O tym jak mrówkolew zainspirował Georga Lucasa.

22
Daj piwo
miedziak @ 2010-07-07, 01:51 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Pamiętacie tą scenę w Star Wars Episode VI w której na pustyni był wielki potwór wyglądający jak olbrzymia paszcza w dziurze w ziemi?
jak nie pamiętacie to wam przypomnę. ;-)W każdym bądź razie takie zwierzątko istniej tutaj na ziemi. Nie jest co prawda takie duże jak w filmie ale jest bardzo imponujące.
Nazywa się mrówkolew (po angielsku antlion, jak byście chcieli poszukać na jutjubie) i jego różne odmiany żyją na całej ziemi.
oto filmik mniej więcej opisujący mrówkolwa.a tutaj filmik pokazujący jak nasz dzielny zwierzak kopie norkęDla wszelkiego rodzaju miłośników terrarystyki którzy zapałali chęcią posiadania takiego pupila dodam że żyje on również u nas i podobno dość łatwo go znaleźć (oczywiście jeśli się go szuka)

Mój kawał

541
Daj piwo
Anonymous @ 2010-07-15, 10:46 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Synek kąpie się w wannie i szuka szamponu, przypadkiem znajduje Płyn do higieny intymnej. Wychodzi z wanny, ubiera majtki i podchodzi do mamy.
Mamo ! Co to jest płyn do higieny intymnej ?
Matka trochę zdezorientowana...No wiesz synku, on czyści kobiece miejsca.
Kobiece miejsca ? To czemu on jest w łazience a nie w kuchni ?
Saia @ 2010-07-15, 15:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
wystarczy że się drapiemy po jajkach.
   Popularne tagi
alkoholowe  wypadki rajd  oktet  pokłon  praktyki  prawdziwa historia  umarł  orangutany  fly  nieudane salto  danie orientalne  cezura  2pac.  grad  krzyki  drucik
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X