponadto z dochodów z bramek pokrywa się koszty eksploatacji.
Prawdziwym problemem jest gospodarowanie tymi pieniędzmi. Każdy z was patrzy na siebie, idę o zakład że jakbyście mogli kradli byście tak samo, albo nawet więcej. Jak się mentalność ludzi nie zmieni to nasza rzeczywistość również nie będzie lepsza.
Przeszkadza wam, że zabierają wam wasze pieniądze, a bardziej powinno przeszkadzać wam jak je wydają. Ale czego oczekiwać skoro w polityce ciągle te same twarze. Póki nie nastąpi zmiana pokoleniowa wątpię, żeby cokolwiek się zmieniło a nawet jak się zmieni to niekoniecznie na lepsze.

Za kilkadziesiąt lat rurkowcy przejmą władzę :emo:

Pono atakuje

87
Daj piwo
Scareface101 @ 2014-04-30, 21:49 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
z marnym efektem
lennyface @ 2014-04-30, 23:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Za niedługo tak będziemy oglądać filmy:

:roll:

Skośnooki farciarz

650
Daj piwo
zygmuntor @ 2014-05-01, 12:18 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Efekt Chucka Norrisa w wykonaniu chińskiego skuterzysty
źródło: http://www.ochevidets.ru/rolik/65311/
krzysiek351 @ 2014-05-01, 13:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
Pole siłowe, pole energetyczne – koncepcja ściśle ograniczonego pola o tak znacznym natężeniu, że obiekty, na które działa siła związana z polem, nie są w stanie pokonać jego centralnej osi i dotrzeć na drugą stronę. Jest to pojęcie popularne w fantastyce naukowej i fantasy. Obecnie prowadzone są nad nimi badania.No to orientalni już to mają :)

Mistrz drugiego planu

257
Daj piwo
_Zarobiony_Skurwiel @ 2014-05-01, 07:58 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wiadomo, z cyrku się urwał.

Boks po pijaku.

482
Daj piwo
Bila @ 2014-05-01, 02:24 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jeden się złoży.GoldRoger777 @ 2014-05-01, 07:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
To się k***a dobrali wagowo... Od początku było wiadomo, że gruby mu wpie**oli. Inna sprawa, że ten drugi uderzał jak dziewica.

Francuski ksiądz gwałcił nauczycielki w ramach egzorcyzmów

27
Daj piwo
KonraDZIK @ 2014-05-01, 12:08 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Ksiądz z zakonu lefebrystów, prowadzący szkołę na przedmieściach Paryża, wielokrotnie gwałcił i stosował tortury wobec nauczycielek pracujących w placówce. Jak podają francuskie media, działania duchownego określane były jako egzorcyzmy, mające wykorzenić zło z kobiet. Sprawa długo nie trafiła na policję, ponieważ ofiary żyły w ciągłym strachu - informuje thelocalfr

Czterdziestoletni duchowny został oskarżony o wielokrotne gwałty i stosowanie tortur. Jedna z jego ofiar znaleziona ostatnio na przedmieściach Paryża wyznała, że nie jest w stanie opisać dokładnie czynów wyrządzonych jej przez księdza przez wzgląd na rozmiar okrucieństwa.
Policja poinformowała, że ksiądz gwałcił kobiety już w jesieni 2010 roku, kiedy poznał je w prywatnej szkole katolickiej Notre-Dame de l Sablonniere w Goussonville. Zdaniem nadsekwańskich mediów do pierwszego aktu gwałtu doszło w trakcie zabiegu egzorcyzmów, którym ksiądz chciał pozbyć się zła, które pojawiło się w kobiecie od momentu napaści seksualnej, jakiej wcześniej padła ofiarą.

- Aby zbliżyć się do kolejnych dwóch nauczycielek i namówić je do podobnych rytuałów, kapłan wykorzystał swój "duchowy wpływ"- informuje francuski dziennik "Le Parisien".

- Podczas przeprowadzanych obrzędów ksiądz używał szczotki, szczoteczki do zębów, a także nożyczek - podaje gazeta.

Policja zajęła się sprawą dopiero rok temu, kiedy dwie z poszkodowanych zgłosiły się, aby złożyć zeznania.

W trakcie przesłuchania ksiądz tłumaczył, że on jedynie odgrywał akty seksualne. Anonimowe policyjne źródła, na które powołuje się thelocalfr, podają, że kapłan cierpi na zaburzenia psychiczne.

- Ksiądz ma obsesję na punkcie seksu; w swoim rozumowaniu sądził, że pozbywa się "ognia ogniem" - objaśnia źródło.

Towarzystwo Świętego Piusa X, do którego należy oskarżony duchowny, jest zgromadzeniem księży katolickich, założonym w 1970 roku. Jego historyczny przywódca abp Marcel Lefebvre został ekskomunikowany przez Kościół. Wspólnota postrzegana jest jako sekta przez wzgląd na swoje poglądy, odrzucanie autorytetu Watykanu i obronę wizji katolicyzmu, w której nie ma miejsca na nowoczesny rozwój.


    wszędzie jest thelocal.fr, po prostu nie mogę wrzucać linków
       Popularne tagi
    clay world  rotten  yasiek  celebrities  kryśka  rasowe  spetsnaz  projektant  wypierdalać  homo sapiens  ostrołęka  skrzydlate świnie  autokaru  na budowie  barn  poligamia  gothiclolita  pandora  krulik
    [ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
    X