18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #65

Polskie_Drogi • 2016-12-08, 16:37
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych

~Velture

2016-12-08, 16:51
Oglądam te twoje kompilacje ale piwa nigdy ci nie dam.

Wiesz czemu? Bo wpie**alasz ciągle te same opisy. Zamiast poświęcić 10 sekund aby napisać coś innego to CTRL+C -> CTRL+V

ch*j ci w dupę.

kokos_123

2016-12-08, 17:04
4:30 No kim trzeba być aby na takiej drodze nie jechać na długich ?

5:45 - po co on otwierał te drzwi ?

teken

2016-12-08, 17:05
jak w ogóle można odpie**olić coś takiego jak w 3 minucie ?

Polskie_Drogi

2016-12-08, 17:13
Velture napisał/a:

Oglądam te twoje kompilacje ale piwa nigdy ci nie dam.

Wiesz czemu? Bo wpie**alasz ciągle te same opisy. Zamiast poświęcić 10 sekund aby napisać coś innego to CTRL+C -> CTRL+V

ch*j ci w dupę.



Stary, nie potrzebuję twojego piwka – oglądaj, ucz się i wyciągaj wnioski – to jest dla mnie najważniejsze, a nie twoje piwko.
Szerokości, przyczepności, pokory i rozwagi
Strzała

Henboh

2016-12-08, 17:44
kokos_123 napisał/a:

4:30 No kim trzeba być aby na takiej drodze nie jechać na długich ?



Wydaje mi się, że to były długie (a raczej "trochę mocniejsze mijania"), w 4:59 je wyłączył.

Polskie_Drogi napisał/a:



Stary, nie potrzebuję twojego piwka – oglądaj, ucz się i wyciągaj wnioski – to jest dla mnie najważniejsze, a nie twoje piwko.
Szerokości, przyczepności, pokory i rozwagi
Strzała



I bardzo dobrze, a co masz pisać? W dzisiejszej kompilacji, Marian puknął Andrzeja, Jola parkuje w Oli itd.

Velture, raz to są kompilacje, a nie pojedyncze wrzutki a'la fantastico (swoją drogą, mogli by mu zbiorczy zrobić, bo chłopaczyna po kilkadziesiąt wrzutek dziennie ma), a dwa opis tu potrzebny tylko adminom sadola.

Kosmodysk

2016-12-08, 18:34
6:03- oooooooooooo jaki debil. Pałę i dobić, by nie zabił nikogo.

kokos_123

2016-12-08, 18:47
teken napisał/a:

jak w ogóle można odpie**olić coś takiego jak w 3 minucie ?

Wystarczy ruszyć nadal upewniając się czy nic nie jedzie ( czyli nie patrząc przed siebie )

Jest też sytuacja odwrotna w 3:35 ruszyć patrząc przed siebie, bez upewnienia się czy nic nie jedzie.

hellbwoi

2016-12-08, 19:07
Ace of Base w 2016.. to jest coś! ehehe

MrSpook

2016-12-08, 20:05
Najbardziej rozbrajają mnie frajerzy, którzy uważają, że mając zimówki mogą tak samo zapie**alać po ośnieżonej i oblodzonej drodze jak po normalnym asfalcie. Zimówki zwiększają szansę uniknięcia poślizgu może o 50% max, a nie to, że są jakimś kodem na nieśmiertelność jak w GTA... Zapie**alasz po lodzie na asfalcie = wylatujesz z drogi, tyle patafianów tego nie trybi...

ellsworth

2016-12-08, 20:29
1:08 Sk***ysyn oczywiście kierunkowskazu nie dał! Skąd się biorą debile, którzy na skrzyżowaniu z łamanym pierwszeństwem jadą za główną bez kierunkowskazu? Co to trzeba mieć we łbie!

surojak

2016-12-08, 20:35
Tego idiotę na samym końcu do utylizacji

hardowski

2016-12-08, 21:00
Henboh napisał/a:


Velture, raz to są kompilacje, a nie pojedyncze wrzutki a'la fantastico (swoją drogą, mogli by mu zbiorczy zrobić, bo chłopaczyna po kilkadziesiąt wrzutek dziennie ma), a dwa opis tu potrzebny tylko adminom sadola.



Dać mu cały osobny dział najlepiej... 8-)
Skończyłby jak dokumentalne.

montv2

2016-12-08, 21:14
ellsworth napisał/a:

1:08 Sk***ysyn oczywiście kierunkowskazu nie dał! Skąd się biorą debile, którzy na skrzyżowaniu z łamanym pierwszeństwem jadą za główną bez kierunkowskazu? Co to trzeba mieć we łbie!



Można by się kłócić godzinami na ten temat. Gość nie zmienia pasa ruchu, są znaki na słupach i jezdni. Nie jestem jakimś specjalistą, ale już trochę jeżdżę bezwypadkowo i bezkolizyjnie, mogę się mylić ale:

W takim wypadku też nie włączam i tego samego spodziewam się od innych kierowców, #yolo. pozdr.

Poza tym zasada ograniczonego zaufania.