Test cierpliwości kumpla

554
Daj piwo
Extraordinary_Gentleman @ 2013-04-03, 12:02 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kumpel poprosił kumpla aby ten przetestował jego cierpliwość.
A robi się to tak.

cocaine.animals @ 2013-04-03, 13:17  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
co za szajs

Bóg Boga

90
Daj piwo
Iron96 @ 2013-04-01, 16:36 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kiedy Bóg spotyka swojego stwórcę i dalej...
Filmik youtubera DarkMatter2525. Wymagana znajomość j. angielskiego.

Sesja zdjeciowa i propozycja z okolic Przemyśla

132
Daj piwo
Gizmobba @ 2013-04-02, 23:50 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
tak jak w temacie znalezione na fb :D Autentyczna wiadomość z 1 kwietania do modelki z prośbą o sesje :D

Dzień dobry pani Dagmaro.

Nazywam się Wiesław Mitura i znalazłem kontakt na panią na portalu fejsbuk. Razem z synem i żoną prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne koło Przemyśla a dokładnie to w Krasiczynie. Przygotowujemy się do sezonu wakacyjnego i somsiad co trochę się zna na marketingu doradził nam żeby zrobić kalendarz najlepiej właśnie z jakąś fajno modelkom coby zachęcić turystów. Pomysł jest taki że ładna dziewczyna taka jak np pani ma pozować w stroju kąpielowym z trzodą chlewną np zaganianie owiec, dojenie krowy, ubój świni, trochę tam żyto pomłucić czy z kaczkami pochasać i inne takie. Syn ostatnio dostał pod choinke cyfrówke ale nie jakąś lipe tylko ma z 8 tych pikseli no i chcemy zrobić właśnie taką sesje i potem to wydrukować na ksero czy może nawet w jakieś drukarni. Jeśli chodzi o piniondze to napewno się jakoś dogadamy chociaż najlepiej to jakby np w zamian za sesje pani do nas z rodziną na tydzień albo nawet i na dwa przyjechała a my ugościmy, nakarmimy i jeszcze pozwiedzacie nasze piękne tereny. Dorzucimy jeszcze własnych wyrobów bo mamy sery swojskie, dobrą maślankę no i dziczyznę. Nie znamy się za bardzo na takich zleceniach z modelkami ale jak jest pani zainteresowana to da pani znać.

Pozdrawiam i zapraszam do Krasiczyna

Wiesław Mitura z rodziną


:lodowka: :idzwch*j:
howereq @ 2013-04-02, 23:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (130 piw)
k***a elegancko się chłop dogadać chciał, tak jak to się powinno robić. Po ludzku. Nie zna się na rzeczy, to jakoś próbuje wyjść z twarzą z sytuacji. Jakbym go pytał o trening akrobatyczny np. świni pewnie napisałbym podobnie, bo nigdy w życiu tego nie robiłem.

Muszę się pochwalić

605
Daj piwo
kuropatwa121 @ 2013-04-03, 12:30 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Siema sadole! Wrzucam skończony rysunek Fiata 125p który tak bardzo hejtowaliście w stanie szkicu :roll:

Nie hejtować. Oceniać! Wiem że mało sadystyczne ale nie tylko sadyzmem człowiek żyje. Trochę sztuki ^^ nie zaszkodzi. [/b]
Edit: Jakby ktoś nie dowierzał że to mój rysunek mogę sobie jebnąć z nim zdjęcie ze statywu ale mam brzydki ryj i wtedy wyląduje to na hardzie.
Dziobak @ 2013-04-03, 13:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (220 piw)
Pozwoliłem sobie wprowadzić kilka zmian.

Nieudane wyburzenie

89
Daj piwo
Shymeq @ 2013-04-03, 07:16 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Widać firma miała promocje w cenie jednego, wyburzają trzy budynki.
Podobno Arabia Saudyjska.

Lecznicza marihuana legalna w Czechach

99
Daj piwo
Cytat:
Czescy eksperci, pracujący w rządowym zespole do spraw legalizacji marihuany w celach leczniczych, uznali, że narkotyk ten będzie można uprawiać w Czechach, ale tylko pod nadzorem władz.

Zajmująca się przygotowaniem zmian w ustawie narkotykowej grupa ekspercka poinformowała jednak, że - aby zapobiec nadużyciom - zarówno hodowcy konopi, z których pochodzi marihuana, jak i pacjenci stosujący wyrabiane z niej leki muszą figurować w specjalnym rejestrze.

- Własne uprawy będą zakazane; w tej kwestii zgodziła się cała komisja - powiedział członek zespołu rządowego, dziekan Wydziału Medycyny Uniwersytetu Karola w Pradze Tomasz Zima.

Według zaleceń ekspertów, czeskie firmy ubiegające się o założenie hodowli tych roślin będą musiały wystąpić o specjalne pozwolenie i spełnić szereg warunków, przede wszystkim dotyczących jakości. Możliwy będzie też import marihuany z zagranicy.

