18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Essent

2017-05-25, 20:27
Wybierz mnie! Pomyślał hitler i zrobił :holocaust:

_R...........s_

2017-05-25, 21:24
Tak wam się śni adolf, i otwarcie obozu w auschwitz, a co drugi zapytany na ulicy pewnie "wielkie patriota" z dziada pradziada i "śmierdź wrogom ojczyzny" i "bić lewactwo", a żaden (żodyn) nie wie, chociaż było to wiele razy mówione, że ten uroczy obóz w Oświęcimiu był zbudowany dla polaków, a nie dla żydów.

A żart/mem całkiem ch*jowy. Takie marnowanie dobrego hitlera na siłowe suchary.

Ra...........hi

2017-05-25, 22:08
_RottenFetus_ napisał/a:

Takie marnowanie dobrego hitlera na siłowe suchary.



No k***a. Żeby on się jeszcze w jakiś sposób zużywał... :facepalm:

Ti...........ch

2017-05-25, 22:47
Jeszcze jeden obrazem z tym socjalistycznym scierwakiem a kompletnie stracę wiarę w ludzkość...

Suchmistrz

2017-05-25, 23:55
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Jeszcze jeden obrazem z tym socjalistycznym scierwakiem a kompletnie stracę wiarę w ludzkość...




nowynick

2017-05-26, 08:20
tak tylko przypominam że Hitler zaj***ł więcej Polaków niż semitów tak więc...

Aw3s0m3

2017-05-26, 09:22
Ja pie**ole tak was boli że wrzucają tu zdjęcia z Hitlerem? Odkąd weszła większa grupa wrażliwych p*zd na ten portal, to co chwilę ktoś płacze.

Klasycznie: Jak się nie podoba to...

Ti...........ch

2017-05-26, 18:09
Aw3s0m3, nie będziesz mi k***a mówił jak mam żyć. Wk***ia mnie jaranie się części ludzi Hitlerem i debilne obrazki o tym jakie to by porządki zaprowadził. Polityka tego socjalisty doprowadziła do wymordowania 7 milionów polskich obywateli, rozumiesz to bęcwale? 1/5 ludności kraju wymordowali Niemcy, a ile osób w wyniku tej wojny wyemigrowało na zachód i już nie wróciło? Ile dodatkowo zostało po 1944 roku wywiezionych na Dalstroj i do innych kurortów? Pomijam już wywózki dokonane przez sowietów na przełomie 1939 i 1940 roku. Stalinowi udało się stworzyć idealny wzorzec zła absolutnego, a głąb Hitler dał się złapać w jego sidła i choćby z tego powodu jaranie się nim i wrzucanie z nim humorystycznych obrazków jest doskonałym przykładem niedoj***nia mózgowego.

mazga50

2017-05-27, 00:30


i nawozić, nawozić, nawozić...