jak Korea płn. widzi USA

152
Daj piwo


Jak Koreańczycy z północy widzą życie w USA 8-)

śnieg i ptaki tylko tyle do jedzenia... chyba że Korański Puchatek się zlituje i wyśle pomoc humanitarną z koreańską kawą... yupiii USA znów ocalone :hurra:

I tak trwa ten wyścig zbrojeń pt. kto ma lepszy film propagandowy, inna sprawa, że jednak w stanach jest "troszku" lepiej niż w północnym piździszewie

wymagany angielski na poziomie kim dzong pstrąg
DUST DEVIL @ 2013-03-17, 04:54  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
Śmieszne śmieszne, ale coś czuję, że ten filmik może okazać się proroczy za parę lat jeśli USA nadal będzie z taką miłością topić kasę tam gdzie nie trzeba... Dodajmy do tego muslimów którzy od 2005 napływają do nich i latynosów, którzy boją się jedynie dwóch rzeczy: policji i pracy, a liczyć ich można w miliony. Polejmy to sosem z murzynów i chińczykami wykupującymi dług USA - cóż, trochę racji Koreańce mają - przej***ne być hamburgerem w dzisiejszych czasach :krawaciarz:

jęczące kozy

257
Daj piwo
horihan1 @ 2013-03-16, 21:31 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
niektóre pewnie już były, ale wciąż mnie rozpie**alają ;-)
tihomax @ 2013-03-16, 22:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (62 piw)
Wyjaśniam ten fenomen:
Jak wiecie ktoś tam gdzieś r*cha te kozy. Z pokolenia na pokolenie mają coraz więcej ich genów. Tak więc to normalne, że za kilka lat zamiast beczeć będą wołać do allaha, napie**alać z RPG itp. aż w końcu stare kozły zaczną r*chać im baby. Potem sytuacją się powtórzy i tak w jedną i druga stronę aż ich w końcu ch*j strzeli.

Pacjent

295
Daj piwo
BongMan @ 2013-03-17, 03:11 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
W zapyziałym amerykańskim miasteczku, o drugiej w nocy dobija się ktoś do drzwi miejscowego lekarza. Ten zaspany otwiera. Na progu stoi nieznajomy i pyta:
- Ile trzeba zapłacić za odwiedziny chorego około 7 mil stąd?
- 15 dolarów.
- Świetnie, zatem jedziemy.
Lekarz ubiera się, bierze torbę, bierze samochód i jadą. Gdy dotarli na miejsce, nieznajomy wyciąga 15 baksów.
- Proszę.
- A gdzie pacjent?
- Pacjent, sracjent, w tej dziurze nie idzie znaleźć taksówki w środku nocy.
B-B @ 2013-03-17, 07:40  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (25 piw)
bloodwar napisał/a:
W moim Krakowie Cyganie (Romy? Rumuni? Jak się to ciemnoskóre ch*jstwo nazywa?) też tak robili: wchodzi baba do szpitala, jęczy że syn chory, że trzeba go ratować, karetka wsiada, bierze ją na pokład i jadą, dojeżdzają do slumsów, babka wysiada, dziękuje za podwiezienie i idzie do swojej nory, jak się zaloga coś bucha to wylatuje stado cyganisków i ich przepędza. Ale po paru razach nauczyli się, ze żadnych kursów do slumsów się nie wykonnuje :-)


No i prawidłowo ! :D Po co ratować to ... hmm "coś" ?
Btw mówi się albo brudas albo cygan, bo nazywanie tego ścierwa Rumunami obraża Rumunów.

Skladanka wypadkow na dwukolowcach

83
Daj piwo
d1abol @ 2013-03-16, 21:09 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Sporo z nich jest hardkorowych, a nawet trafila sie lada :P

raczej nie bylo

Cyber Marian

135
Daj piwo
pireq @ 2013-03-15, 02:42 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Gdzieś na końcu polskiego internetu
:emo:

Kaprys @ 2013-03-15, 08:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Muszę to napisać. Za materiał własny piwo :trollencjusz:

15 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o biustach

145
Daj piwo
matik12345 @ 2013-03-17, 04:34 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Bez nich Ziemia przestałaby się kręcić, a dalszy los ludzkości nie miałby sensu. Kobiece piersi - dziś w wydaniu specjalnym! Tę wiedzę przyswójcie, tak jak kiedyś, dawno temu, przyswoiliście mleko swojej matki :-P
bloodwar @ 2013-03-17, 07:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
Nawet B ba! nawet najmniejsze A ale jędrne i sprężyste jest lepsze niż wielki, obwisły cyc z bezkształtnymi brodawami! Choć przyznaję, najwięcej frajdy sprawia 75C - chyba najidealniejszy rozmiar cycucha :-)

Kac lista: po czym głowa boli najbardziej

127
Daj piwo
matik12345 @ 2013-03-17, 04:45 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
#8. Spirytus

Badania opisane przez British Medical Journal wskazały, że najmniej objawów kaca powoduje picie wyrobów z czystego spirytusu. To dość kontrowersyjny sposób na unikanie bólu głowy następnego dnia, ale - do pewnego stopnia! - działa. Spirytus sanctus, jak nic.

