Koleżanka

240
Daj piwo
Zadi_ @ Wczoraj 10:56 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
.. z niespodzianką :idzwch*j:

flaszka @ Wczoraj 11:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
wszędzie te pedały

lodówka

242
Daj piwo
tomitomala4 @ Wczoraj 14:47 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Co i dlaczego? :shock:
~PowerboBass @ Wczoraj 17:58  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (64 piw)
pinkie222 napisał/a:


Nie dziękuj za następującą poradę! Pomogę Ci. Bierzesz butelkę Pepsi Max, koniecznie Max, bo bez cukru, więc walą aspartan. Do tego opakowanie magnezu z grejpfrutem z Biedronki, w takiej plastikowej tubie. I pitny jogurt z suszonych śliwek, im większy tym lepiej. Rozpuszczasz magnez w Pepsi, wypijasz całą butelkę popijając tym jogurtem.

Jak do tego popijesz wszystko skisłym mlekiem wymieszanym z chili w proszku to będziesz mieć szczęście, jeśli zostaną Ci jakieś wnętrzności. Będziesz srać na kolorowo, pamiętaj by co chwilę wodę spuszczać, inaczej kibel się zatka, zapełni i wyleje brudząc Ci dupę i kafelki. To nawet nie będzie sranie. To będzie wodospad Niagara z gówna. Większa gównoburza niż wybuch szambiarki czy dyskusja o religii. Istny shitstorm...


Sadistic.pl - eksperci w każdej dziedzinie. Każdej k***a.

Zabawna rzecz o umieraniu

317
Daj piwo
Legolas55555 @ 2016-08-22, 17:48 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Rzecz działa się niedawno w okolicach Wrocławia, nie chcę zdradzać danych osobowych, ani dokładnego miejsca zamieszkania. Mogę jedynie powiedzieć, że była to wioska w okolicach wyżej wspomnianego miasta. Osobiście pochodzę z Łeby, kto był ten wie co to za miasteczko. Turystyka latem, zimą czysta śmierć, pieprzone Ghost town.

W każdym razie, w naszej małej Łebie, wynajmuję pokoje i miałem okazję poznać Panią B. z jej przybraną córeczką N.. Para była to dziwaczna, budząca śmiech, zażenowanie, ale zarazem pewną dozę sympatii ze względu na radosne usposobienie do życia, oraz pewną dozę odrazy ze względu na smród unoszący się z każdej fałdy jej (tj. Pani B.) cielska. A był to pie**olony olbrzym, znacie kawały o twojej starej, która pasek zakłada bumerangiem bo jest gruba jak cholera. No to ta babeczka była jeszcze grubsza. Musicie wyobrazić sobie prawdziwie wielkiego słonia, mającego około 70 może 75 lat. Natomiast jej córeczka, była jak z początku myślałem cichą osóbką, jednakże okazała się zwyczajnie rzecz ujmując upośledzona z lekka na głowie. Ot nie wielka rzecz, potrafiła pójść do sklepu po bułki, wiązać buciki mniej więcej jak Franklin w 8 odcinku, ale nic więcej.

Owe dziewczyny przyjeżdżały do nas 2 lata a potem już ich u siebie nie przyjmowaliśmy gdyż roztaczały wokół siebie niemały smród. Pokój po ich miesięcznym pobycie, musieliśmy sprzątać 2 dni, wietrzyć tydzień, a majtki spadochronowe Pani B. wiszące na sznurkach mojego podwórka odstraszały nawet stałych klientów. Bynajmniej nie wielkością samą w sobie, lecz wielką plamą na środku tego co nazywamy kakaowym okiem, stworzoną z gówna i spoconej dupy. Mała N. co zabawne zawsze wieszała je z uśmiechem na ustach. Mam przynajmniej nadzieję, że był to uśmiech, a nie grymas nieogaru. Następne 2 lata dziewczynki zatrzymywały się gdzie indziej, w szczególności polecaliśmy im iść do wk***iających nas sąsiadów (troll). W tym roku (2016) natomiast zaskoczył nas ich brak, więc postanowiliśmy zasięgnąć informacji, co się z nimi stało. A stało się dość niecodzienne wydarzenie, o którym dowiedziałem się od sąsiadki która z sympatyczną Panią B. się zaprzyjaźniła.

Do meritum. W styczniu tego roku Pani B. chodząc sobie po swoim domu razem ze swoją przybraną córką N. nagle poczuła się gorzej i osunęła się na krzesło. N. jako że nie kumała o co chodzi, chciała pomóc mamie wstać. Niestety przy tej jakże zacnej próbie pomocy Pani B. zasłabła na amen i zwaliła się swoim 300 kilowym (taki szacunek) cielskiem na małą N. (N. miała 1,50m, i była chudziutka). Jak się później okazało Pani B. właśnie dostała udaru mózgu który zakończył wtedy jej żywot natomiast N. znalazła się w pułapce bez wyjścia, leżąc pod martwym cielskiem swojej przybranej matki, próbując złapać oddech i wydostać się spod niej, powoli tracąc siły. Zabawna rzecz na temat tej śmierci, jest taka że N. przeleżała w tej pozycji od piątku do poniedziałku (wymarzony weekendzik), aż któraś sąsiadka z domu obok nie zainteresowała się brakiem N. chodzącej do sklepu po jedzenie dla tego łażącego starego czołgu. Policja wyważyła drzwi i znalazła obie panie w śmiertelnym uścisku. Jedna już się rozkładała, druga natomiast ledwo żywa została przewieziona do szpitala. Tam stwierdzono, że pod naciskiem matki trochę się N. zrobiła martwica w jednej z nóg. Tę nogę jej amputowano, jednak niestety lub może stety martwica poszła dalej i życia małej N. nie udało się już uratować.

W ten sposób zakończył się żywot dwóch samic gatunku homo sapiens. Tutaj nasuwa się morał i pytanie. Morał: Nie żryj jak świnia bo możesz być dla kogoś poważnym ciężarem. Pytanie: Czy to się nadaje do nagród Darwina?

:lodowka:


PS. Pamiętam jak rozmawiałem z B. i powiedziała mi, że codziennie modli się o to, żeby N. umarła razem z nią bo ona sobie sama nie poradzi. Bóg jest dobry. :idzwch*j:
Halibut @ 2016-08-22, 21:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (85 piw)
Po ile masz te pokoje?

Kto umie się zatrzymać, ten nieszczęściu potrafi zapobiec...

543
Daj piwo
olivier1988 @ 2016-08-22, 16:03 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nie udało się to ani 60-letniemu kierowcy audi, ani 19-latkowi w Połocku, Białoruś...
Chłopak przeżył, 16-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu...

Jacierpiedole @ 2016-08-22, 16:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (78 piw)
nie ma tu mowy i żadnym wymuszeniu 150 przez skrzyzowanie brawo

na miejscu ojca tej dziewczyny zaj***ł bym chłopca w torturach

Wyżej go! Wyżej!

241
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2016-08-22, 12:36 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Niech się buja. :krejzi:

Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
wyrzucenie z domu  luneta  dr. eddington  ekskrementy  rick  szybkie ko  magic  fajna  nod32  protected  super piss  trojan  oferta dnia  wstążka  doje  nowobogacki  ściany  gały
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]