18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poradnik uśmiechu - interpretacja

judasz1234 • 2014-02-26, 11:00
Jeżeli ktoś jeszcze nie kojarzy Poradnika Uśmiechu, to niech trzyma linki:
odcinek 1
odcinek 2

Kilka dni temu jednak na yt pojawiła się interpretacja tych poj***nych audycji, która sprawiła, że przyprawiają mnie o jeszcze większe zainteresowanie tematem.







Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na więcej.

SÅ...........ki

2014-02-26, 11:06
judasz1234 napisał/a:

Jeżeli ktoś jeszcze nie kojarzy Poradnika Uśmiechu, to niech trzyma linki:
odcinek 1
odcinek 2


trzyma linki, a dałeś tylko dwa.

pierogi3

2014-02-26, 11:09
Tego się nie spodziewałem :D Piwko leci, a dla autora sub :)

judasz1234

2014-02-26, 11:14
SłońTrojański napisał/a:


trzyma linki, a dałeś tylko dwa.


jako student kierunku technicznego od zawsze powtarzam, że w matematyce najwięcej problemów sprawiają pozornie najprostsze czynności takie jak liczenie, dodawanie oraz odejmowanie (z naciskiem na to ostanie kurestwo)

dram09

2014-02-26, 14:54
O ja pie**ole, masoneria w natarciu. :D

Wnikliwy koleś, trzeba przyznać. :D

Szlachcic_Cygański

2014-02-26, 17:26
SłońTrojański napisał/a:


trzyma linki, a dałeś tylko dwa.


Trollujesz? Czy jesteÅ› idiotÄ…? :D

thorold289

2014-02-26, 17:32
Jako, że fanem krainy grzybów jestem B R A V O

Evangelion00

2014-02-26, 17:32
Najlepsze jest to, że pierwszy odcinek krainy grzybów znalazłem na forum o narkotykach :D

eyb0ss

2014-02-26, 17:33
Mój móóóózg! :shock:
Wszystko układa się w spójną historię.

Lemon19

2014-02-26, 17:44
To ja was teraz zaskoczÄ™, moim zdaniem za poradnikiem i jego interpretacjÄ… stoi ta sama osoba ;)

Moja_Pani

2014-02-26, 17:49
O czym to jest?

Vujekk

2014-02-26, 18:05
ryje beret jak sk***ysyn. ciekawe czy zdoła ktoś obejrzeć to o 3 w nocy na całym ekranie (w sensie ten poradnik usmiechu, nie interpretacje)

judasz1234

2014-02-26, 18:16
Vujekk napisał/a:

ryje beret jak sk***ysyn. ciekawe czy zdoła ktoś obejrzeć to o 3 w nocy na całym ekranie (w sensie ten poradnik usmiechu, nie interpretacje)


tak

cyslaw

2014-02-26, 18:26
Co mogę dodać od siebie, to to, że tytuł "Kraina Grzybów" może nie mieć nic wspólnego z grzybami psychodelicznymi jak duża część ludzi myśli a właśnie z charakterystycznymi grzybami powstałymi przy wybuchach jądrowych. Kolejna sprawa końcówka, po opisanym w filmie wybuchu jądrowym po którym Agatka mówi "cicho nie mogę się skupić" jeszcze przez chwilę uporczywie wierci w jabłku jakby nie zdając sobie sprawy co się stało. A jak wiadomo choroba popromienna nie przychodzi od razu, ale po czasie (a jakim to już zależy od stopnia napromieniowania). Jednak po chwili tak jakby słabnie, może to oznaczać początek tej choroby. Wtedy przychodzi wiewiórka która mówi o tym świetle, tu może chodzić o błysk wybuchu, ale dlaczego w sobie? Według mnie bardziej chodzi o napromieniowanie, co zdają się potwierdzać późniejsze słowa wiewiórki "jesteś pełna grzybów. I teraz dochodzimy do sedna. Przygotujcie się - jabłko - czyli jak wynika z interpretacji ładunek wybuchowy zamienia się w grzyba - tego który powstaje z opadów radioaktywnych po wybuchu! Czyli jasno wynika, że doszło do wybuchu nuklearnego. Następnie Agatka doznaje szoku, może dopiero teraz zdaje sobie z tego sprawę. A czemu potem się śmieje to nie wiem, w końcu to jest poradnik uśmiechu, może przepisem na uśmiech jest wybuch nuklearny? :D Ale fakt faktem - to jest poj***ne, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.