18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Porada

wku11 • 2014-05-23, 15:15
Wk***iają Cię znajomi którzy wrzucają codziennie setki zdjęć swoich dzieci na portale społecznościowe?
Napisz w komentarzach pod zdjęciami "r*chałbym" ; "ale sexi"; "leci do fapfolderu"; itp , i problem z głowy*!
.
.
.
.
*Po zastosowaniu tej metody można spodziewać się wizyty policji

cfaniack

2014-05-23, 15:16
a co, tez beda chcieli zeby ich wyr*chac? czy wpadna na małe bukakke?

nowynick

2014-05-23, 15:19
Jak kogoś wk***iają zdjęcia na portalach społecznościowych to na ch*j w ogóle to przegląda?

BongMan

2014-05-23, 15:21
Najbardziej to mnie śmieszą panienki, które znam od gimnazjum i o których wiem, że było w nich więcej ku*asów niż ludzi na dworcu w Szanghaju, a teraz jak jeden z 28397489 kolesi, ten największy pechowiec, zalał ją i teraz ona spamuje na fb zdjęciami swojego dzieciaka, a biedny facet albo musi udawać że też go to cieszy, albo jeleń nawet nie wie że matką jego dziecka jest panna przez którą przeszło więcej członków niż przez ruski Komsomoł :D

I tak się wybielają jakie to one nagle nie są porządne, dobre i ciężko pracujące w domu i przy dziecku (pracujące, hahahahaha, ciężko, hahahahahahaha) matki Polki :D

De...........37

2014-05-23, 15:24
Fejsbuń ma magiczna zakłądkę "ustawienia". Ponadto, wystarczy kliknąć w małą strzałeczkę po prawej u góry takiego posta na tablicy i odznaczyc wyświetlanie treści z danego profilu. TADAMMM

~Mieszek_Kiler

2014-05-23, 15:27
BongMan napisał/a:

Najbardziej to mnie śmieszą panienki, które znam od gimnazjum i o których wiem, że było w nich więcej ku*asów niż ludzi na dworcu w Szanghaju.



A skąd Bonguś wiesz takie rzeczy? Koledzy z przyszkolnego winkla ci powiedzieli? Jak paliliście jednego szluga w ośmiu... :roll:

benzedrine

2014-05-23, 15:28
jeżeli chodzi o fb to zawsze można odznaczyć "obserwuj" na profilu czyjejś osoby bez wywalania jej ze znajomych. problem solved...

BongMan

2014-05-23, 15:33
Mieszek_Kiler, jak chodziłeś do szkoły to wkładałeś do uszu watę, a na oczy kładłeś klapki? Czy może wiecznie miałeś głowę w kiblu, tzw. szuwar? A może byłeś zbyt zajęty mierzeniem korytarza zapałkami, by widzieć i słyszeć co się dzieje dookoła ciebie? A może to była szkoła specjalna? Nie wiem k***a, kwestia banalna, nie wiem co mam ci powiedzieć... Może to, że ludzi z którymi spędziło się 9 lat życia (podstawówka i gimnazjum w jednym budynku) siłą rzeczy zna się lepiej niż by chciało? Dociera? Bo prościej chyba się nie da, ale się starałem.

benzedrine, kurde mogłaś mówić wcześniej, bym nie musiał byłych z fb wypie**alać.

wku11

2014-05-23, 15:46
k***a, ty nie chodzi o "nie obserwuj" albo "nie wchodź na portale", tylko o to żeby komuś napisać pod 1000czym zdj jego dziecka z glutami z nosa na twarzy coś w stylu "szkoda że te gile to nie moje nasienie"
Ale wy jesteście niezabawni, masakra :roll:

benzedrine

2014-05-23, 15:51
wku11 napisał/a:

k***a, ty nie chodzi o "nie obserwuj" albo "nie wchodź na portale", tylko o to żeby komuś napisać pod 1000czym zdj jego dziecka z glutami z nosa na twarzy coś w stylu "szkoda że te gile to nie moje nasienie"
Ale wy jesteście niezabawni, masakra :roll:



ty też.

wku11

2014-05-23, 16:15
mama z babcią się śmiały jak im powiedziałem ;_;

Kardio_Error

2014-05-23, 17:54
Mieszek_Kiler napisał/a:



