Spotkanie po latach

203
Daj piwo
maksymilian45 @ Wczoraj 19:43 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Przyjaciele z middle school...
666WalczaK666 @ Wczoraj 20:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (87 piw)
Uwaga Tlumacze:

Sedzina przypomina czarnemu ze chodzila z nim do szkoly jak byli mali. Wtedy murzyn zaczyna plakac bo przypomina sobie ze ja wtedy okradał i gnębił i teraz wie, że ma przej***ne. Sedzina o tym zaczyna mówic "Byłeś najwiekszym ch*jem w szkole i moj wyrok teraz bedzie stronniczy z uwzglednieniem tego ze wszystkich ch*jales, nie zapomnie ci tego i zawisniesz za kradziez tego loda dziewczynce spod sklepu"

Dostał karę śmierci.

Kobiety próbujące błysnąć

201
Daj piwo
Bombardierro @ Wczoraj 16:08 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Witam szanownych Sadolów!

Część z was pewnie pamięta ten temat. Ostatnio natrafiłem na coś w tych klimatach.Tłumacząc na nasze
Słowem wstępu jeśli ktoś o tym nie wie- Amerykanie podają wzrost w stopach i calach. " ' " to stopa a " " " to cal, w związku z tym przykładowo wzrost 175cm to 5 stóp i 9 cali ( 5' 9" ). Wagę zaś podają w funtach, 1 funt = 0,45kg.
Wracając do obrazka z tweetera
[D]dziewczyna
[F]acet

[D] Moja reakcja gdy jego wzrost zaczyna się na 5 stopach (152cm)
[F] Moja reakcja gdy twoja waga zaczyna się na 200 funtach (90kg)

[D] @[F] Dziękuję ci za zrujnowanie mi życia
[D] @[F] Na prawdę powinieneś się czuć jak gówno

:ok***a:[D] Jeśli jesteś chudy to nie wchodzisz!!!

[F] Tylko dlatego że blokujesz drzwi pie**olony wielorybie


Jak widać idiotki mogą rzucać we wszystkich gównem, zaś gdy ktoś sprowadzi je do parteru ich metodami to zaczyna się lament :idzwch*j:

11 najgorszych średniowiecznych tortur

915
Daj piwo
Oto 11 najbardziej wyrafinowanych (lub mniej wyrafinowanych) tortur, które serwowano w średniowieczu:

1. Hiszpański OsiołOfiarę rozbierano do naga, po czym zostawała umieszczana na specjalnie przygotowanym miejscu, tak jakby siedziała na ośle lub koniu. Przywiązywano ciężary do jej stóp tak aby ciągnęły ofiarę w dół, rozrywając w ten sposób na pół jej ciało. Długo. Bardzo długo.


2. Rozkruszacz GłówKat umieszczał głowę ofiary w wyznaczonym miejscu, po czym zaciskając urządzenie powodował bolesną śmierć. Podczas zabiegów kości czaszki pękały, a oczy oraz mózg ofiary wypływały na zewnątrz.


3. Kocia ŁapaOprawca używał tego, aby oderwać skórę oraz mięśnie od ludzkich kości. Ofiary często umierały po torturach na infekcje, ponieważ narzędzie nigdy nie były myte.


4. RackNie wiem jak przetłumaczyć nazwę urządzenia na język Polski. Stojak, stół, stelaż? Kończyny ofiary były przywiązywane za pomocą lin, po czym zostawały rozciągane. Kości ofiar pękały a następnie kończyny zupełnie oddzielano od reszty ciała. Później stosowano inne wersje tej tortury.


5. Kołyska JudaszaPopularna wśród Hiszpańskiej Inkwizycji. Rozebrana ofiara została nabijana odbytem lub waginą na szpiczasty czubek piramidy, po czym za pomocą lin lub ciężarów była rozrywana lub przebijana (podobnie do pierwszej tortury w zestawieniu).


6. KołoOgólnie rzecz biorąc oprawcy różnie używali tej maszyny. Potrafiano przybić ofiarę do koła prętami lub kołkami a potem przez kilkanaście godzin bić i znęcać się nad nią, a czasami przywiązanego człowieka obracano wokół ognia, co powodowało wielokrotne spalenie ciała. Jeszcze innym sposobem torturowania było pozostawienie przywiązanego człowieka na śmierć na słońcu lub na pożarcie ptakom.


