Odruch bezwarunkowy

484
Daj piwo
DUST DEVIL @ 2013-03-17, 01:44 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Przypadek? Informacja podprogowa? Odruch bezwarunkowy? A może umyślny gest. Tego się nie dowiemy, ale możemy obstawiać za ile dni zaatakuje seryjny samobójca ;)

Tylko TVN! 8-)

Z psem na spacerze

149
Daj piwo
Pfciuki @ 2013-03-15, 09:18 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
biedny piesek

Buruniu @ 2013-03-15, 12:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Ciekawe co w domu z tym psem robi...

Wojtek Owsianka

1396
Daj piwo
hrabia9933 @ 2013-03-17, 00:52 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Panie i Panowie sadole, znajomy znajomego widoczny na filmiku ponizej potrzebuje pomocy, jak powiedzial, proteza ktorej potrzebuje jest warta 17 000 piw, moze my tez cos dolejemy?
kustoszpan @ 2013-03-17, 03:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (173 piw)
@up
No, twardziel z Ciebie.

Zamieć śnieżna

91
Daj piwo
okar19 @ 2013-03-15, 14:29 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Matka natura postanowiła zatrzymać wszystkich

Metallica - nowy singiel (2013)

876
Daj piwo
Kobyle Caco @ 2013-03-16, 22:53 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Oby cały album był tak zajebisty :)
m0lenda @ 2013-03-16, 22:58  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (193 piw)
za to połączenie dostajesz tylko pustą butelką po piwie.

The Lion King Rises

168
Daj piwo
Yurij @ 2013-03-16, 15:24 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
"Król Lew powstaje".

Dziobak @ 2013-03-16, 16:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
Jebnę spoilerem: Mufasa zginie :amused:

nie przeszkadzaj robić wywiadu

177
Daj piwo
Spedi @ 2013-03-16, 19:38 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Filmik z mojego miasta
takiego kretyna jeszcze nie widzialem
napil sie i chcial przykozaczyc przed kamera...


Velture @ 2013-03-16, 21:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (76 piw)
Życiowe mądrości od spitego gówniarza... Nie wiem skąd tacy się biorą ale wiem ,że głosować będą na PO.

Cysterna jebła

130
Daj piwo
azerbejdzanification @ 2013-03-16, 18:02 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wybuch cysterny z olejem, plus podgrzanie wody.

Trolle obronią unię przed jej przeciwnikami

87
Daj piwo
Unia zatrudni trolli internetowych aby zahamować wzrost eurosceptycyzmu przed wyborami
Ze strachu przed rosnącą niechęcią wobec Unii, Parlament Europejski zamierza wydać ponad 2 miliony £ na monitorowanie prasy oraz forów w poszukiwaniu debat z eurosceptykami przed i w trakcie przyszłorocznych wyborów.

The Daily Telegraph uzyskał dostęp do poufnych propozycji budżetowych oraz wewnętrznych dokumentów, w których planuje się bezprecedensowy szturm propagandowy przed i w trakcie wyborów europejskich w czerwcu 2014.

Kluczem w nowej strategii mają być "narzędzia monitorowania opinii publicznej" w celu "wczesnego określania czy debaty między użytkownikami portali społecznościowych i blogów mogą przyciągnąć zainteresowanie mediów i obywateli".

Wydatki na "jakościową analizę mediów" mają wzrosnąć o 1.7 miliona £ i o ile większość środków ma pochodzić z istniejących budżetów, zostanie przeznaczone na ten cel dodatkowe 787 000 £, mimo nawoływań do wprowadzenia programu oszczędnościowego podobnego do tych w państwach członkowskich.

"Szczególną uwagę należy poświęcić krajom, w których zaobserwowano nagły wzrost nastrojów eurosceptycznych[..]

Agenci Parlamentu muszą mieć możliwość monitorowania publicznych rozmów i nastrojów w czasie rzeczywistym, aby znać popularne tematy, mieć narzędzia szybkiego reagowania w sposób znaczący i ukierunkowany, przyłączając się i wpływając na dyskusje, np. przytaczając fakty obalające mity."

Szkolenie dla przedstawicieli Parlamentu ma rozpocząć się w tym miesiącu.

