Sny Sadystów

88
Daj piwo
cryptic @ 2014-04-06, 01:14 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Filmy:

Raising Arizona
Brazil
Spellbound
Vanilla Sky
Aliens
Inception
An American Werewolf in London
American Beauty
The Big Lebowski
Scott Pilgrim Vs The World
8 1/2
Dumb & Dumber
National Lampoon's European Vacation
Carrie
Eraserhead
Nightmare on Elm Street
Terminator 2: Judgement Day
Explorers
Akira Kurosawa's Dreams
The Science of Sleep
The 'burbs
Grease
Stand By Me
Papillon

Wrocław oddaje żydom działke za 1800zł

181
Daj piwo
klasyka @ 2014-04-06, 21:16 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Radni Rady Miejskiej we Wrocławiu zgodzili się ostatnio na sprzedaż działki o powierzchni 118 mkw. Chodzi o teren przy ul. św. Antoniego, tuż obok synagogi Pod Białym Bocianem. Z 99-procentową bonifikatą kupi ją Gmina Żydowska. Grunt w centrum miasta będzie kosztował 1817,71 zł.
Aleksander Gleichgewicht, przewodniczący wrocławskiej Gminy Żydowskiej, w takim traktowaniu nie widzi niczego specjalnego. - Ten teren nam się po prostu należał i tyle
- mówi Gleichgewicht. Na razie Gmina nie ma konkretnego planu na zagospodarowanie działki.

Kod:
Aleksander GleichgewichtNie wszyscy wrocławscy radni głosowali za udzieleniem bonifikaty przy sprzedaży ziemi na rzecz Gminy Żydowskiej.
Podczas głosowania na marcowej sesji rady cztery osoby się wstrzymały. Były to: Renata Granowska, Agnieszka Rybczak (Platforma Obywatelska) i Urszula Wanat oraz Maciej Zegan (klub Radny Rafała Dutkiewicza). Renata Granowska swoją decyzję tłumaczy tym, że sprzedawanie lub przekazywanie nieruchomości, które są wspólnym dobrem i własnością gminy, powinno odbywać się na rynkowych i konkurencyjnych zasadach. - Zawsze w takich głosowaniach się wstrzymuję albo jestem przeciwna, bez znaczenia o jaką wspólnotę wyznaniową czy podmiot chodzi - tłumaczy radna Platformy Obywatelskiej, Renata Granowska

-źródło gazeta wrocławska 4.06.2014
MultiAleksiej @ 2014-04-06, 21:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (108 piw)
Najlepiej wszystko oddajmy żydom bo im się należy. Wiecznie poszkodowany naród.

Kac Vegas Polska

131
Daj piwo
bartasq @ 2014-04-06, 19:28 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Tak zabawia się dyrektor KGHMU :lol:
Cytat:
Mężczyzna (dyrektor dużej firmy w branży metalurgicznej) bawił się w klubie z kolegami. Pamięta tylko wejście do lokalu i podanie pierwszego drinka. Potem obudził się rano w hotelu, a w kieszeni znalazł oświadczenie ze swoim podpisem, że w Cocomo wydał ponad 970 tys. zł. Szybkie sprawdzenie stanu konta potwierdziło, że wieczorem 44 razy płacił kartą.


Wypowiedź jednego z pracowników klubu Cocomo
Cytat:
Ten klient pochwalił się, że ma kartę bez limitu. Wtedy z centrali przyszło polecenie, by nie wypuszczać go, dopóki nie nabijemy pół miliona. Później pułap żądań wzrósł do 800 tys., w końcu do miliona. Koledzy tego mężczyzny kilka razy chcieli wyprowadzić go z klubu, ale dziewczyny były nachalne - opowiada mężczyzna.
Źródło: http://www.sfora.pl/polsk...e-nocnym-a66399
Akki11 @ 2014-04-06, 19:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (107 piw)
@up
Peszek to powiedzieli Twoi rodzice około 30 lat temu, jeśli wierzyć dacie urodzenia. To co przeczytałeś to nie peszek tylko zwykłe sk***ysyństwo. Dyrektor czy nie, nie ważne czy się chwalił, po prostu go ograbili i tyle. Pomogę Ci i włączę kalkulator. Z prostego dzielenia wynika że za każdym razem płacił troszkę ponad 22 tysiące. Myślisz że na serio by tyle wydał? Ja też nie. Sk***ysyny i tyle. Pewnie dali mu mnożnik x100 za wszystko. Gdybym mógł, to bym kazał im tę kasę zwrócić, a drugie tyle zapłacić kary. Dla zasady. Tyle od siebie.

Czarni jednak mają przej***ne...

181
Daj piwo
ASAKKU @ 2014-04-06, 20:43 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Koleś został aresztowany za zakłócanie ciszy + stawianie oporu policjantowi... sweet... 8-)
piter1372 @ 2014-04-06, 22:09  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (43 piw)
Czarny został aresztowany "na wszelki wypadek" :D
   Popularne tagi
screenjunkies  sfinx  buty venezia  marginalia  skrwysyny  adamczyk  kurewskiego  zabawna koza  będę inżynierem  pocketbike  rozalia kiepska
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X