Krany w Angli

209
Daj piwo
Bronisław_Komorowski @ 2013-03-16, 16:59 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Filmik pokazuje jakie krany występują w publicznych miejscach w Anglii.
tihomax @ 2013-03-16, 21:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (98 piw)


mosz i nie płacz

To się musi udać !

687
Daj piwo
Quaswerty @ 2013-03-16, 20:12 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]

Gdyby tak położyć jeszcze z dwie opony :amused:
bloodwar @ 2013-03-16, 20:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (103 piw)
A obok setki desek leżą i czekają na ewolucję ludzkiego mózgu i zrobienie pochylni zamiast zrzucać. Ale jeszcze wiele betonowych szambo-bloczków musi zostać rozwalonych nim ciapaci dostąpią tego zaszczytu :-)

Beatboxer w metrze

593
Daj piwo
_Zarobiony_Skurwiel @ 2013-03-16, 19:07 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Ma talent skubany :-)

Rosyjski program wymiany

199
Daj piwo
artiee @ 2013-03-16, 15:00 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
... lusterkami

ciasteczkowy-potwór @ 2013-03-16, 15:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
ja bym dał jeszcze ze 4 powtórki dla pewności

Zydzi o Polsce i Polakach

121
Daj piwo
LICH0 @ 2013-03-16, 18:25 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Witam czytam sobie książkę, która podnosi ciśnienie bardziej niż podwójne espresso i już nie wytrzymałem! Muszę się tym podzielić.

Poniżej zaprezentuje Wam cytaty pochodzące ze stron 304 - 307 pochodzących z książki Leszka Żebrowskiego pt. Mity przeciwko Polsce.
Zapraszam do lektury:
( informacje w kwadratowych nawiasach[] to komentarz od autora książki)

Cytat:

"The Jewish Times" (Toronto, Kanada) 28 września 1989r:


Z pewnością są przyzwoici Polacy. Mówię jednak o większości, która przyzwoita nie jest, po co tam w ogóle wracać. Pomagamy budować przemysł, który pozwolił Hitlerowi zbudować rematoria na tej ziemi. Polacy robią pieniądze na żydowskiej krwi. [ może autorowi tych słów chodziło o to, że Mennica Państwowa drukuje pieniądze z dodatkiem krwi żydowskiej? Kto wie...]W "The Canadian Jewish News" napisano o Żydzie uratowanym z Holocaustu:


Jest honorowym przewodniczącym stowarzyszenia nielicznych dzieci uratowanych z nazistowsko-polskich obozów śmierci. [ta zbitka propagandowa jest wyjątkowo wredna, sugeruje bowiem, że zazistami byli Polacy!]"The Canaberra Times" (Australia, 1991r.) przy okazji wizyty Lecha Wałęsy (wówczas prezydent RP!) w tak odległym od Europy kraju zapewniła czytelników, że to Polacy wymordowali 3 miliony Żydów w "polskich obozach śmierci"/ Ani razu nie wspomniano o Niemcach.


"The Magazine"(10 maja 1993r.):


Liczni Polacy służyli w hitlerowskiej SS..."The Pilot' (Boston, 16 września 1994r.) zamieścił podpis pod jednym ze zdjęć"


Irena Weiss z Waszyngtonu opowiada historię lat przeżytych w polskim obozie koncentracyjnym w Buchenwaldzie [sic!]Pojęcie "polskie obozy śmierci" trafiło do amerykańskich podręczników szkolnych. Oto, czego dowiaduje się uczeń w USA (A.G. Mazour and J.M. Peoples, "World History, People and Nations". 1993r.):


...SS officer sent to a Polish death camp to deliver poison gas. There he witnessed the mass extermination of Polish Jews.
Prof. socjologi, historii, literatury porównawczej (i Bóg jeden wie, czego tam jeszcze) N.F. Cantro w książce "The History of Jews" (1994r.):


Polsce katolicy tysiącami uczestniczyli w obsłudze obozów koncentracyjnych i plutonów egzekucyjnych.Serge Klarsefeld, w artykule zamieszczonym w "The New York Times" (25 styczeń 1995r.) na temat Auschwitz przedstawia ten obó jako: "Polish concentration camp ("polski obóz koncentracyjny").
"The Montreal Gazette" oraz "The Edmonton Journal" (Kanada) z okazji wyzwolenia obozu w Auschwitz zamieściły (28 stycznia 1995r.) mapkę Polski z lokalizacją obozów zagłady i podpisem: "Głowne polskie obozy śmierci".
"The Washington Post" (3 maja 1995r.) opublikował artykuł, w którym Polska została scharakteryzowana jako kraj, "którego obozy śmierci symbolizują Holocaust".

