Jesteśmy Sławni

253
Daj piwo
MrKinggston @ 2014-05-01, 18:37 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Widać skąd zaj***ne.
Jesteśmy sławni nie tylko na kwejku.
Teraz jesteśmy międzynarodowymi homofobami.

saves @ 2014-05-01, 18:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (192 piw)
Ja odczuwam homowstręt, a nie homofobię. Nie boję się pedziów, tylko się nimi brzydzę.

Za co kocham Grę o Tron

389
Daj piwo
MrKinggston @ 2014-05-01, 17:19 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wszystko co najlepsze w Grze o Tron
Oglądam ten bzdurny serial chyba tylko dla tego i dla scen walki.
Reszta fabuły to o kant dupy otrzyj.

Reszta w spojlerze.

spoiler
drumaw @ 2014-05-01, 19:41  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (145 piw)
nie widziałem nawet 1 odcinka GoT, chyba mnie przekonałeś.

@up
wypie**alaj z tym pedalstwem

Eminem zachęca czarnych do mycia zębów

1075
Daj piwo
Anonymous @ 2014-05-01, 15:37 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
bo lepiej jak są białe, a nie czarne :zeby:myję się bo wiem dobrze o tym, kto jest brudasem ten ma kłopoty :wisielec:
Ezoteryk @ 2014-05-01, 16:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (101 piw)
Fake to nie on śpiewał.

Inteligencja wg koloru skóry.. i płci.

327
Daj piwo
imek @ 2014-05-01, 13:30 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jak w temacie. Po co jakiś komentarz??

edit: bo chcieli komentarz..
Tak więc przedstawiona poniżej ilustracja w idealny sposób ukazuje zależność pomiędzy rozmiarem członka męskiego, a jego inteligencją (głównie chodzi tu też o rasizm, żeby pokazać czarnym, że są tępymi ch*jami..). Jako ostatnia podstawiona została kobieta (pewnie dla żartu, lub żeby wk***ić), czyli człowiek bez penisa, co wg schematu oznacza brak inteligencji. Mimo posiadania wifi w domu, mało która ma laptopa w kuchni, więc nie powinno być problemu ze spinaniem dupy z ich strony.
Powyższy opis można traktować jako tłumaczenie dla osób nie znających angielskiego.
Pozdrawiam
Dziwne aż, że tu tego nie ma.. albo wpie**olę tym samym kolejnego dubla. Jeśli tak, to od razu wyj***ć to w p*zdu poproszę!
fuNny @ 2014-05-01, 16:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (95 piw)
bloodwar napisał/a:
@RockyWood - nie pocieszaj się tak, statystyka mówi wyraźnie, że Murzyni mają ponad 2 cm średnio więcej niż europejczyk, oczywiście chodzi tu o takich "czarnych" Murzynów, takich true "mudzina z Afrika" a nie te wymieszane genetycznie, półmulatowe podróbki z Ameryki i Afroeuropy (Francja, Anglia, Hiszpania, Niderlandy) którzy mają troszkę mniejsze penisy niż ich pobratymcy prosto z Afryki. Co gorsza - Murzyni, nawet ci gorzej obdarzeni przez naturę, ale przybyli w pierwszym pokoleniu do Islamskiej Republiki Eurolandu, mają większy poziom testosteronu niż karmieni chemią od pokoleń Europejczycy więc przegrywamy z nimi nie tylko w kwestii długości prąciów ale też ilości i długości stosunków jakie mogą odbyć :-(


A ty k***a co? ku*asoistyke studiowales? :amused:

Lunch na Rockefeller Centre – robotnicy na belce

211
Daj piwo
Na pewno znacie tą fotke.

Zastanawialiście się jak ona powstała?


69. piętro budynku, około 230 metrów nad ziemią, a do tego niesamowita panorama Nowego Jorku… Któż z nas nie chciałby zjeść lunchu na budynku, który uznany został za Narodowy Pomnik Historyczny? Niektórym się to udało. I było ich nawet jedenastu.Mowa tu oczywiście o popularnej pracy Charlesa Ebbetsa z 1932 roku, znanej jako „Lunch na dachu drapacza chmur” czy „Robotnicy na belce”. Fotografia przedstawia jedenastu robotników jedzących lunch na metalowej konstrukcji w trakcie budowy Rockefeller Centre. Obiekt ten jest największym kompleksem budynków komercyjnych na świecie, pokrywającym łączną powierzchnię 89 000 m². Był on jednym z pierwszych drapaczy chmur. Jego 19 budynków zbudowano w centralnej części Manhattanu na zlecenie rodziny Rockefellerów już w latach 1930-1939. W całym Rockefeller Center znajduje się około 500 wind, a przed budynkiem ustawiono 200 masztów, na których, podczas świąt narodowych, wywieszane są flagi Stanów Zjednoczonych. GE Bulding stanowi najważniejszą część tego kompleksu – jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawanych wieżowców w mieście. Właśnie przy budowie tego obiektu Ch. Ebbets zrobił słynne zdjęcie, przedstawiające robotników siedzących na stalowej belce, wiszącej bardzo wysoko nad ziemią… Pytanie tylko, czy fotografia jest prawdziwa i nie stanowi zwykłej podróbki? Czy rzeczywiście ktoś miał na tyle odwagi, żeby wejść na metalową konstrukcję bez żadnych zabezpieczeń i z uśmiechem na twarzy machać nogami setki metrów nad ulicami Nowego Jorku? Wątpliwości są do tej pory.

