Papuga dostaje kulke

609
Daj piwo
Silnoręki @ 2013-04-02, 19:28 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Papuga zostaje bestialsko zastrzelona :emo: Gdzie są obrońcy praw zwierząt?! :amused:

jestę żydę @ 2013-04-02, 19:40  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
Papuga lepiej gra niz pedal w okularach..

Zemsta

319
Daj piwo
Sunday @ 2013-04-02, 11:33 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jeden z przykładów rozładowywania emocji po tym jak dowiadujesz się, że twoja dziewczyna nie tylko tobie lubi ssać pałkę...
RockyWood @ 2013-04-02, 11:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (17 piw)
@up
to się nazywa "zemsta".
Wiesz... niektórym żal tego straconego czasu i/lub kasy na tępą sucz więc jedyne co mogą zrobić to zrobić jej na złość. To samo działa w drugą stronę tylko że kobiety bywają brutalniejsze i często sięgają po bardziej drastyczne metody (szczególnie jak nie masz nowego super auta tylko coś w stylu poloneza caro).

Zapowiedź konferencji UFO

95
Daj piwo

Opis z jutube:

Interesujące wydarzenie zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi. Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami." Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach. Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda".


Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Kongres debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjaśnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.
RockyWood @ 2013-04-02, 12:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
tak tak
Ile to już filmów było o tym jak to mają ujawnić całą prawdę. Setki filmów z "ufo" tych starych i nowych to zwykłe oszustwa i zabawy. Baloniki, helikoptery, myśliwce i flary a nawet modele latające (również w kształcie ufo - dzisiaj można kupić prawie w każdym sklepie) często były mylone z czymś pozaziemskim. Najbardziej rozbawiło mnie ujęcie płomieni z szybów naftowych (jest na tym filmie wyżej) i że jest to UFO, co zresztą szybko wyjaśniono ale co tam - dowód to dowód i nie musisz o nic więcej pytać :) .

Można przy okazji wspomnieć pana Stephen Greer'a który na początku gadał o rzeczach bardzo ciekawych i nawet ze swego rodzaju sensem a potem zaczął wciskać masakryczny KIT, który dla logicznie myślącego sceptyka staje się totalną porażką tego pana w temacie UFO. Gość po prostu zrobił sobie reklamę i dzisiaj zbija kasę na książkach i filmach i chyba tylko o to tu chodziło.

Co do tej całej konferencji to oczywiście będzie to TYLKO GADANINA o tym że mają setki zdjęć, setki filmów, setki dowodów, setki świadków i będą o tym pitolić, o ufoludkach, o ukrywanych technologiach itd itp i to wszystko przez godziny A NIC NIE POKAŻĄ albo pokażą to co już wszyscy widzieliśmy na YT. Będą oczywiście gadać że muszą zrobić to i tamto aby wszystko ujawnić i tym podobne tępe gadki - to samo było na jakiejś tam konferencji w 1999 roku: 2h gadania i że "już niedługo wszystko ujawnimy". Mamy 2013 rok, wszędzie te całe "kółka zainteresowań" o ufo trąbiły że na początku tego roku "coś się wydarzy" w związku z ufo. Coś ktoś widział? Coś o czymś się dowiedział? A. Nie obniżą nam podatku VAT jak to zapowiadali nasi wodzowie bo kryzys - ale będą go podnosić bo kryzys. :D Po prostu UFO.

Swoją drogą każda tępa istota rozumna umiejąca sklecić ile to jest 2 + 2 wie że człowiek to nie jedyna inteligentna istota w kosmosie i nie można brać tego za prawdopodobieństwo tylko za pewnik. A czemu żadna inteligentna cywilizacja nie utrzymuje z nami kontaktu? Nawet jeśli byłaby w stanie to mają nas za bardziej uwstecznionych niż dla nas są... no np. aborygeni. Ziemia może być dla nich (dla ufoludków) "rezerwatem przyrody" i mogą nas obserwować tak jak my obserwujemy robaki czy inne zwierzęta i wszelka "pomoc" mogłaby zakłócić naturalny porządek I PO CO? Chcemy się unicestwiać to nie chcą nam w tym przeszkadzać.

Jedyna choroba, której nie mam

240
Daj piwo
  Polimaty @ 2013-04-02, 19:44 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wiele osób cierpi na wszystkie choroby świata, z wyjątkiem jednej. Której? Sprawdź w najnowszym odcinku!

elane @ 2013-04-02, 20:13  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
Mnie lekarz, mając wszystkie ksiązkowe objawy nadczynności tarczycy, wmawiał przez 3 miesiące, że mam nerwicę i jestem hipochondrykiem, bo skoro podstawowa morfologia wyszła okej, to "jest się zdrowym". Konowały j***ne, prawie się przekręciłam w wieku 21 lat, miałam tak obciążone serce. Banda debili niedouczonych, na zasadzie "wez sp***alaj".

"Beczka" samolotem pasażerskim

118
Daj piwo
epll @ 2013-03-31, 16:50 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
W komentarzach do tego filmiku: http://www.sadistic.pl/ka...ht-vt186826.htm wywiązała się dyskusja że nie da się zrobić "obrotu" (czyli beczki) samolotem pasażerskim. A tu ch*ja bo się da. Prawie 60 lat temu pilot Alvin "Tex" Johnston wykonał na Boeingu 707 dwie "beczki". Samolot się nie rozpadł a sam pilot nawet nie został wyrzucony z pracy.

Zdjęcie z pokładu samolotu podczas wykonywania beczki:

I nagranie (jakość słaba ale pamiętać że to ma prawie 60 lat):

dmxx @ 2013-03-31, 17:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
w san andreas się dało 8)

Jak bić swoją kobietę: Wideo Poradnik

372
Daj piwo
Anonymous @ 2013-04-02, 16:02 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kilka rad dla Sadoli. :-)

tds1974 @ 2013-04-02, 16:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (72 piw)
kolo0707 napisał/a:
ale socysty tyleczek


widać, że pisałeś jedną ręką :D

Ostry seks w centrum kampusu

31
Daj piwo
JSK2012 @ 2013-04-02, 18:49 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Podobno igraszki na tym dachu to taka miejscowa świecka tradycja studencka, ale... jeszcze nikt tego nie robił w biały dzień. I pewnie dlatego rozpętała się niezła burza po tym jak na dachu Waite Phillips Hall, drugiego pod względem wysokości budynku kampusu Uniwersytetu Południowej Kalifornii, uwieczniono na zdjęciach parę uprawiającą seks w biały dzień na oczach setek studentów.

Władze uczelni są oburzone i już ustaliły, że mężczyzna to jeden z pilnych studentów tego uniwersytetu i członek bractwa Kappa Sigma, ustalanie tożsamości partnerki trwa.


[/b]
   Popularne tagi
nie bedzie niczego  smakowal  masters of ceremony  ofensywa tết  ofensywa  cinema  regionalnego
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X