"HERTITAGE SOUTHWEST JEWISH PRESS" (Los Angeles, 1 września 1995r.) - artykuł Herba Brina, zatytułowany: "Polskie obozy śmierci".
"The Ottawa Citizen"(Kanada, 13 stycznia 1996r.) z okazji wyzwolenia obozu Auschwitz: "polski obóz koncentracyjny".
W "Star Ledger" (największy dziennik w New Jersey, USA, 9 czerwca 1996r.) Jonathan Jaffe opisuje historię Żyda, który "przeżył 5 i pół roku w polskich gettach[!!!] i obozach śmierci".
"The Southen Illinoisan" (lokalna gazeta w stanie Illinois, USA, 19 kwietnia 19996r.)- opisuje historię pt. "Obraz Holocaustu", w tym o żydowskim dziecku, "zamordowanym w polskim obozie śmierci". W tej historii jest mowa o Polsce, Warszawie, Polakach. O Niemczach czy choćby o nazistach niemieckich - ani słowa...
"The Los Angeles Times", (18 sierpnia 1996r.): "Sobibór, polski obóz śmierci".
Szczytem bezczelności i swoistym znakiem czasów - jest informacja niemieckiej (!) agencji prasowej (DPA) z 4 marca 1998r.: Er habe ausgesagt, im polnischem Konzentrationlager Majdanek eigenhandig 500 Manchen erschossen zu haben. Niemcy już się przyzwyczajają, aby obóz koncentracyjny na Majdanku nazywać... " polskim obozem koncentracyjnym".
W "TIME" z 16 marca 1998 r.(USA) zawarta jest notka, w której użyto pojęcia" "polski obóz koncentracyjny". W tzw. Milestones już nie to nie ukazało. Notka pojawiła się natomiast w "TIME" - Canadian Edition. Ciekawe jak dobierane są te same materiały do publikacji w różnych krajach.
Lokalna gazeta kanadyjska "Evening Telegram" (wydawana w St.John's), 24 kwietnia 1998 r.) opublikowała artykuł o marszu w Oświęcimiu - dodatkiem do tekstu jest zdjęci (Associated Press) z bramy wejściowej a pod nim podpis "Netanyahu jest pierwszym premierem Izraela, odwiedzającym polski obóz koncentracyjny".
Austriacki "Kurier' (24 kwietnia 1998r.) napisał o Auschwitz: " były polski obóz koncentracyjny".

***


Tylko zdecydowanej postawie organizacji polonijnych oraz licznej postawie Polaków, zamieszkujących za granicą zawdzięczamy, że nie ma tego jeszcze więcej. Ich liczne protesty, kierowane do poszczególnych redakcji, czasami odnoszą skutek: w nielicznych wprawdzie przypadkach ukazują się drobne sprostowania w wyjaśnienia, że ... nastąpiła omyłka.
Brak jest natomiast oficjalnego protestu ze strony państwa polskiego. Poza głosem Radka Sikorskiego, który interweniował w sprawie kłamliwych wypowiedzi amerykańskiej dziennikarki Leni Stahl, na próżno możemy oczekiwać np. głosu Bronisława Geremka, obecnego ministra spraw zagranicznych i podległego mu ambasad i konsulatów polskich.


Zachęcam do przeczytania całej książki, liczy ona ok. 370 stron i czyta się ją bardzo szybko. Koszt to około 40 zł.

Pozdrawiam.
LICH0 @ 2013-03-16, 20:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (39 piw)
Prometeus_Coprophagus napisał/a:
Wielki c**owstrząs, bo Żydzi obrażają Polaków i kłamią. Ale jak Polacy obrażają Żydów to wszystko jest cacy i "mówią prawdę".


My ich oskarżamy na podstawie dokumentów jakie się zachowały a oni nas na podstawie opowieści typu "złote żniwa" Grossa.... Przeczytaj książkę to zrozumiesz kto ma rację i po co żydki to robią.