Niektórzy uważają, że fotografia jest zwykłym falsyfikatem. Jest to związane ze stopami robotników znajdującymi się na jednym poziomie – sugeruje to, że w chwili robienia zdjęcia mężczyźni opierali je na ziemi. Ich sylwetki zostały więc przeniesione na nowojorską scenerię. Inni wciąż utrzymują, że fotografia na pewno jest oryginalna. Znana była bowiem od dawna – już 2 października 1932 roku została opublikowana na łamach wydania New York Herald Tribune. W tamtych czasach nikt nie potrafił przerabiać zdjęć, w taki sposób, jak robi się to dzisiaj. Wciąż jednak ciężko uwierzyć w to, że jedenastu mężczyzn siedzi sobie spokojnie podczas popołudniowego posiłku, będąc ponad 200 metrów nad ziemią bez żadnych lin, które chroniłyby ich przed upadkiem. Powstała jednak inna teoria, dlaczego robotnicy nie bali się siedzieć na tak niebezpiecznej konstrukcji. Podobno mieli oni umieszczone na bieliźnie specjalne magnesy, które zapewniały im większą przyczepność i chroniły w ten sposób przed wypadkiem.

Kim tak naprawdę byli robotnicy, którzy nie obawiali się pracy w tak niebezpiecznych warunkach? Przy budowie GE Building, która trwała 2 lata, pracowało wielu Mohawków, Indian i przybyszów z Europy. Większość mężczyzn ze zdjęcia została rozpoznana przez rodziny, choć nie jest to oficjalnie potwierdzone. Jedno jest pewne: lunch 230 metrów nad ziemią przy tak niesamowitej scenerii Nowego Jorku robi wrażenie. Od robotników wymagało to niewątpliwie ogromnej odwagi. Pewnie dlatego w świadomości wielu ludzi zapisali się jako osoby, które niczego się nie boją i uznani zostali za prawdziwych budowniczych Ameryki...

Był kiedyś tutaj nawet taki gif z wujkiem Hitlerem na tej belce.
bloodwar @ 2014-05-01, 11:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
Amerykanie na początku zatrudnialli Mohawków i Czejenów do pracy na wysokości bo ponoć genetycznie nie mieli lęku wysokości ale była to bzdura - mieli lęk wysokości ale dopiero potem Indianie zdradzili białym pracownikom swój sekret - podczas pracy palili szyszki pewnej rośliny, dzięki czemu gubili lęk przed wysokością (w ten sam sposób jak po alkoholu) ale zachowując trzeźwość umysłu i wyczucie równowagi. Tak oto marihuana przyczyniła się do boomu na wysokościowce w latach 30stych w Chicago i Nowym Jorku!

A co do zdjęcia - robotnicy siedzą na belce, ale nie zawieszonej 230 metrów nad ziemią tylko znajdującej się jakieś 5-6 metrow nad budowanym piętrem (jego elementy widać w dole zdjecia), tylko perspektywa powoduje, że zdaje się, że pod nimi nic nie ma, w praktyce mogą być oddaleni nawet 10-15 metrów od krawędzi budynku. Belka nie jest elementem już zamocowanym do ożebrowania a jedynie została podniesiona dźwigiem na czas zrobienia zdjęcia kilka metrów nad piętro, co już nie jest takie straszne jak perspektywa siedzenia na gołym ożebrowniu setki metrów nad ziemią. Metoda budowania wieżowców nie zmieniła się od poprzedniego wieku wcale - wieżowiec buduje się piętro-po-piętrze niewielkimi kroczkami, stosując już zbudowane piętra jako podstawę dla dźwigów, betoniarek i materiałów a nie (tak jak sugeruje to opis zdjęcia) budując najpierw sięgające setki metrów wzwyż ożebrownie żeby potem dopiero budować od parteru kolejne piętra.
   Popularne tagi
cwelu  brooklyn nets  rozpizdów  przedwojenna opowieść  strażnicy galaktyki  otylosc  polinie  stanie na rekach  #desw  #fechtunek  #bitwa narodow. #walka mieczem  #nauka walki mieczem  beach volley  pogoda ducha  obrończynie  sprawna dłoń  juda  podświetlana klawiatura  białek
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X