Krokodyl i pies

208
Daj piwo
Crazy_Edek @ Wczoraj 16:15 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nie dla psa kiełbasa.

~LegendarnyZiom @ Wczoraj 17:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
Przynajmniej nauczył się nowych sztuczek: turlaj się i zdechł pies. :amused:

Pies wędrownik

390
Daj piwo
Bezdomny czworonóg dołączył do grupy Szwedów na trasie ekstremalnego rajdu po Ameryce Południowej. Pies szybko stał się pełnoprawnym członkiem drużyny. Dlatego ich wspólna przygoda nie skończyła się na mecie zawodów.

Czwórka Szwedów spotkała psa w trakcie mistrzostw świata w rajdach ekstremalnych w Ekwadorze. Zawodnicy właśnie szykowali się do ostatniego kolarskiego odcinka zawodów i wyprawy przez dżunglę, gdy na ich drodze pojawił się sympatyczny czworonóg. Był cały w błocie, głodny i wyraźnie spragniony kontaktu z ludźmi.Zawodnicy nakarmili go i to wystarczyło, by zwierzę nie opuściło ich aż do końca zawodów. Jak sami mówią, trenują po 20 godzin tygodniowo, ale jeszcze nigdy nie mieli tak wiernego kibica.
Nie dał za wygraną
Z uwagi na bezpieczeństwo psa, sportowcy planowali rozstać się z nim po prawie 40 kilometrach wspólnej podróży, tuż przed 60-kilometrowym spływem kajakowym. Kiedy jednak próbowali odpłynąć, czworonóg nie dał za wygraną i wskoczył za nimi do wody. Zawodnicy wzięli go ze sobą na pokład.

- Ten nowy, nieoczekiwany członek ekipy mocno nas spowolnił na trasie, ale było warto - mówi Mikael Lindnord, kapitan drużyny. - Może on też poczuł zew przygody? Spróbował swojej szansy i ją wykorzystał - dodaje Szwed.

Wspólna przygoda nie skończyła się jednak na mecie zawodów. Po wizycie u weterynarza, który opatrzył urazy, jakich zwierzę nabawiło się na trasie, pies poleciał z nowym właścicielem z Ameryki Południowej do Szwecji. Kapitan drużyny postanowił adoptować czworonoga i nazwać go Artur, po legendarnym angielskim królu Arturze.

spoiler


Źródło:
Najgorszy80 @ Wczoraj 17:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
Szacunek dla tych ludzi i browar dla autora posta :)

Oddawaj kase

393
Daj piwo
LegendarnyZiom @ Wczoraj 15:23 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nie ma takiego grożenia!Nigga nigga bro bitch! :niggasmile:
Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
poĆwiartowaŁ  rhuab  ratownika  pioch  hoho  tłum ludzi  litewski chamie  antycywilizacja  e-znajomość  fotograf.fotografia  książka .hugh williams  fioletowe światło  niskopodwoziowa  vir  upasiony
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]