Coś dla fanów Mody na Sukces

12
Daj piwo
Lashlo @ 2009-10-01, 22:08 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Fragment historii Brooke Logan:
"Brooke Logan - Dwa razy poślubiła Erica Forrestera (John McCook), raz jego syn Thorne'a (Winsor Harmon), a Ridge'a aż cztery razy.
Jej ostatni mąż - Nick Marone (Jack Wagner), jest przyrodnim bratem Ridge'a. Poślubiła go w 2006, a rozwiodła w 2007.
W 2002 roku zaszła w ciążę z mężem swej córki Bridget, Deaconem Sharpem (Sean Kanan). Z powodu jej relacji z Forresterami, poznała swojego śmiertelnego wroga w Stephanie Douglas Forrester (Susan Flannery). Brooke najczęściej z wszystkich charakterów tej opery wychodziła za mąż.
W 2009 roku poślubiła Ridge'a, ale ich ślub okazał się nieważny. Brooke zerwała z Ridge'm, gdy dowiedziała się, że ten zdradził ją z Taylor. Uświadomiła sobie jednak, że popełniła błąd i przerwała ich ślub."

Jeżeli ktoś nadąża za tym, to jest prawdziwym sadystą. :samoboj:

Aj Got E Filing

77
Daj piwo
Saia @ 2009-10-01, 21:15 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
By się zintegrować , spora grupka studentów stworzyła własną wersję teledysku do kawałka BEP "I got a feeling" Mnie ruszyło to że udało im się tak czasowo zmieścić.

Saia @ 2009-10-01, 22:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (15 piw)
Szczerze mówiąc , sam się czepiam tego że to co teraz jest wrzucane to już nie to samo...

A teraz parę sprostowań.

1-Notorycznie używany argument pod tytułem"nie każdy wchodzi na joemonstera"

2-Główna strona to nie jest strona poświęcona sadyzmowi a komizmowi i humorowi , harda masz od sadyzmu.

3-wrzuciłem to bo mi się spodobało i uważam że fajnie wykonali to. Jak widać co najmniej 9ciu innym osobom również się to podobało

4-sugerujesz że wrzucam takie rzeczy dla piw? Jestem na sadisticu od ponad roku a wstawiłem na główną 12 tematów , to daje mniej niż jeden temat na miesiąc. Chciałoby mi się to bym wrzucał tu wszystko co znajdę w necie ale wrzucam tylko to co mnie zaciekawi.

5-"na stos z takimi p*zdami" Właśnie pokazałeś jaki jesteś dojrzały umysłowo , coś mi się widzi że albo masz adhd albo mniej niż 12 lat. Jeśli ten portal przerasta cię emocjonalnie to po prostu wyjdź i znajdź sobie coś innego , np posklejaj modele samolotów czy ch** wie co. Podobno zarówno sklejanie modeli jak i ch** wie co uspokaja :)

Rodzice zabalowali a dziecko umarło

10
Daj piwo
Wilczex @ 2009-10-01, 17:30 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Do tragedii, którą opisuje portal TVN24, doszło w poniedziałek w katowickiej dzielnicy Załęże. „Matka czteromiesięcznego dziecka zadzwoniła na pogotowie z informacją, że z jej córeczką jest coś nie tak. Ekipa próbowała natychmiast po przybyciu reanimować dziecko, okazało się jednak, że niemowlę nie żyje. Ze wstępnych informacji wynika, że dziecko nie żyło już od co najmniej kilku godzin” – relacjonował w rozmowie z seriwsem rzecznik katowickiej policji, Jacek Pytel.

Policja zatrzymała matkę i jej konkubenta, którzy mieli sprawować opiekę nad zmarłym dzieckiem. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że każde z nich miało we krwi po promilu alkoholu! Natychmiast zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień, a we wtorek przesłuchani. Jacek Pytel powiedział, że z wnioskami na temat przyczyny śmierci należy poczekać aż do czasu otrzymania wyników sekcji zwłok dziecka. Wtedy policja orzeknie, czy winni byli zamroczeni alkoholem „opiekunowie”…

Żródło: http://www.papilot.pl/art...wle-umarlo.html
   Popularne tagi
łaźnie karkalli  tuptuś  won z polski  żółte zęby  ocd  i wielu wielu innych...  czarne słońce hiroshimy  polskie absurdy  badanie techniczne  rekwirowanie aut  kilkanaście  co się stało?  zawieść  7sec  mercdes
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X