Dopalacze - bo liczy sie dyskrecja

68
Daj piwo
Recenzje towaru...

By nikt nie wiedział o co chodzi :homer:


Maria
Ładnie się kolekcjonuje. Jednak to coś w sam raz tylko dla początkujących kolekcjonerów. Kiedy na niego patrze czuje zadowolenie albo bardzo krótko. Wielki plus za cenę.

Kamil
Produkt kolekcjonerski, który nie jest do spożycia. Sencation vanilla 500mg w klaserze ma dla mnie tą samą wartość mentalną, co EX-SES . Czas wkładania do klasera, to około 2h. Klaser zaczyna wyglądać należycie po 2 min.. Gdy na niego patrzę mam Banana od ucha do ucha i czuje zbliżającego sie pacmana :) Polecam

Joanna
Jak dotąd najmilej wspominam jego kolokcjonowanie. Jest przed sencation wanilla i blackbarry. Ładnie pachnie i przez kilka ładnych godzin pamiętałam ten zapach ;) Bardzo pozytywny.

Patryk
Umiejętnie skolekcjonowany produkt wnoszący niesamowitą euforię do klasera :) polecam, te 0,5g starczy na dwa początkujące klasery ;)

Kamil
W porównaniu do Magic Dragon, ta mieszanka jest mocniejsza, a efekty kolekcjonerskie "cięższe". Dobre dla ludzi którzy lubią kolekcjonować samemu i oglądać coś, bądź rozmyślać nad czymś.

GRZEGORZ
Jedna sztuka wrzucona do klasera zaczęła cieszyć po ok 1h.Klaser wyglądał śmiesznie przez ok 4-6h, po czym łagodnie odłożyłem na półkę i udałem się w objęcia Morfeusza . Oglądanie raduje umysł, serducho nie uczestniczy w zabawie, spokojnie sobie pukając.Wrzucenie 2 znaczka do klasera po ok 1-2h powinno poprawić odczucia z oglądania.Na drugi dzień byłem ok 5h. odrobinę zmęczony wrażeniami.
777 @ 2010-07-13, 01:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (18 piw)
ja bym do tych torebek wkładał cyjanek potasu i napisał "spożycie grozi śmiercią", a i tak kilku "kolekcjonerów" by pewnie poległo :) i wszyscy byli by zadowoleni (bo mnie nie można pozwać - są ostrzeżenia; i kilku jełopów ukatrupionych - bezpieczeństwo na drogach i większe poczucie bezpieczeństwa w nocy (drechy - kolekcjonerzy)

Perfumy specjalnie dla Was/Nas !!!

22
Daj piwo
Niedawno powstały perfumy sygnowane jakże bliskiemu memu sercu (Sercu - Yeah right ! ) Francois de Sade od którego to nazwiska powstało słowo "Sadyzm" Od którego to powstała nazwa tego oto miejsca :D

Indżoj:

[img:9817adc40d]http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/06/De-Sade.jpg[/img:9817adc40d]

For more: Ah&Oh Design Studio
   Popularne tagi
players  nerwowa mucha  igly  zapadlisko  laguna seca  zegar balcerowicza  kciuki  rebeltv  iversen  uszczęśliwia  kyzioł  hardkore  organizacja konspiracyjna  dzojnty
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X