I'm a Daddy and I Know it

250
Daj piwo
okar19 @ 2013-03-16, 15:20 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
parodia "Sexy and I Know it"
Szmigol @ 2013-03-16, 18:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
Baba musi mieć z nim ciekawe życie =D Tak wgl zauważyłem śmieszną zależność. W Polsce rodziny wielodzietne kojarzą się z patologią a w innych krajach rodziny wielodzietne się szanuje.

Praca zespołowa

408
Daj piwo
okar19 @ 2013-03-16, 15:01 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nieźle im wyszło ;-)

Rząd Cypru na rozkaz UE zabiera pieniądze z prywatnych kont

215
Daj piwo
cerastes @ 2013-03-16, 19:26 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Cypryjski rząd podpisał z Unią porozumienie dotyczące ratowania finansów tego wyspiarskiego kraju. Kluczowym elementem układu jest pobranie z bankowych depozytów Cypryjczyków jednorazowej opłaty. W przypadku depozytów do 100 tys. euro jest to 6,75 proc., a powyżej 100 tys. euro - 9,9 proc.

Na wieść o tym zadziwiającym rozwiązaniu mieszkańcy Cypru rzucili się do bankomatów ratować swoje pieniądze. W urządzeniach szybko jednak zabrakło pieniędzy. Okazało się też, że jest już za późno na reakcję.

Cypryjskie władze wytłumaczyły, że opróżnianie kont nie ma sensu, gdyż wkład prywatnych ciułaczy w ratowanie Cypru został już na wszystkich kontach zamrożony, a elektroniczne transfery pieniędzy - zablokowane do wtorku (poniedziałek jest na Cyprze świętem) – relacjonuje rp.pl.

Akcja rządu została więc, jak się okazuje, bardzo dokładnie przygotowana. Tymczasem Cypryjczycy są w szoku. Przez cały ostatni czas zapewniano ich bowiem, że ratowanie budżetu nie odbędzie się kosztem oszczędności obywateli.

Cypr od dłuższego czasu starał się o pomoc UE. Finanse publiczne tego państwa są bowiem na granicy załamania. W sobotę nad ranem wyspa otrzymała pakiet ratunkowy w wysokości 10 mld euro. Z kont Cypryjczyków rząd zamierza zaś wydobyć 5,8 mld euro.

http://www.hotmoney.pl/Oproznili-bankomaty-Bo-rzad-zabiera-a29818


ps. pod kątem tej informacji oglądnąłem dziś 3 dzienniki na różnych kanałach w publicznej TV i nigdzie nie było o tym słowa!!!


Jeżeli macie jakiekolwiek depozyty w bankach, to się pospieszcie z ich likwidacją :)BongMan @ 2013-03-16, 21:17  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (64 piw)
k***a, czemu ludzie nie widzą, że to wymyślony przez szwabstwo sposób na zdominowanie Europy?
Było w kraju dobrze -> dołączył kraj do UE, żeby było lepiej -> UE doj***ła posranym prawem, przepisami, ograniczeniami i karami, kraj przestał się rozwijać i zaczęło się robić ch*jowo -> Zrobiło się tak ch*jowo, że kraj musiał poprosić UE o pomoc finansową -> UE pożyczyła, kraj teraz jest nie tylko zalany gównem po uszy, ale też całkowicie zależny od niemców, bo to oni rządzą w UE.
Reasumując - niezależne i silne kraje dołączają do wspólnoty zwabione perspektywą szybszego rozwoju, a Unia niszczy gospodarki tych krajów, ogranicza podstawowe wolności obywateli, odbiera wewnętrzną i zewnętrzną suwerenność, wprowadza biurokrację która maksymalnie utrudnia wszelkie działania gospodarczo-prawne, a potem proponuje pomoc. To tak jakbym przykładowo wpadł ci do domu, rozj***ł wszystko co się da, oblał benzyną cały dom i podpalił. A potem bym powiedział:
- Hmm... Widzę, że dom ci się pali. Chcesz kupić wodę?
   Popularne tagi
zestaw kibica  przerazenie  nienormalny  prof  koszyczek  kamila kostek  engrish funny  zajebistosc  swir  grandprix  heh  ciekawy pomysł  dzem  efektydźwiękowe  wąż z chuja  bójka pijany  splinter cell
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X