A skąd Bonguś wiesz takie rzeczy? Koledzy z przyszkolnego winkla ci powiedzieli? Jak paliliście jednego szluga w ośmiu... :roll:


albo nie lubisz bongmana albo ożeniłeś się z jakąś osiedlową k***ą i teraz czujesz taki obowiązek żeby chronić ich(kurew) dobre imię

twinspark

2014-05-23, 23:48
BongMan napisał/a:

Najbardziej to mnie śmieszą panienki, które znam od gimnazjum i o których wiem, że było w nich więcej ku*asów niż ludzi na dworcu w Szanghaju, a teraz jak jeden z 28397489 kolesi, ten największy pechowiec, zalał ją i teraz ona spamuje na fb zdjęciami swojego dzieciaka, a biedny facet albo musi udawać że też go to cieszy, albo jeleń nawet nie wie że matką jego dziecka jest panna przez którą przeszło więcej członków niż przez ruski Komsomoł :D

I tak się wybielają jakie to one nagle nie są porządne, dobre i ciężko pracujące w domu i przy dziecku (pracujące, hahahahaha, ciężko, hahahahahahaha) matki Polki :D


Nie widzę związku, zwierzęta dymają się na prawo i lewo, a jak się pojawią młode to dbają. To czy ktoś chce mieć żonę/konkubinę/matkę dzieci o moralności suki, to już inna kwestia.

ko...........ie

2014-05-23, 23:50
Do wszystkich znawców facebookowych opcji - macie rację. Można to poblokować, owszem. Ale musiałabym to robić codziennie, bo niemal każdego dnia ktoś inny publikuje takie pierdy. Mam dwie koleżanki, których dzieci miło się ogląda, bo to nie są fotki jakichś obsmarkańców tylko ładne, porządne fotografie. Moja koleżanka z technikum notorycznie wrzuca zdjęcia jakiejś kuzynki, czy ch*j wie co. Obojętnie, czy dziecko wyjdzie dobrze na zdjęciu, źle, rozmazane itd. Juz nie muszę tego oglądać, po tym jak poprosiłam o numer KRS :D
Ale jest coś gorszego od zdjęć dzieciaków: posty co godzinę typu:
"Ale nudy."
"Nie ma co robić."
"Może by pójść na miasto?"
"Zakupki! <3"
"Hje, hje ale ładna pogoda."


St...........ke

2014-05-24, 00:06
BongMan napisał/a:

Najbardziej to mnie śmieszą panienki, które znam od gimnazjum i o których wiem, że było w nich więcej ku*asów niż ludzi na dworcu w Szanghaju, a teraz jak jeden z 28397489 kolesi, ten największy pechowiec, zalał ją i teraz ona spamuje na fb zdjęciami swojego dzieciaka, a biedny facet albo musi udawać że też go to cieszy, albo jeleń nawet nie wie że matką jego dziecka jest panna przez którą przeszło więcej członków niż przez ruski Komsomoł :D

I tak się wybielają jakie to one nagle nie są porządne, dobre i ciężko pracujące w domu i przy dziecku (pracujące, hahahahaha, ciężko, hahahahahahaha) matki Polki :D



Czyżby Twój wyjazd z kraju był spowodowany pechem? :amused:

BongMan napisał/a:

Mieszek_Kiler, jak chodziłeś do szkoły to wkładałeś do uszu watę, a na oczy kładłeś klapki? Czy może wiecznie miałeś głowę w kiblu, tzw. szuwar? A może byłeś zbyt zajęty mierzeniem korytarza zapałkami, by widzieć i słyszeć co się dzieje dookoła ciebie? A może to była szkoła specjalna? Nie wiem k***a, kwestia banalna, nie wiem co mam ci powiedzieć... Może to, że ludzi z którymi spędziło się 9 lat życia (podstawówka i gimnazjum w jednym budynku) siłą rzeczy zna się lepiej niż by chciało? Dociera? Bo prościej chyba się nie da, ale się starałem.

benzedrine, kurde mogłaś mówić wcześniej, bym nie musiał byłych z fb wypie**alać.



Widzisz, starszy jestem o 2 lata, a jakoś w mojej szkole (dosyć dużej, bo osiedle miało ok 30-40 tysięcy mieszkańców i tylko 2 szkoły) nie było kurew ani kozaków za piątaka. Mało kto palił, piwko to było coś wyjątkowego i rzadkiego. Żal patrzeć jak się społeczeństwo sk***iło i stoczyło, gdzie 12-latek prosi żeby mu kupić browara czy fajki.