18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~DMT

2016-12-15, 16:32
Polskie_Drogi napisał/a:

Niezmiennie – ku przestrodze



Niezmiennie - :piwo:

PabloEskobar

2016-12-15, 17:23
Jeden z niewielu wartościowych kanałów w internecie, piwko :)

flejtuch

2016-12-15, 17:26
kierujący seatem, prawidłowo trzymane rączki na kierownicy i poślizg opanowany a nie jak k***a mistrzowie kierownicy jedna łapa na czubku kierownicy druga na drążku zmiany biegów i wielki hołowczyc... Piwko dla kierowcy seata.

kalijanek

2016-12-15, 17:30
Powiedzcie mi k***a wy j***ne eksperty od wszystkiego czyja wina? Dzisiaj jak wracałem z roboty jadąc trzypasmową jezdnią pasem skrajnym prawym wymusiła na mnie pierwszeństwo kobitka, która wyjechała z podporządkowanej(skręcała w prawo) i natychmiast spotkała ją kara boska, ponieważ tuż po wyjechaniu, dosłownie zdążyła wyprostować koła i zderzyła się bokiem z gościem z pasa środkowego, który zmieniał ten pas na pas prawy.

~DMT

2016-12-15, 17:57
kalijanek napisał/a:

Powiedzcie mi k***a wy j***ne eksperty od wszystkiego czyja wina?



Mówisz i masz:

(Art. 22. ust. 4): "Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony".

Wina gościa, pomimo że baba również złamała przepisy, za co na bank dostała odpowiednią nagrodę...

en...........ea

2016-12-15, 17:57
Też ostatnio wyj***łem. Świeży śnieg, -1*C, jechałem z 30 km/h za autobusem i na zakręcie fura dostała poślizgu i się zatrzymałem na innym aucie. 5 minut później w tym samym miejscu inne auto wpadło w poślizg i dosłownie na milimetry minęło mój samochód kończąc na busie.

Henboh

2016-12-15, 17:58
kalijanek napisał/a:

Powiedzcie mi k***a wy j***ne eksperty od wszystkiego czyja wina? Dzisiaj jak wracałem z roboty jadąc trzypasmową jezdnią pasem skrajnym prawym wymusiła na mnie pierwszeństwo kobitka, która wyjechała z podporządkowanej(skręcała w prawo) i natychmiast spotkała ją kara boska, ponieważ tuż po wyjechaniu, dosłownie zdążyła wyprostować koła i zderzyła się bokiem z gościem z pasa środkowego, który zmieniał ten pas na pas prawy.



Sytuacja pewnie była już za skrzyżowaniem, więc baba niestyty była już na pasie, więc miała pierwszeństwo, przed zmieniającym pas.

Zresztą na skrzyżowaniu też by nie była winna, bo dostała w bok (zabronione jest zmienianie pasa na skrzyżowaniu, no chyba że były światła). Gdyby na skrzyżowaniu dostała w róg lub tył, zapewne współwina lub jej wina (zmiana na skrzyżowaniu przeciw wymuszeniu) zależnie od uszkodzeń i decyzji policji.
A na filmie 1:50 wymuszenie.

Dżizas_kurde

2016-12-15, 18:42
Piwko dla kierownika seata za opanowanie i profesjonalne wyjście z opresji.
ch*j mu w dupę bo sam się o to prosił - "dokręcił" zakręt zbyt gwałtownie na moment przed poślizgiem.
Tak czy siak. Brawo !

2:32.... słychać grzechotanie ABSu... jakby go nie miał to by się normalnie zatrzymał...

3:20 - przyznać się sadole - czyja to kamera :D ?

Meffiu1

2016-12-15, 20:19
Jak sie ta karma nazywa w 5:20?

waloos

2016-12-15, 20:30
3:55 no k***a takiego "skorzystania" to chyba tu jeszcze nie widziałem. Gość niby hamował, ale skręcił w lewo żeby trafić to audi! Szkoda, że nie było pokazane czym ten ktoś jechał, ale nie wierzę że z przodu jakiś reflektor albo zderzak nie nadawał się do wymiany!

WampirCS

2016-12-15, 20:36
5:26 Się chłop zdenerwował jak by mu matkę zgwałcili

kavkaz

2016-12-15, 20:37
0:48 dobrze, że tak de facto ucierpiał ten co zaj***ł,
3:55, specjalnie jebnął w to Audi, nie powiecie mi, że nie dało się zatrzymać samochód. Zwykła zawiść.

Eleir

2016-12-15, 20:39
flejtuch napisał/a:

kierujący seatem, prawidłowo trzymane rączki na kierownicy i poślizg opanowany a nie jak k***a mistrzowie kierownicy jedna łapa na czubku kierownicy druga na drążku zmiany biegów i wielki hołowczyc... Piwko dla kierowcy seata.



zacznijmy od tego, że 70% kierowców by się zesrało podczas najprostszego poślizgu bo panika i lewe ręce. A to, że ktoś nie jeździ ciągle z dwoma rękoma na kierownicy o niczym nie świadczy, bo jak ktoś ma normalne ruchy i nie miał wiecznie zwolnienia na wf to sobie poradzi..

rogal141

2016-12-15, 20:49
Ludzie to jednak są k***y, " nie mówię o wszystkich". Chodzi o sytuację w której możesz wyhamować zmienić pas by nie uderzyć, i wtedy strąbić, wyzwać czy pobić. Ale nie specjalnie przyśpieszę by uderzyć. Ciekawe jak się zachowają kiedy bedą po 2 stronie. I bedą mówić ale pan specjalnie we mnie uderzył? nie ogaraniam tego.