Ikejime

22
Daj piwo
jacek.walcz @ Wczoraj 22:32 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Humanitarne zabijanie i do tego smaczne mięso.

+ kolorki, no i fajnie :D

Gra w łapki

23
Daj piwo
trytodie @ Wczoraj 21:31 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Tak apropo, tak wyglądały dawne metody wychowawcze w szkołach.PS. chłopak za karę czyta fragmenty Biblii, ukradł coś z kościoła to go święcą teraz

Ubogacenie kulturowe ciąg dalszy

32
Daj piwo
marjo5 @ Wczoraj 22:11 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
"Ta historia wstrząsnęła Niemcami. 60-letnia kobieta została ofiarą brutalnego gwałtu, jakiego dokonał na niej 26-letni Afgańczyk. To, co napastnik zrobił bezbronnej kobiecie, wywołuje powszechne obrzydzenie.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Eichstatt w środkowej Bawarii. Spacerującą 60-latkę napadł 26-letni Afgańczyk, który od pewnego czasu już przebywał w Niemczech jako uchodźca. Mężczyzna chciał odbyć z kobietą stosunek oralny, ta jednak kategorycznie mu odmówiła i próbowała iść dalej.

Wtedy 26-letni agresor siłą zaciągnął kobietę w krzaki i rozebrał. Mimo krzyków i błagań kobiety 26-latek zgwałcił ją analnie. By nie mogła wezwać pomocy, zatkał jej usta. Gwałciciel nie miał żadnej litości i to co zrobił, po prostu przeraża. Zwyrodnialec nie skończył nawet wtedy, kiedy kobieta z bólu się wypróżniła, brudząc go przy tym. Po wszystkim po prostu zostawił 60-latkę na miejscu i poszedł w swoją stronę.

Powiadomiona o gwałcie policja aresztowała Afgańczyka już następnego dnia. Jak tłumaczył się 26-latek, był kompletnie pijany, co tylko wzmogło jego seksualne żądze. Popęd miał być tak duży, że mężczyzna nie był w stanie się opanować. Twierdził wręcz, że to nie jego należy sądzić, a alkohol.

Afgańczyk stanął jednak przed sądem, który skazał go na 5 lat więzienia. 60-letnia Niemka wciąż dochodzi do siebie. Jest już po ponad 3 miesiącach kuracji psychicznej, ale jej leczenie potrwa jeszcze długie miesiące. Wciąż miewa koszmary niedające jej zapomnieć brutalnego gwałtu."

Nawiedzony "dom" Scream Park

27
Daj piwo
chili-chili @ Wczoraj 7:27 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Scream Park w Nowej Zelandii.
:nietoperz:

Kolejny mądry na drodze ;)

40
Daj piwo
Piękne uj***nie szeryfa drogowego :)
fantomasik @ Wczoraj 21:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
kosioraldo napisał/a:
Mądry to ten kozak co mu wjechał na pas, gość może po prostu chciał sprawdzić jak wygląda sytuacja z przodu, a ten idiota go k***a zablokował, a Ci z przodu też nie lepsi j***ne złosliwce, każdy k***a jedzie tak żeby goscia zablokować, no co za k***a naród piękny... pogratulować takich zachowań, każdy drugiego to by za paczke fajek sprzedał i jeszcze mu wbił nóz w plecy.


Tak... na pewno zjechał na lewy pas, żeby sobie na nim postać i zobaczyć co się z przodu dzieje...k***a nie wiem kto jest głupszy. Ty czy ta banda j***nych decydentów w astrze.

Zew natury

58
Daj piwo
chili-chili @ Wczoraj 7:38 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Natury nie oszukasz :chomik:
   Popularne tagi
kopać  glock  veyron  silny  alpy  ziemkiewicz  2013  rajdówki  wardęga  zasada
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X