Kompilacja motocrosowych p*zdeczek

94
Daj piwo
sir_Alex @ 2017-06-29, 19:29 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Zlepek filmików, gdzie nagrywający nie grzeszą odwagą
a milijani ludzie, witają ich z otwartymi ramionami :amused:
Ratoshi @ 2017-06-29, 19:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (64 piw)
Drugie video. Ale no k***a jak tak można. Zapie**ala po czyimś polu, siano spalinami skaża i jeszcze ma pretensje, że dwóch młodzieńców kazało mu opuścić ich własność. ku*as.

Przejechał sobie kogoś

59
Daj piwo
mateusos @ 2017-06-29, 20:00 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
A krzyczelii z drogi. :-/

Rodzice z sadistica

696
Daj piwo
pazuzu @ 2017-06-30, 13:52 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jak załatwić dziecku traumę? odpowiedź w filmiku :)

Ratoshi @ 2017-06-30, 14:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (56 piw)
5 sekund śmiechu, 50 lat terapii :D

Myju Myju:D

124
Daj piwo
Typcio22 @ 2017-06-29, 23:47 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Piękne nawiązanie do filmiku który niedawno się u nas pokazał (jak ziomek obsikuje swojego ziomka pod prysznicem), ktoś chętny proszony o link w komentarzu:D


Ostatnie pożegnanie babci...

426
Daj piwo
krzyks @ 2017-06-30, 11:08 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
...ale babcia nie chce "odejść" :amused:

b0r000 @ 2017-06-30, 11:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
nie ma to jak sypać prochy pod wiatr :amused:

Kolejny do nagrody Darwina

138
Daj piwo
olo1990pl @ 2017-06-30, 01:48 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kolejny przykład ynteligencji amerykanów. Widzę, że w ostatnim czasie do pierwszego miejsca jest spora konkurencja - śmierć od wybuchu bitej śmietany oraz śmiertelne zakrztuszenie się spermą w czasie gangbangu.
(W nawiasach moje dopiski).

Monalisa Perez jest w siódmym miesiącu ciąży "Dziś nakręcimy jedno z najbardziej niebezpiecznych wideo w historii" - zapowiedziała youtuberka z Minnesoty.


(bohaterka tematu)


Ona i jej ukochany postanowili udowodnić, że książka przyłożona do klatki piersiowej jest w stanie powstrzymać siłę pocisku wystrzelonego z pistoletu (polemizowałbym nad tym po testach zrobionych przez Mythbusters). Film mieli opublikować w serwisie społecznościowym.

Efekt "zabawy" był tragiczny, chłopak zginął. Para prowadziła swój kanał na YouTube od marca, by "pokazać prawdziwe życie młodych rodziców". Wychowywali już wspólne dziecko, we wrześniu na świat ma przyjść kolejne. W dniu wypadku, w poniedziałek, 19-letnia (!!) Monalisa Perez zapowiedziała na Twitterze podjęcie wraz z 22-letnim (!!) Pedro Ruizem III (patola pełną gębą), "wyzwania z książką" (Book Challenge?).

"Ja i Pedro nakręcimy dziś prawdopodobnie jedno z najbardziej niebezpiecznych wideo w historii. To JEGO pomysł, nie MÓJ" - napisała (na Twitterze).

"Zabawa" zakończyła się tragicznie. W poniedziałek wieczorem dyspozytor pogotowia odebrał telefon. Perez zawiadomiła, że przez przypadek postrzeliła swojego chłopaka. Chcieli zdobyć widzów.

- Ten żart wymknął się spod kontroli (żart k***a? "Sorry honey, it's a prank xD") - powiedziała ciotka zamordowanego, Claudia Ruiz. - To nie powinno się wydarzyć w ten sposób. To nie powinno mieć miejsca - dodała. Claudia Ruiz ujawniła, że ten niebezpieczny wyczyn miał przysporzyć parze subskrybentów ich kanału na YouTube. - Nie mam pojęcia, dlaczego sądzili, że książka powstrzyma pocisk (poziom kształcenia w US&A?) - zauważyła Ruiz.

