Żonie puściły nerwy

267
Daj piwo
maksym85123 @ Dzisiaj 13:46 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
nie ma lekko

Żona żyda w sanatorium

307
Daj piwo
VVyso @ Wczoraj 19:34 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Żyd postanowił wysłać żonę do sanatorium przed wyjazdem daje jej 500 zł i upomina, Saba tylko ty tam mi nie szalej w tym sanatorium, Saba wyjechała po tygodniu do drzwi małżonka puka listonosz. Dzień dobry jest przekazik na 5000zł. Zdziwiony żyd sprawdza nadawcę i nie może uwierzyć, gdyż nadawcą jest jego żona (może ona tam jakiś interes zrobiła -domniemywa). Mija kolejny tydzień znowu listonosz puka do drzwi tym razem paczka. Nadawcą znowu Saba a w paczce piękne karakułowe futro. Zastanawia się jak to, sobie radzi jego żona a w międzyczasie pojawia się kurier z przesyłką-szok po rozpakowaniu w pudełku jest kolia brylantowa... Nie może wytrzymać aby dowiedzieć się co za interes zrobiła jego żona i postanawia pojechać do sanatorium. Dociera nad ranem do domu sanatoryjnego, puka do pokoju w którym przebywa Saba. Cisza, puka 2 raz nic, wali wściekły w drzwi -nic, naciska na klamkę-otwarte -wchodzi i widzi jak jego żona śpi naga w objęciach nagiego obcego mężczyzny i drze się co sił w gardle Sabina co ty robisz z tym gołym człowiekiem do jasnej cholery!!! na to zbudzona małżonka: cicho, cicho bądź i pyta: -kasa doszła? mąż odpowiada, że tak, a futra? -też. A co z kolią? - też jest.
No widzisz to wszystko od niego - chwila konsternacji i cichutko odzywa się żyd:- Sabciu, to ty go przykryj, bo on się nam przeziębi.
:idzwch*j:

Mała kolizja z udziałem motocyklisty

229
Daj piwo
zuczek33 @ Dzisiaj 13:10 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jedzies sobie spokojnie a tu nagle:Pewnie kierowca auta patrzył w lusterka, dlatego nie zauważył motocyklisty.
zuczek33 @ Dzisiaj 13:17  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (156 piw)
@Gharotief
Ty to chyba zostaniesz niedługo gwiazdą sadistic. Co ty masz z tymi katolami? Chyba powaznie ksiądz Cię skrzywdził za dzieciaka. Jeszcze jak zobaczyłem skąd jesteś to wszystko wyjaśnia Twoje komentarze.

Szybka walka Rondy Rousey

218
Daj piwo
Piękna balacha w wykonaniu co poniektórym tutaj znanej Rondy Rousey. Walka miała miejsce na ostatniej gali UFC 184. Zajęło jej to całe 14 sekund :mrgreen:


Po tagach nie znalazłem, ukradłem z YT.
legion665 @ Dzisiaj 12:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
Widzę że sami kobieciarze się wypowiadają jak to by ze sportsmenką w łóżku nie chcieli wylądować "bo coś"... ja pie**olę, myślicie że jak się laska umie napie**alać lub ma mięśnie zamiast tłuszczu to seks z nią będzie porażką? Taka panna jest z pewnością milion razy bardziej rozciągnięta i wyrafinowana niż jakakolwiek zwyczajna laska w waszym smutnym życiu, i jakby jakimś cudem udało wam się nakłonić taką pannę na numerek to do końca życia byście do tego pamięciówę napie**alali :D wiele też wskazuje że typy powyżej co skreślają wysportowane cizie woleliby mieć penisa w swojej kiszce stolcowej, ale to już offtop :emo:

P.S. poniżej jest to "zero kobiecości" z którym byście za żadne skarby nie chcieli poszaleć, pedały :hitler:

Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
endoskopia  piotr fronczewski  demoty  brad pitt  pasłęk  robotyka  kasia tusk  zuckerberg  bom  all balls brawl  kary dla kobiet  jimmys carnival  boob  w nosie
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]