Kontroli ma podlegać dystrybucja leków zawierających ekstrakty z narkotyku. Rozważa się stworzenie elektronicznego systemu wydawania recept.

Leki wytwarzane z marihuany mają pomóc chorym na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona, raka oraz AIDS.

Czeskie ministerstwo zdrowia do końca roku chce zakończyć prace nad nowelizacją prawa o narkotykach, na podstawie którego marihuana zniknie z listy substancji zakazanych i trafi do spisu leków. Przewiduje się, że jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, nowe zasady dotyczące upraw marihuany w Czechach i dystrybucji pochodzących z niej leków mogłyby obowiązywać już od połowy 2012 roku.

Czechy należą do krajów o najbardziej liberalnym w Europie stosunku do narkotyków. Od stycznia 2010 roku - zgodnie z czeskim prawem - posiadanie małych ilości środków odurzających - m.in. zaliczanej do grupy "narkotyków miękkich" marihuany - choć wciąż nielegalne, nie jest karane.


No nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i podał rękę cierpiącym na stwardnienie rozsiane. Przeciwnicy legalizacji dalej mogą kpić z właściwości leczniczych i uśmierzających ból marihuany, bo przecież internetowi eksperci ds. NIElegalizacji wiedzą lepiej niż lekarze ;)
BAYERN już jakiś czas temu wprowadził lek na stwardnienie rozsiane na bazie marihuany - Sativex.

Jakie właściwości lecznicze ma marihuana?
- zmniejszanie bólu przy chorobach, które go wywołują (np. stwardnienie rozsiane, migrena) dzięki właściwościom znieczulającym
- właściwości przeciwdrgawkowe (poprawa u 60% epileptyków)
- działanie przeciwskurczowe
- leczenie jaskry poprzez obniżenie ciśnienia śródgałkowego (poprawa u 90% pacjentów)
- dzięki działaniu przeciwwymiotnym i antydepresyjnym poprawia samopoczucie ludzi chorujących na nowotwory oraz zmniejsza dolegliwości spowodowane chemioterapią
- pobudza apetyt chorych na AIDS, anoreksję, bulimię, anemię
- obniża ryzyko zachorowania na miażdżycę
- hamowanie procesu angiogenezy pomaga leczyć glejaka wielopostaciowego - najbardziej śmiertelną formę guza mózgu
- obniża poziom glukozy we krwi, co hamuje rozwój retinopatii cukrzycowej - groźnego powikłania cukrzycy, który prowadzi do ślepoty
- THC radzi sobie z wirusami wywołującymi niektóre nowotwory (badania z Uniwersytetu południowej Florydy - jeszcze niepotwierdzone)

Marihuana nie jest potworem, jak mówią media! ALE PAMIĘTAJMY: WSZYSTKO Z UMIAREM! :maryska:
wiesiors4 @ 2013-04-02, 17:40  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
Racja, wielu z marią przesadza tak jak z alko, ale z dwojga złego, to wolałbym żeby na ulicach było więcej ludzi zjaranych, niż pijanych agresorów gotowych wsadzić Ci kosę w żebra za to że nie dasz mu szluga. Nadmiar i marihuany i alkoholu powoduje dysfunkcjonalność, ale pijani ludzie są często agresywni a ludzie na haju nie. Dobrym przykładem może być tu ostatnia sytuacja, gdzie pijany ojciec dźgnął syna nożem, bo poszło coś o grę polskiej reprezentacji :facepalm:
Ponadto nadmiar alkoholu czyni większe spustoszenie organizmu niż nadmiar marihuany, choć i to w nadmiarze jest szkodliwe.

A większość ludzi wypowiadających się o marihuanie anty, nic o niej nie wie oprócz tego, co gdzieś kiedyś od kogoś usłyszeli.

Wybuch na stacji benzynowej

119
Daj piwo
szarybboy @ 2013-04-03, 10:30 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Coś poszło nie tak i jebło :-D

twojastaraluz @ 2013-04-03, 12:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)

Bezczelna kelnerka

98
Daj piwo
Grusiasiusia @ 2013-04-02, 20:14 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Z racji tego, że jestem kucharzem wk***iają mnie strasznie akcje tego typu. Dziunia tipsy 10cm, rzęsy do czoła, bardziej martwi się własnym wyglądem niż klientem, warto dodać, że głównie bez doświadczenia, zapie**ala z tym ola boga talerzem, wyjebie na ziemie i nie zwróci na kuchnie ( ze świadomością, iż otrzyma siarczysty opie**ol i zapłaci za straty) tylko wetrze żarło w podłogę i poda na stół z j***nym uśmiechem na mordzie życząc smacznego!
No to smacznego drogi konsumencie!!

   Popularne tagi
chrześcijaństewo  stop СтопХам  wakeborading  kaltenbacher  plŻ2  saw.games.gry.piła  kukiz15  tankowanie w powietrzu  f-14  vc10  ch-53  wypozyczenie  yiannopoulos  chick  ebonitowej  największ earmie świata  tokugawa onna keibatsu-emaki  moty  napastnicy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X