Walka o dzieci

135
Daj piwo
froqer @ 2013-03-31, 16:54 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Widziałem ostatnio fragment Żywota Briana a propos świąt Wielkanocy i przypomniał mi się inny fragment. Urywek, który chce wam przedstawić traktuje o heroicznej walce o dzieci, które przedsięwzięły środowiska pedalskie : )Mniej więcej tak widzi mi się ich walka
Osobiście jestem też przeciwny wychowywaniu dzieci przed pedałów.
Polecam cały film, pozdrawiam i wesołych świąt : )

Mięsny czołg

340
Daj piwo
Lewandziu @ 2013-04-02, 13:23 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


22k kalorii :shock:

Życzenia wielkanocne

132
Daj piwo
Muszken55 @ 2013-04-01, 19:35 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Od syryjczyków :snajper2:

Zatrzymane w kadrze

1610
Daj piwo
Pan_Marszałek @ 2013-04-02, 20:10 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kawał historii znanej i mniej znanej, uwiecznionej na fotografiach:

#1. Samuel Reshevsky, lat 8, pokonuje kilku mistrzów szachowych jednocześnie. Francja, 1920 rok.#2. Ostatnie znane zdjęcie Adolfa Hitlera, 30 kwietnia 1945 r.#3. Inauguracja Eisenhowera, 20 stycznia 1953 roku.#4. Zjazd NSDAP w "Katedrze światła", 1937 r.#5. Marilyn Monroe występuje przed żołnierzami stacjonującymi w Korei.
Luty, 1954 rok.#6. Ostatnie znane zdjęcie Alberta Einsteina, zrobione w marcu 1955 roku.#7. Zdjęcie Józefa Stalina z kartoteki policyjnej Ochrany - tajnej carskiej policji politycznej, 1911 rok.#8. Hindenburg nad Manhattanem, 6 maja 1937 roku, na kilka godzin przed katastrofą.#9. Zanim wynaleziono budzik, w Anglii i Irlandii istniała profesja pod nazwą "knocker-upper". Człowiek ten miał za zadanie budzić ludzi, by zdążyli do pracy na czas. Mary Smith zarabiała 6 pensów tygodniowo strzelając suszonym grochem w okna śpiących robotników. Limehouse Fields. Londyn#10. 5 grudnia 1933 roku, ponad 79 lat temu, ludzie zebrali się w barze, by uczcić koniec prohibicji w Stanach Zjednoczonych.#11. Ślub. Egipt – 1923 rok#12. II Wojna Światowa. Oswobodzony Żyd trzyma na muszce nazistę.#13. Nowojorski dworzec Grand Central, rok 1929. Teraz słońce tam już tak nie świeci, z powodu wybudowania w okolicy wyższych budynków.#14. Dwaj weterani wojny secesyjnej - kiedyś walczyli po przeciwnych stronach, teraz uścisnęli sobie dłonie. Gettysburg, 1913 rok.#15. Fryzura "Elvis" była bardzo modna wśród kobiet, 1957 rok.#16. 4-letni "Louis" i 2-letnia "Lola" lub "Loto", pasażerowie "Тitanica", jedyne dzieci, które przeżyły katastrofę, podczas gdy ich opiekun/rodzic zginął.
Nieco później, po katastrofie, udało się poprawnie zidentyfikować sieroty. Byli to bracia Michel (4 lata) i Edmond Navratil (2 lata). Weszli na pokład statku wraz ze swoim ojcem. Wszyscy troje zarejestrowani byli pod przybranymi nazwiskami, ojciec jako Louis M. Hoffman, a jego dwaj synowie jako Lolo i Mamon (ew. Louis).#17.Zamarznięty wodospad Niagara, 1911 rok.#18.Ostatnia sesja zdjęciowa "The Beatles", sierpień 1969 roku.#19. Znani architekci przebrani za budynki, których byli twórcami: Stewart Walker (Fuller Building), Leonard Schultze (Waldorf-Astoria), Ely Jacques Kahn (Squibb Building), William Van Alen (Chrysler Building), Ralph Walker (1 Wall Street), D.E.Ward (Metropolitan Tower), Joseph H. Freelander (Museum of New York), na corocznym balu kostiumowym Beaux Arts Ball w 1931 roku.#20. Budowa Muru Berlińskiego. Niemcy, 1961.Kod:
Źródło: http://www.joemonster.org/art/22880/Zatrzymane_w_kadrze_VI
akysz @ 2013-04-02, 20:23  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (43 piw)
świetny materiał. leci piwo!

Papuga dostaje kulke

609
Daj piwo
Silnoręki @ 2013-04-02, 19:28 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Papuga zostaje bestialsko zastrzelona :emo: Gdzie są obrońcy praw zwierząt?! :amused:

jestę żydę @ 2013-04-02, 19:40  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
Papuga lepiej gra niz pedal w okularach..

