Korea Północna rozpoczęła wojnę!

62
Daj piwo
Wojna!
"Korea Północna zaatakowała przed kilkunastoma minutami bazy wojskowe na terenie Korei Południowej. Reżim północy ogłosił, że atak był uzasadniony ze względu na południowokoreański zwiad, który miał miejsce tuż przy granicy obydwu państw.
Phenian podaje, że do przeprowadzenia zwiadu zostały użyte jednostki bojowe, które mogły bezpośrednio zagrażać wojskom Korei Płn. a także ludności cywilnej. Rzecznik agencji KCNA wyjaśnia ponad to, że operacja przeprowadzona przez ich sąsiadów mocno uderzyła w godność Koreańskiego mocarstwa i nie mogła pozostać bez odpowiedzi.
Nieznana jest liczba ofiar poniesionych w wyniku ataku ale w przybliżeniu podaje się, że mogło zginąć nawet 70 żołnierzy sił południa. Sam Kim Dzong Un również nie wypowiedział się na ten temat, USA natomiast nie milczy w tej sprawie i natychmiast wydało oświadczenie, z którego wynika, że ich wojska nie brały udziału w konflikcie, mimo to gotowi są "umacniać i wspierać swojego sojusznika w każdy możliwy sposób". Południowokoreańskie ministerstwo ds. Zjednoczenia narodowego potwierdziło, że miał miejsce incydent lecz zaprzeczają oni na temat przedostania się ich żołnierzy na terytorium wroga.

30 marca Korea Północna ogłosiła, że wchodzi w "stan wojny" z Koreą Południową. O decyzji komunistycznych władz w Phenianie poinformowała w sobotę północnokoreańska agencja KCNA. Dzisiejsze wydarzenia potwierdzają, że zmiany te nie są tylko zwykłą grą medialną a poważnym zagrożeniem dla południowych stron Korei jak i sił sojusznika."
Źródło: www.rp.pl
itachi666 @ 2013-04-01, 01:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (68 piw)
jaranie sie koreą to pedalstwo
a prima aprilis to ciota i ch*j

Typ w burdelu

135
Daj piwo
machu69 @ 2013-03-31, 21:12 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Przychodzi typ do burdelu , por*chał by coś okrutnie, więc podchodzi do burdelmamy i mówi, że ma straszne parcie i by coś zaku*asił ale ma tylko 10 zł w portfelu . Mamuśka do niego , że słuchaj stary za dychę to możesz co najwyżej wylizać dupsko starej Danucie. Idź tam do końca korytarza i tam są drzwi do Danuty. Facet więc idzie, wchodzi do pokoju daje dyszkę, ege szege i już liże jej dupsko. Liże tak liże, nagle wyciąga coś z ust i pyta:

- Co to jest? Owsik ?

- A czego Ty się k***a za dychę spodziewałeś ? Krewetek !?

Black on White

81
Daj piwo
DisH0noreD @ 2013-04-01, 15:26 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]

O co chodzi, biały sie nie chce bic małpa go bije. Gdzie jest peta jak ja potrzeba
Dziobak @ 2013-04-01, 16:00  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
Smutna na mej twarzy mina zagościła,
gdy ta czarna małpa białego pobiła. :)

W IKEI

305
Daj piwo
Bor_wszechmogacy @ 2013-04-01, 16:14 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
- Dzień dobry. Czy to dział zwrotów?
- Tak. Co by pan chciał zwrócić?
- To.
- A co to jest?
- A ja nie wiem. Jak próbowałem składać, to czasem przypominało kanapę, czasem szafę, a raz nawet łapało białoruską telewizję.
BlanX @ 2013-04-01, 20:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (30 piw)
-Dzień dobry.Czy to dział zwrotów?
-Tak.Co by pan chciał zwrócić?
-To:
:rzyga:

Japonia - muzułmanie

789
Daj piwo
A więc, dobry tekst o Japonii. Jak dla mnie w całej Europie powinno tak być.

Miłej lektury ;-)

Japonia jest zdumiewającym krajem, chroniącym swoje tradycje i fundamenty. Dlatego stosują wszelkie możliwe prawne i socjalne formy walki z rozprzestrzenianiem obcych dla nich religii. Nikt i nigdy na pewno nie czytał w Internecie lub gazecie, że jakiś arabski szejk odwiedził Japonię. Spróbujcie sobie przypomnieć. W porządku, nie próbujcie, nie było takiego. A oto dlaczego:
1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii ( prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne )
3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego ( co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach ).
5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku ( jak rozumiem japońskie tłumaczenie ).
6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
8. Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.
9. Islam w Japonii wyznaje 0,00% Japończyków.
10. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
11. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
12. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
14. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIEjapońskie firmy.
15. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
16. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
17. Japonia nie akceptuje praw szariatu.
18. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.

Źródło: 3mr.info
polik95 @ 2013-04-01, 21:38  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (104 piw)
można? Można, ale u nas i tak powiedzą, że ciemnogród i homofobia

Niech wydra wygra

89
Daj piwo
Fakerę @ 2013-04-01, 19:05 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wydry w sumie ;)

sympatyczna reklama

240
Daj piwo
andre1908 @ 2013-03-31, 15:17 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
koleś na zjeżdzalni
Dziobak @ 2013-04-01, 21:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (16 piw)
sympatyczna reklama

kompilacja faili z marca

226
Daj piwo
halobiba @ 2013-04-01, 16:59 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
kilku nie widziałam. :ok***a:

jak było to wyj***ć. :-(
   Popularne tagi
freestyler  nieboszczyk  euro 2012  sado-maso  eksploracja  wybicie  starszy brat  meta  bezpieczna jazda  lato  buck angel  nygus  ratownik  manicure  hillary  szara strefa  horn  francja  pod prąd
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X