#7. Wódka

Im czystsza, tym lepsza, ale to banał, którego nikomu nad Wisłą nie ma potrzeby przypominać. Polską (no dobrze, nie tylko polską) docenili naukowcy i umieścili ją na drugim miejscu listy alkoholi wywołujących najmniej objawów kaca. Co ciekawe, bardzo często nawet tania wódka okazuje się mniej szkodliwa niż najdroższe alkohole prezentowane poniżej.

#6. Gin

Picie ginu może nie jest szczególnie zdrowe, ale ma pewne zdrowotne właściwości, które wpłynęły na losy części świata. To właśnie regularnie opróżniane beczułki ginu sprawiły, że Brytyjczykom przez długi czas udawało się okupować Indie. Żołnierze najwyraźniej mieli nie tylko mniejszego kaca niż miejscowi, ale też unikali malarii. To dzięki chininie zawartej w toniku dodawanym do ginu dla złamania jego jałowcowego smaku.

#5. Białe wino

Koneserzy, nie tylko ci z przystanków autobusowych i spod lokalnych monopolowych, o winie potrafią opowiadać całymi godzinami, aż w końcu zmorzy ich sen. Sen, po którym budzą się z raczej większym niż mniejszym bólem głowy. Przy tym białe wino jest mniej „kacogenne” niż na przykład czerwone.

#4. Whisky

Szklaneczka whisky przez wielu uważana jest za atrybut dżentelmena, na równi z drogim kubańskim cygarem. Okazuje się jednak, że ów dżentelmen po spożyciu takich samych ilości na drugi dzień cierpiał będzie znacznie bardziej niż amator najprostszych wódek. Wszystko to z powodu "zanieczyszczeń", które odpowiadają za smak i kolor whisky. Według niektórych badań kac wywoływany przez whisky jest dwukrotnie silniejszy niż po zwyczajnej wódce.

#3. Rum

Szkodliwości picia rumu najlepiej dowodzą piraci z Karaibów, zresztą przez długi czas to właśnie rum był "naturalnym" trunkiem świata przestępczego. Czego by nie mówić, ból głowy po nocy sponsorowanej przez rum z pewnością wystarczy do tego, by zechcieć napaść na Bogu ducha winny statek, wyciąć w pień całą załogę i pasażerów, ukraść cenny ładunek, a łajbę zatopić. Ot, na poprawę humoru.

#2. Czerwone wino

Czerwone wino szkodzi zdecydowanie bardziej niż białe, a skala "efektów" zależy od wielu czynników, poczynając od samego zainteresowanego, aż po wahania pogodowe w kraju wytwarzania, które - jako jeden z wielu czynników - przekładają się na finalną jakość winnego wyrobu. Co ciekawe, gorsze lata przyprawiają o ból głowy nie tylko winiarzy, obniżając jakość i sprzedaż wina, ale również konsumentów, którzy niezależnie od wszystkiego raczą się alkoholowymi napojami.

#1. Brandy

Jeżeli drugim w kolejności najbardziej "kacogennym" alkoholem jest czerwone wino, to pierwszym nie może być nic innego jak destylowane wino. Oskara w kategorii "kac na drugi dzień" otrzymują ex aequo brandy, koniaki, śliwowice, grappy i wszystkie inne pochodne "wypalanego" wina. Zatem... jeżeli nie upiłeś się brandy, nie możesz mieć zielonego pojęcia o tym, czym jest prawdziwy kac.

I obowiązkowy disclaimer: pij odpowiedzialnie; piłeś, nie pij; piłeś, nie jedź; piłaś, nie parkuj; piłeś, nie dzwoń do byłych; nie piłeś, napij się; masz do wypicia, podziel się :mrgreen: :mrgreen:
ooip @ 2013-03-17, 06:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
widze tematy z joemonstera trafiaja tu jeden po drugim

KIKI i jej zajebisty śmiech

344
Daj piwo
jacekmatys @ 2013-03-17, 07:58 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jak w temacie.
Nie pytajcie czego szukałem :shock:

Rems @ 2013-03-17, 09:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (81 piw)
jak można nazwać dziecko w Polsce... KIKI. Przecież k***a małpy albo psy noszą takie imiona, za takie kaleczenie dzieci powinny być kary bo później wyrastają zakompleksieni psychopaci albo dziewczyna będzie chciała sobie udowodnić, że jej imię nikomu nie przeszkadza i będzie dawała dupy na prawo i lewo.
   Popularne tagi
uwaga arab  zgniótł  swoszowice  zapasy w stylu wolnym  targowica  przczoły  stanowisko  młoda ziemia  dzierski  anthony hickey  kłują  marble machine  kosiarki  zapaliła
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X