7. Krokodyle NożyceUrządzenie to wyglądało strasznie. A przeznaczenie miało jeszcze gorsze. Zostało stworzone po to, aby "ukracać" męskie przyrodzenie w taki sposób, aby ofiara publicznie wykrwawiała się na śmierć.


8. Mosiężny BykKat umieszczał ofiarę w środku mosiężnego byka, po czym podpalano jego podstawę. Ofiara umierała w wyniku ciężkich poparzeń albo z uduszenia. Krzyki wewnątrz byka przypominały podobno dźwięki oszalałego woła lub właśnie byka.


9. Krokodyla TubaStosowana na nogi albo na twarzy. Albo na jednym i drugim w tym samym momencie. Zakładano to ofierze, następnie podgrzewano kolce do wysokich temperatur, często powodując śmierć torturowanego.


10. Łamacz KolanZaprojektowane tak, aby łamać i miażdżyć kończyny (przede wszystkim kolana) kolcami, o różnych rozmiarach. Czasami podgrzewano kolce aby ofiara poczuła jeszcze większy ból.


11. Dowc**y BongManaOfiara zostawała zamykana w pomieszczeniu bez dostępu do jedzenia i picia. Po chwili wchodził kat BongMan i rozpoczynał torturę, polegającą na opowiadaniu swoich dowcipów. Ofiara umierała w męczarniach czasami kilka dni, a kat nie miał prawa przerywać tortury. Zapiski jego dowcipów wciąż pojawiają się na naszym portalu, więc poniekąd wiemy z czym miały do czynienia jego ofiary.
d3bo @ Wczoraj 12:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (132 piw)
Ludzie są pok***ieni..ale ostatnia tortura to juz przesada <olaboga>

Kawał - nie taki jak ci się wydaje

322
Daj piwo
gustav665 @ 2015-07-02, 16:32 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Siedzi brunetka z chłopakiem w restauracji. Miły nastrój, wino, świece. Pierścionek czeka w kieszeni faceta. Nagle podbiega jej współlokatorka blondynka i zaczyna wieśniacką gadkę . Na to facet zażenowany, szukał w myślach jakiegoś sposobu na kulturalne pozbycie się szkodnika, żeby uniknąć sceny. Spojrzał na nią i uświadomił sobie, że jest blondynką i tak do niej mówi: idź do domu, sprawdź czy ciebie tam czasem nie ma.
Blondynka bez zastanowienia pobiegła do domu.
Brunetka i facet się uśmiali, spędzili miłą kolację i na koniec się zaręczyli. Parę godzin później, gdy szli pod rękę nad rzeką, brunetka przytoczyła mądre pozbycie się współlokatorki z restauracji.
Facet- Tak, niesamowite jest jak trzeba być głupim, żeby nabrać się na takie coś...
Brunetka- zgadzam się, to jednak prawda, że blondynki są tak głupie, jak te wszystkie kawały o nich.
F-Prawda.
Minęło 40 lat, para dawno się pobrała i szczęśliwie wychowała trzy córki, wszystkie brunetki. Co jakiś czas, owa sytuacja była opowiadana w ich rodzinie i ciągle poprawiało im to humor.
Stara już brunetka, leżąc na łożu śmierci poprosiła męża, żeby opowiedział jej tą sytuację jeszcze jeden, ostatni raz. Mąż tak uczynił, a brunetka ze łzami w oczach, śmiejąc się do bólu, umierając, wyszeptała - jak... ona.... moogła pobiec... do domuu... przecież.... wystarczyło zadzwonić.

Nowa zabawa.

204
Daj piwo
michuwsm @ 2015-07-02, 16:04 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Moja dziewczyna ostatnio zaproponowała byśmy na zmianę budzili się oralem.
Nie wiem czemu, ale obraziła się, gdy obudziła się z kat*sem w ustach.

:idzwch*j:
Camel_06 @ 2015-07-02, 16:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (75 piw)
Nie dość że wygwiazdkował, to jeszcze byka pie**olnął :facepalm:

Kameleon

321
Daj piwo
happyface @ 2015-07-02, 17:11 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Ma ochotę na małe co nie co :maryska:

Po tagach nie było ;-)
MajkelT @ 2015-07-02, 17:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Moj świętej pamięci pies jak czuł jaranie , to sie cieszył i merdał ogonem. Albo opary jakoś na niego oddziaływały albo po prostu wiedział że panciu będzie miał gastre i jak zwykle razem cos opie**olimy :-)
Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
przerwa w pracy  tsaplyu  crips  kośiół  riether
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]