Zemsta

319
Daj piwo
Sunday @ 2013-04-02, 11:33 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jeden z przykładów rozładowywania emocji po tym jak dowiadujesz się, że twoja dziewczyna nie tylko tobie lubi ssać pałkę...
RockyWood @ 2013-04-02, 11:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (17 piw)
@up
to się nazywa "zemsta".
Wiesz... niektórym żal tego straconego czasu i/lub kasy na tępą sucz więc jedyne co mogą zrobić to zrobić jej na złość. To samo działa w drugą stronę tylko że kobiety bywają brutalniejsze i często sięgają po bardziej drastyczne metody (szczególnie jak nie masz nowego super auta tylko coś w stylu poloneza caro).

Zapowiedź konferencji UFO

95
Daj piwo

Opis z jutube:

Interesujące wydarzenie zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi. Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami." Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach. Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda".


Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Kongres debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjaśnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.
RockyWood @ 2013-04-02, 12:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
tak tak
Ile to już filmów było o tym jak to mają ujawnić całą prawdę. Setki filmów z "ufo" tych starych i nowych to zwykłe oszustwa i zabawy. Baloniki, helikoptery, myśliwce i flary a nawet modele latające (również w kształcie ufo - dzisiaj można kupić prawie w każdym sklepie) często były mylone z czymś pozaziemskim. Najbardziej rozbawiło mnie ujęcie płomieni z szybów naftowych (jest na tym filmie wyżej) i że jest to UFO, co zresztą szybko wyjaśniono ale co tam - dowód to dowód i nie musisz o nic więcej pytać :) .

Można przy okazji wspomnieć pana Stephen Greer'a który na początku gadał o rzeczach bardzo ciekawych i nawet ze swego rodzaju sensem a potem zaczął wciskać masakryczny KIT, który dla logicznie myślącego sceptyka staje się totalną porażką tego pana w temacie UFO. Gość po prostu zrobił sobie reklamę i dzisiaj zbija kasę na książkach i filmach i chyba tylko o to tu chodziło.

Co do tej całej konferencji to oczywiście będzie to TYLKO GADANINA o tym że mają setki zdjęć, setki filmów, setki dowodów, setki świadków i będą o tym pitolić, o ufoludkach, o ukrywanych technologiach itd itp i to wszystko przez godziny A NIC NIE POKAŻĄ albo pokażą to co już wszyscy widzieliśmy na YT. Będą oczywiście gadać że muszą zrobić to i tamto aby wszystko ujawnić i tym podobne tępe gadki - to samo było na jakiejś tam konferencji w 1999 roku: 2h gadania i że "już niedługo wszystko ujawnimy". Mamy 2013 rok, wszędzie te całe "kółka zainteresowań" o ufo trąbiły że na początku tego roku "coś się wydarzy" w związku z ufo. Coś ktoś widział? Coś o czymś się dowiedział? A. Nie obniżą nam podatku VAT jak to zapowiadali nasi wodzowie bo kryzys - ale będą go podnosić bo kryzys. :D Po prostu UFO.

Swoją drogą każda tępa istota rozumna umiejąca sklecić ile to jest 2 + 2 wie że człowiek to nie jedyna inteligentna istota w kosmosie i nie można brać tego za prawdopodobieństwo tylko za pewnik. A czemu żadna inteligentna cywilizacja nie utrzymuje z nami kontaktu? Nawet jeśli byłaby w stanie to mają nas za bardziej uwstecznionych niż dla nas są... no np. aborygeni. Ziemia może być dla nich (dla ufoludków) "rezerwatem przyrody" i mogą nas obserwować tak jak my obserwujemy robaki czy inne zwierzęta i wszelka "pomoc" mogłaby zakłócić naturalny porządek I PO CO? Chcemy się unicestwiać to nie chcą nam w tym przeszkadzać.

Jedyna choroba, której nie mam

240
Daj piwo
  Polimaty @ 2013-04-02, 19:44 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wiele osób cierpi na wszystkie choroby świata, z wyjątkiem jednej. Której? Sprawdź w najnowszym odcinku!

elane @ 2013-04-02, 20:13  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
Mnie lekarz, mając wszystkie ksiązkowe objawy nadczynności tarczycy, wmawiał przez 3 miesiące, że mam nerwicę i jestem hipochondrykiem, bo skoro podstawowa morfologia wyszła okej, to "jest się zdrowym". Konowały j***ne, prawie się przekręciłam w wieku 21 lat, miałam tak obciążone serce. Banda debili niedouczonych, na zasadzie "wez sp***alaj".
   Popularne tagi
pinezki  kukiełki  adam małysz  regał  liroy  penisek  sportowcy  usytasy  freddy kruger  kruger  freddy  oblizywanie  singapur  wanna  fuck you  dziadki  break dance  cheaty  indyjska tradycja
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X