18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamciooo

2017-07-27, 11:24
Pierwsze sekundy filmu...

"Oooo i stuczka i mam nagranom..."

ch*j mnie strzela jak ktoś we własnym języku mówić nie potrafi...

Kickbokser

2017-07-27, 11:41
2:37

Widać, nawet na tej h*jowej jakości nagraniu, rysę na audioli, a baba:
- no co?
- no stuknął go.
- no ale delikatnie..
:homer:
Zresztą nawet jakby jej nie bylo to wiadomo, że trzeba się zatrzymać i sprawdzić. Mi kiedyś jakaś stuknęła niby lekko w tył, z zewnątrz nic nie było widać a potem się okazało, że naprawa na 1000 zł.

BKKWK

2017-07-27, 11:51
2:46 - wina nagrywającego. Wyraźnie widać, że pan w Astrze wjechał na rondzie wcześniej, a nagrywający nawet nie chciał zwalniać przed rondem. Takiego wymuszacza należałoby potraktować po brazylijsku, czyli lincz drewnianym kijem.

makabrax

2017-07-27, 13:47
@up
raczej ci chodziło o 4:46, ale w 5:15 praktycznie identyczna sytuacja

da...........27

2017-07-27, 14:00
@BKKW no ale hola hola, na rondzie to trzeba się zbierać. Tą astrą się prawie położył na tej ulicy przecież. Ludzie w miastach mnie powalają właśnie takimi reakcjami. To samo ci co czekają aż ruszy pojazd przed nimi na światłach, zamiast cały ciąg aut ruszyć w tym samym momencie, szybciej.

BKKWK

2017-07-27, 14:12
makabrax napisał/a:

@up
raczej ci chodziło o 4:46, ale w 5:15 praktycznie identyczna sytuacja



Masz rację, chodziło mi o 4:46. Dzięki za czujność. :)

daqwid2727 napisał/a:

@BKKW no ale hola hola, na rondzie to trzeba się zbierać. Tą astrą się prawie położył na tej ulicy przecież. Ludzie w miastach mnie powalają właśnie takimi reakcjami. To samo ci co czekają aż ruszy pojazd przed nimi na światłach, zamiast cały ciąg aut ruszyć w tym samym momencie, szybciej.



Dobre tłumaczenie - Panie, ja jechałem normalnie, co z tego, żeś pan miał pierwszeństwo, skoro się zbierałeś jak po ziemniaki.

I ch*j z tym, że wjechał na to rondo w ogóle nie zwalniając. Złamał przynajmniej 2 przepisy, a tu się znalazł jakiś obrońca, który będzie mówił ludziom, jak mają ruszać. Nawet gdyby się zatrzymał, to gówno mu możesz zrobić.

Maras1976

2017-07-27, 14:18
nagrywają kolizję której można było spokojnie uniknąć zdejmując nogę z gazu.j***ni naciągacze

~Velture

2017-07-27, 14:35
1:52
j***na oszukała przeznaczenie a karetka już jechała.
Z filmów wiem, że za rok umrze.

tarcer123

2017-07-27, 14:38
"Widziałeś to, ciekawe czy się nagrało"- Czereśniaku. Lepiej byś sie zatrzymał i zapytał czy się człowiekowi coś nie stało.

kokos_123

2017-07-27, 15:21
BKKW napisał/a:

Dobre tłumaczenie - Panie, ja jechałem normalnie, co z tego, żeś pan miał pierwszeństwo, skoro się zbierałeś jak po ziemniaki.

I ch*j z tym, że wjechał na to rondo w ogóle nie zwalniając. Złamał przynajmniej 2 przepisy, a tu się znalazł jakiś obrońca, który będzie mówił ludziom, jak mają ruszać. Nawet gdyby się zatrzymał, to gówno mu możesz zrobić.


Yyy nie, wina jest i zawsze będzie po stronie wymuszającego, czyli tego ślimaka, bo to gość z kamerką miał pierwszeństwo.

BKKWK

2017-07-27, 15:25
kokos_123 napisał/a:


Yyy nie, wina jest i zawsze będzie po stronie wymuszającego, czyli tego ślimaka, bo to gość z kamerką miał pierwszeństwo.



Ciekawe, z której strony on miał to pierwszeństwo.

Henboh

2017-07-27, 15:27
kokos_123 napisał/a:


Yyy nie, wina jest i zawsze będzie po stronie wymuszającego, czyli tego ślimaka, bo to gość z kamerką miał pierwszeństwo.



Przyjrzyj się kto pierwszy znalazł się na rondzie:

W tym momencie, powinna być min noga z gazu (właściwie to noga z gazu powinna być jeszcze przed rondem).

Masz racje, winny wymuszający. Ten co nagrywał.
Już nie wspominając, że wygląda to na celowe wymuszenie OC.

mazga50

2017-07-27, 15:51
daqwid2727 napisał/a:

@BKKW no ale hola hola, na rondzie to trzeba się zbierać. Tą astrą się prawie położył na tej ulicy przecież. Ludzie w miastach mnie powalają właśnie takimi reakcjami. To samo ci co czekają aż ruszy pojazd przed nimi na światłach, zamiast cały ciąg aut ruszyć w tym samym momencie, szybciej.



Co ty pierdzielisz? Srebrne kombi już było na rondzie, gdy autor materiału był przed nim jeszcze 2-3 metry. Pierwszeństwo na rondzie ma ten, który pierwszy na nie wjechał, a nie ten, który jedzie szybciej, gamoniu. Ulica to nie tor wyścigowy.
Nie rób prawka, a jeśli masz, to je wyrzuć.

kokos_123

2017-07-27, 15:52
Henboh napisał/a:



Przyjrzyj się kto pierwszy znalazł się na rondzie:
Obrazek

Masz racje, winny wymuszający. Ten co nagrywał.



No to teraz pokaż mi definicje wjechania na rondo ? Bo się okaże, że k***a źle jeżdżę i powinienem zawsze się wysunąć maską o te pół metra za linię i już będę mieć pierwszeństwo, zamiast stać jak głupi. No chyba że samo najechanie na rondo nie daje mi jeszcze pierwszeństwo, wtedy będzie trochę głupio przy stłuczce.

Z tego co się orientuję policja orzeka po uszkodzeniach ( nie zwracając uwagi kto gdzie był ) i rzeczywiście przywaliliby winę w 4:50, jak i w 5:19 autom z kamerkami. Co w moim przekonaniu byłoby błędem.