Podczas przesłuchania Perez powiedziała policji, że do wypadku doszło podczas próby nakręcenia filmiku. Jak zapewniała funkcjonariuszy, jej partner - trzymając książkę przy klatce piersiowej - miał sam zachęcać dziewczynę do oddania strzału, wierząc, że taka "tarcza" uchroni go przed skutkami. Pedro miał ją zapewnić, że zabawa jest bezpieczna, na dowód - jak opowiadała - pokazał jej książkę, do której wcześniej strzelał, a nabój nie przebił wszystkich kartek. Następnie, zgodnie ze słowami oskarżonej, mężczyzna przygotował dwie kamery i rozpoczął nagrywanie.

Perez oddała strzał z pistoletu Desert Eagle kalibru 50 z odległości około 30 cm.


(... toż to armata a nie pistolet ... szczególnie, że zasada działania zamka bardziej przypomina ten z karabinków automatycznych)

Nabój przebił książkę (duh), śmiertelnie raniąc Ruiza. Według cytowanych przez CNN sanitariuszy, którzy przybyli na miejsce wypadku, mężczyzna zginął od pojedynczej rany postrzałowej w klatkę piersiową.


(Porównanie wielkości (sporego już) Glocka 22 (czyli .40" -> 10mm) z Desert Eagle (.50" -> 12,7mm)


Nagranie z tragicznego zdarzenia jest traktowane jako dowód w śledztwie. (jakby jakiś "dobry" sadol dorwał to niech wrzuci w komentach).

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez CNN, kobieta została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia. Grozi jej do 10 lat więzienia i grzywna w wysokości do 20 tys. dolarów. Została zwolniona za kaucją. Rozprawę youtuberki z Minessoty zaplanowano na 5 lipca.

Źródło artykułu: http://www.tvn24.pl; oni mają z CNN, BBC.
DiKarpio @ 2017-06-30, 03:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
Chcieli być sławni i są. Więc w czym problem?

Rowerzysta sprawdza...

76
Daj piwo
krzyks @ 2017-06-29, 14:52 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
...grubość pokrywy lodowej 8-)

Kobieta zirytowana niewpuszczaniem jej w ciąg samochodów

159
Daj piwo
fantastico @ 2017-06-30, 02:36 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
W Vancouver kobieta zatrzymuje inną kobietę mówiąc jej "stop, nie przejedziesz tutaj w ten sposób. Zbastuj koleżanko, to nie powinno tak być". A druga sobie myśli "Ja nie przejadę, Ja nie przejadę??" i ją przejeżdża.

Wasili666 @ 2017-06-30, 06:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Baba za kółkiem ma jakiś inny tok myślenia. To jest tak samo jak by w rozmowie w koleżanką, chłopakiem, mężem, strzeliła sobie focha i chciała odejść. Oczywiście jeżeli ktoś stoi na jej drodze to bez myślenia przepchnie się, żeby ewentualnie wyjść z pomieszczenia po zostawieniu ostatniego słowa i zrobi to pośpiechem żeby nie usłyszeć odwetu. Podobnie mają za kierownicą, bezmyślnie się przepie**oli przez cokolwiek bo co tam, to tylko przepychanki, a że jadę suvem to już moja sprawa. Szambo i wirówka w głowie, ch*j z konsekwencjami, pewnie nikt mnie nie zauważy. Pojadę se do domu kilka sekund szybciej i wiem, że to ja zostawiłam ostatnie zdanie. Won do kuchni z przedłużką na łazienkę żeby ewentualnie pranie zrobić. Po takiej akcji posiedzi sobie to może zmądrzeje tępy " szon"

Bańka mydlana

283
Daj piwo
GlassEdi @ 2017-06-30, 01:29 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]

Ciekawie to wygląda :)
Typcio22 @ 2017-06-30, 01:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (65 piw)
Tyle w temacie
   Popularne tagi
wyspa  niemcy  pasztet  mikser  perkusja  okulista  redbull  mamusia  alko  sonda  combo  pornografia  szczęka  t-shirt  wygrana  kapeć  mąka  elektryka  mocher  sam  budka  tuńczyk  wycieraczka  informacje  twarze  żebra  pralnia  rękawiczka  pończochy  kaskaderzy  fuck off  siłacz  likwidacja  bile  zawalenie  handel  kierownik  zlodziej  najlepszy  demokracja  szympans  ied  auschwitz  robić
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X