Paul Nuttall, wicelider UKIP, skrytykował pomysł, twierdząc, że narusza neutralność służby cywilnej UE, zmieniając jej przedstawicieli w "troli internetowych", szukających w Internecie okazji do udzielania niechcianych i prowokacyjnych wypowiedzi. "Wydawanie ponad miliona funtów na to, by urzędnicy unijni w czasie pracy stawali się trollami internetowymi wydaje się rozrzutne i niedorzeczne [...] Uważam za bardzo dziwne, że administracja UE odgrywa tak jawnie polityczną rolę w atakowaniu partii eurosceptycznych - czyli takich jak UKIP. Trudno to nazwać neutralnością".

Poufny dokument, nad którym pracowali urzędnicy w zeszłym tygodniu zdaje się zauważać, że "istnieje cienka granica między komunikacją instytucjonalną a polityczną".

Przedstawiciele Parlamentu odmówili komentarza na temat tajnych dokumentów i prywatnych (sic!) dyskusji w gronie administracji zgromadzenia.

Poufny dokument zatytułowany "Polityczny przewodnik do prowadzenia kampanii informacyjnych i komunikacyjnych" został zatwierdzony przez "biuro" administracyjne Parlamentu w czerwcu zeszłego roku. Dokument wskazuje na "ostry kontrast" między "wzrastającym wrażeniem zagrożenia [utraty] pomocy społecznej, brakiem bezpieczeństwa i braku stabilności finansowej" oraz unijnymi gwarancjami "wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości społecznej oraz prosperującego rynku wewnętrznego".

"Obecny kryzys ekonomiczny i finansowy oraz wysokie wskaźniki bezrobocia, szczególnie wśród ludzi młodych powoduje spadek zaufania obywateli do instytucji unijnych. Unia wyraźnie traci wizerunek.

Aby zmienić wrażenie, że to Unia jest problemem, musimy zakomunikować, że odpowiedzią na bieżące problemy jest ...'więcej Europy' - a nie 'mniej Europy'".

Przedstawiciele Parlamentu niepokoją się tym, że wzrost władzy Europosłów nie zyskał odzewu w postaci wzrostu popularności. Frekwencja wyborcza spada nieprzerwanie od pierwszych bezpośrednich wyborów 34 lata temu.

"Wzrost władzy przyczynił się do zwiększenia wpływu, odpowiedzialności oraz jawności co powinno spowodować wzrost rozpoznawalności, wiarygodności i reputacji [...]

Pomimo niezaprzeczalnego sukcesu integracji Europejskiej, publiczny wizerunek Unii oraz Parlamentu jest raczej słaby, co pokazuje stały spadek frekwencji wyborczej od 1979r".

W tym roku europosłowie zamierzają zwiększyć wydatki na autopromocję przed przyszłorocznymi wyborami, pomimo, że kraje członkowskie przeprowadzają właśnie bezprecedensowe plany oszczędnościowe. Te wydatki to również 9.4 miliona £ na kontrowersyjne Muzeum Europy, 82 miliony £ na Muzeum Historii Europejskiej, otwierane w 2015 dla uświęcenia "pamięci historycznej" oraz aby "promować świadomość Europejską".

Według planów, wydatki na "seminaria, sympozja i wydarzenia kulturalne" wzrosną o 85% czyli 2.5 miliona £; wydatki na "informacje audiowizualne" o 36%, czyli 4.3 miliona. O 15% ma wzrosnąć fundusz unijny dla partii politycznych, takich jak EPP (Europejska Partia Ludowa) a wydatki na "Parlamentarium" - zaawansowane centrum dla zwiedzających wzrosną o 9%.

źródło: http://www.mpolska24.pl/b...-przed-wyborami

:ok***a:
ostatni @ 2013-03-17, 00:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
Cytat:
Czy w historii jakikolwiek troll przekonał drugą stronę do swoich poglądów?


Troll nie musi nikogo przekonywać, ważne, że wyprowadza z równowagi i uniemożliwia prezentację poglądów i faktów szerząc dezinformację. Na sadisticu jest trzech takich typów : koniec świata, vass i madafakerman czy jakoś tak. Trudno powiedzieć czy działają celowo czy są idiotami. W każdym razie pod każdym tematem o zbrodniach komunistycznych, NWO, przekrętach władzy itp. robią chlew rozwalając dyskusję. Gdyby moderacja była choć odrobinę obiektywna lub myślała (jej postawa też jest dwuznaczna) to zrobiono by z nim porządek już dawno.
   Popularne tagi
obyczaje  chuj wie co jeszcze  wyrzuceni z siedzeń  promile  sex od tyłu  405  trąbki  samozniszczenie  smietana  kokain  dwunastolatka  dworcu  #38  głębiny  potłuczone piwo  najeść się  kuku  10 groszy  1944
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X